• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

modül olarak satılmayacakmı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• modül olarak satılmayacakmı

arkadaşlar elimizdeki makinaları elden cıkartmakmı gerekecek.
    yani elimizdeki makinaya modül satılmayacakmı modülü alıp izleyelim.illa cihazı almakmı gerekiyor.

İki karınca varmış birbirlerini çok seven
    Ayırmışlar bunları,birini çook uzaklara götürmüşler
    Diğeri illa gidip bulucam demiş
    Arkadaşları yapma etme oraya insanlar bile yürüyerek
    Gidemez sen nasıl gideceksin demişler
    Karınca cevap vermiş;
    Sevdiğime gidemesemde
    Uğrunda ölemem mi

D smart'ın kullandığı şifreleme sistemi NDS yani videoquard türüdür ve bu sistem şu an pek çok modül ve cihazlarda kullanılmamaktadır,belki ilerleyen zamanlarda bu konuda gelişmeler olabilir...
    Forum Kuralları

Yorum yap

cihaz almadan d smart izleyemessiniz bu defalarca söylendi ilerki zamanda vizyondan çıkmış filmleri 2 veya 3 ay sonra d-samart yayınlayacak deniliyor ama bunları izlemek içinde kontor kartı gibi öde izle sistemi ile smart kart alınıp onunla izlenecek ;

saygılar..

Yorum yap

cvplar için saolun.

İki karınca varmış birbirlerini çok seven
        Ayırmışlar bunları,birini çook uzaklara götürmüşler
        Diğeri illa gidip bulucam demiş
        Arkadaşları yapma etme oraya insanlar bile yürüyerek
        Gidemez sen nasıl gideceksin demişler
        Karınca cevap vermiş;
        Sevdiğime gidemesemde
        Uğrunda ölemem mi

Yorum yap

şuan için öyle bir durum yok arkadaşlar firma bilgi verdiği anda burada olacaktır...
          MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Şu Anlık ole bır sey Soz konusu degıldır ve olamaz cunkı Digiturkte Gomme modul olmayan musterılerının digiturk kartlarını okuması ıcın modulde vermıstı D-Smart ise Modul yerıne genıs caplı dusunup Cihaz Satmaktadır bunun baslıca sebebıde ınterAktıf hızletmer sunacagı zaman Alt yapının Olusmasıdır. ..

Yorum yap

yaw müşteri geliyor ben d-smart kartı almak istiyorum diyor haklı olarak.bence en kısa zamanda kartlı sisteme geçmesi gerekiyor yoka kimse almaz.doğan gurubu bu cihazlara bu kadar masraf yapacağına kart olarak ta satsaydı (örneğin fiyatı 100 ytl ) daha fazla müşteri portföyüne sahip olurdu.hal böyleyken kimse elindeki cihazı atıp d-smart cihazı almak istemiyor...

Yorum yap

d smart yeşilçama filan şifre koyuyor şifre koysa ne olur koymasa ne olur verdikleri filmleri millet 1 milyon kere izlemiştir belkide
                Şarabın adı kötüye çıkmış, kendi hoş,
                Hele bir güzelle içersen daha bir hoş;
                Harammış şarap, olsun, bana göre hava hoş:
                Hem, bana sorarsan, haram olan herşey hoş.
                Ö.HAYYAM

Yorum yap

Free tv yalanından sonra şimdi d-smart. d-smart alacağıma digiturk alırım daha iyi. (hiçbirini alamamya neyse)

Yorum yap

d smart kendini şımart

beleş tv miş
                    :manga: atla:

Yorum yap

eleştiriler kurallar çerçevesinde olsun,dışına taşmasın arkadaşlar...
                      Forum Kuralları

Yorum yap

ya modül satıcak yada kampanya yapıcak başka yolu kalmaı bi işin ben olsam piyasaya hd receverler çıktığında kampanya yapardım o zaman satışlarda umduğunu bulur herkes hem digital hem hd uyumlu receverleri alır

Yorum yap

yarın bi gün hd'li diye gene reciever satacak bu adamlar almam o dandik cihazı 2 ytl verip dvd alıp seyrederim kalsın onun smart'ı

Yorum yap

hakkatten ne saçma işdir bu ya. 2 ay önce uydu aldık bide d smart içimi alacaz. adam gibi versinler kart modül her neyse bizde işimize bakalım.bide bedava dijital platform diyolar çakallar

Yorum yap

avrupa maçları da d-smart a geçmiş(uefa-ş.ligi ön eleme - hazırlık maçları)üç büyüklerin hayırlı olsun kitlenmiş durumdayım belli bir miktar verip receiver aldım sonra süper lig için modül şimdide bu çıktı başımıza kartlı olsa neyse ama iki cihaz almış olcam o da bana 600 - 650 ytl arası bir fiyata patlıycak 3** küsürde lige verdiğim düşünülürse ki eminim bu durumda çok insan var tepkiyi henüz görmezler ama çünkü şu anda haberi olmayanlar çok o zaman seyreyleyin cümbüşü...yazıktır ya bizlere de yazık...daha ne diyelim...herkes çıkar peşinde

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X