• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Minix HD 22.03.2013 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yeni yazılımla birlikte ip tv de wifi bağlantı kopuyor sonra wifi banlantısını kesip tekrar ekle demezsem bağlanmıyor bu hata için bi çalışma var mı serverda yapmıyor bu hatayı ip tv de yapıyor

Yorum yap

Yeni yazılımda merkezi sistemde cine5 ve 12729 h 30000 i aldıramadım
      NEXT 2000 CI PLUS(FMB)
      NEXT 2000 X PLUS
      NEXT 2005 CI
      NEXT 2000 CX CIS

Yorum yap

İptv sorunlu,cihaz kendi kendini zaman zaman şifreli yayınlarda kapatıp açıyor.En kısa zamanda çözüm üretilmesi istemiyle.

Yorum yap

Fenerbahceli_03 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Yeni yazılımda merkezi sistemde cine5 ve 12729 h 30000 i aldıramadım
          Mevcut olan frekansın örneğin CİNE 5 12592 ise siz 12593 deneyin 12594 deneyin eğer çıkmaz ise 12591 yada 12590 deneyin...Diğer frekanstada bu dediğimi yapınız.Ali işlemcili cihazlarda bazen bu tip sıkıntılar yaşanabilir.
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

next mini hd pembe uydu geçişlerinde son iki yazılımda sorun var

uydu değiştirmek için sat tuşuna bastığımızda geçiş yapmak istediğimiz uydunun kanalları karşımıza geliyor okeylediğimiz zaman uyduya geçmiyor şayet karşımıza gelen kanalın bir altındaki kanala indiğimiz zaman uyduya geçiyor yeni yazılımda inşallah düzelir.

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı
              Mevcut olan frekansın örneğin CİNE 5 12592 ise siz 12593 deneyin 12594 deneyin eğer çıkmaz ise 12591 yada 12590 deneyin...Diğer frekanstada bu dediğimi yapınız.Ali işlemcili cihazlarda bazen bu tip sıkıntılar yaşanabilir.
              ben cine5 in frekansının zayıf olduğunu düşünüyorum.Bazen tv8,beyaz tv de de donma oluyor.
              gündüz yayın yok yada donuyor.akşam açık havalarda görüntü geliyor.

Yorum yap

yeni yazılımla ilgili olarak daha önce açılmayan birçok kanal açılıyor.Elinize sağlık

Yorum yap

Kanal yerlerini degistirirken, alet kendiliginden kapanip aciliyor. Cok rahatsiz edici bir durum, umarim bir care bulunur.
                  Ayrica Youtube ve Hava durumu calismiyor.
                  Web Radio ve RSS Okuyucu calisiyor.

Yorum yap

minix hd son yazilim

arkadaslar ben son 22 03 2013 yazilimini atmak istiyorum bilgisayardan usb ye aktariyorum sonra cihazi aciyorum dosya yok diye yaziyor neden acaba ?????

yardim için tesekkurler

Yorum yap

klasör içinden dosyayı çıkarıp usb ye atın öyle deneyin..yine olmazsa farklı usb ile deneyin...saygılar

Yorum yap

Arkadaşlar yeni yazılımda favari kanallar listesinden normal kanal sistemine geçmek çok uğraştıryor. Eskiden kanal seçme düğmesine basınca geçiyordu. Bu duurm bence düzeltilmesi gerekiyor. Emeği geçenlere teşekkürler

Yorum yap

Arkadaşlar yazılımı yükledim. Kanallar çekmemeye başladı. Örneğin trt hd ler ve star tv çekmiyor. Anteni takıp çıkartıyorum trt hd çekiyor. Kanal değiştirdiğimde yine aynı sorun oluyor. Hd trt çekmiyor. Hotbirt hiç çekmiyor. Yazılımda mı sorun. cihazda mı. Anlamadım.

Yorum yap

Uydu alıcısının son yazılımında herhangi bir sorunyok.Herşeyiyle mükemmel.Anten ayarlarınızı kontrol ediniz.

Yorum yap

Yeni yazılımı(22.03.2013 tarihli) sadece yazılım olarak yüklesem bir sorun olur mu.Tekrar kanalları düzenlemek zor oluyor da.Cihazım Next Minix HD Pembe

Yorum yap

Karakurt19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Yeni yazılımı(22.03.2013 tarihli) sadece yazılım olarak yüklesem bir sorun olur mu.Tekrar kanalları düzenlemek zor oluyor da.Cihazım Next Minix HD Pembe
                                Eğer kullandığınız yazılım yeni (siyah) menülü ise yükleyebilirsiniz.
                                VESTEL UD9200 4K LED TV
                                ARÇELİK 32" LED TV
                                2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X