• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı Koin sitelerinin yaptığı gibi mayolu boy resmi + elinde WeTek cihazlı fotoğraf kontrolüne geçsek çok süper olur. :P

Sevgiler...
    Evet bundan sonra Wetek kontrolü böyle olsun, ne o öyle mesajları incele, acaba gerçekten wetek sahibi mi diye düşün falan.

Onur ve ismail den açılışı bekliyoruz ama bunu yaparlarsa da wetek firmasının sonu olur sanırım Şahsen ben bir daha kullanmam, aklıma hep bu tablo gelir

Yorum yap

• selam arkadaslar Xorion calismiyor mu yoksa ben de yanlizmi sorun var isim ve sifreyi veriyorum yanlislik veriyor

Yorum yap

• ziya1969 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        selam arkadaslar Xorion calismiyor mu yoksa ben de yanlizmi sorun var isim ve sifreyi veriyorum yanlislik veriyor
        Gerçekten konuyla ilgili bir mesaj okuyunca garip hissettim

User ve şifrenizi doğru girdiğinizden emin olunuz ve ne gibi hata alıyorsunuz, resim ya da açıklama verebilirsiniz.

Eklentiyi kontrol ettim, çalışıyor...

Yorum yap

• bende de bazen ana adres sorunsuz açıyor ama Turkvod da linkler bazen zaman aşımı oluyor.(lg mkvod smart uygulaması üzerinden)

Turkvod un sunucusundan mı kaynaklanıyor oradaki yoğunluk bizdeki adresi de etkiliyor mu?

bir de bunu cevaplarsan

Yorum yap

• user passlar kişeye özel mi oluyor oluyorsa nasıl oluyor?

konu hakkında soru sorayım bari

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              bende de bazen ana adres sorunsuz açıyor ama Turkvod da linkler bazen zaman aşımı oluyor.(lg mkvod smart uygulaması üzerinden)

Turkvod un sunucusundan mı kaynaklanıyor oradaki yoğunluk bizdeki adresi de etkiliyor mu?

bir de bunu cevaplarsan
              hmm bu dediklerinden en çok Turkvod linklerini kullandığını anlıyorum Tabii ki onların sunucu yoğunluğu etkili oluyor..Sen mkvod üzerinden aldığında 3 ayrı sunucudan almış oluyorsun. Yani mkvod, tospikvod dan, tospik ise turkvod dan alıyor. Bunlardan biri takılırsa olmaz

Diğer soruna gelirsek, user ve pass lar elbette kişiye özel. Sana verdiğim linke bak; içinde user ve pass ı görürsün. ismail li bişeyler.. Üyelik gibi düşün ve üyelikleri ben açıyorum. Wetek kullananlara veriyorum ve bikaç istisna kişilere

Yorum yap

• selam Xorion bana gondermis oldugun isim ve sifre ile girmeye calisiyorum ama error veri yor
                Xorion Error -wetek
                check the log for more information

Yorum yap

• ziya1969 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  selam Xorion bana gondermis oldugun isim ve sifre ile girmeye calisiyorum ama error veri yor
                  Xorion Error -wetek
                  check the log for more information
                  User ve pass ı yanlış girseniz de error vermez yani error almanızın sebebi o değil. Bence siz Kodi yi gözden geçirin ve gerekirse tekrar yükleyiniz. Bu tekrar yükleyin demek hoşuma gitmiyor ama ne sorunu yaşadığınızı da bilemiyorum ki!!?? Dediğim gibi öncelikle Kodi gözden geçirin, başka eklentilerdeki tepkisine falan bakın, benim eklentiyi tekrar repodan kurun, inceleyin, deneyin işte Verdiğiniz cevaba göre ancak bunları söyleyebiliyorum.

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    hmm bu dediklerinden en çok Turkvod linklerini kullandığını anlıyorum Tabii ki onların sunucu yoğunluğu etkili oluyor..Sen mkvod üzerinden aldığında 3 ayrı sunucudan almış oluyorsun. Yani mkvod, tospikvod dan, tospik ise turkvod dan alıyor. Bunlardan biri takılırsa olmaz

Diğer soruna gelirsek, user ve pass lar elbette kişiye özel. Sana verdiğim linke bak; içinde user ve pass ı görürsün. ismail li bişeyler.. Üyelik gibi düşün ve üyelikleri ben açıyorum. Wetek kullananlara veriyorum ve bikaç istisna kişilere
                    berkenkey ustanın maşallahı var.modüllerini sürekli güncel tutuyor.guclu usta iyice su koyverdi.

1 nisan da vip e geçecekti güya

o senden de tospik

bu arada bari wetek e sende 3-5 modül yapsan.mesela piyasada onlinedizi.co nun modülü kimsede yok

Yorum yap

• Modül filan istemiyoruzzz. kozmetik istiyoruz. Xorion abi ne dediğimi biliyor.

Sevgiler...

Yorum yap

• usta bu benim portaldaki google docsları tekrar kodideki urlresolver haline çevirirsen sevinirim mkvod usta android üzeri çözdü sorunu artık mkvod android üzeri bakabiliyorum bari kodidende senin uygulama üzeri bakalım iyi geceler.

Yorum yap

• 5 Gün geçmiş xorion usta cevap vermemiş.merak ettim.

Yorum yap

• Ramazan İnzivasına çekilmiştir.

Sevgiler...

Yorum yap

• Anca cevap yazabiliyorum

Yorum yap

• o zaman 10 güne düzeltirsin sanırım usta bu google docs linkleri şahane ama malesef bu son zamanlardaki google düzenlemelerden onlarda etkilendi 2 yıl önce eklediğim ve çatır çatırçalışan bir çok link silinmişler malesef.google da bu telif işi yüzünden sanırım artık işi sağlam tutuyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X