• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Newcamd Share

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• su an aktıfmi server sizde arkadaşlar

Yorum yap

• f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      su an aktıfmi server sizde arkadaşlar
      flimnet1 (İrdeto2)
      planete seca iki pakete bakabildim.Çalışıyor.Diğerleride aktif görünüyor.bakma şansım şuan yok.
      Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
      2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

• f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        su an aktıfmi server sizde arkadaşlar
        server aktif çalışıyor arkadaşlar

Yorum yap

• astrra 19 derecedeki C.works şifreli paket hangi share programı destekliyor arkadaşlar bir bilgisi olan varmı

Yorum yap

• karayanik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            astrra 19 derecedeki C.works şifreli paket hangi share programı destekliyor arkadaşlar bir bilgisi olan varmı
            share programları tek başına destekleyip açamaz,senin bağlı olduğun serverde o pakete ait kart varsa ancak o zaman share programı sayesinde
            o yayınları izlersin.

Yorum yap

astrra 19 derecedeki C.works şifreli paket hangi share programı destekliyor arkadaşlar bir bilgisi olan varmı
              bu programın servere olacak yoksa açmaz

Yorum yap

• benim demek istediğim arkadaş bana SS2 için Wincss dosyası verdi, ben onu nasıl next cihazımda kulanabilirim,server bilgileri var şifre pas da var. sharemax ile bu bilgileri girersem ilgili kanalları açarmı ?

Yorum yap

benim demek istediğim arkadaş bana SS2 için Wincss dosyası verdi, ben onu nasıl next cihazımda kulanabilirim,server bilgileri var şifre pas da var. sharemax ile bu bilgileri girersem ilgili kanalları açarmı ?
                  denemek lazım sharemax programında dene açmaz ise spider share de dene

Yorum yap

• ben ADSL kulanmıyorum şuanda ama eğer öyle seyredebileceksem ADSL alıcam eve,onun terettündeyim.

Yorum yap

ben ADSL kulanmıyorum şuanda ama eğer öyle seyredebileceksem ADSL alıcam eve,onun terettündeyim.
                      internetin olmazsa ss2 kart da olsa next cihazında olsa paylaşımdan yayın seyredemezssin.(bazı cihazlar uydudan çözülmüş paketle birlikte satılıyor bu olay istisna)

Yorum yap

• internetsiz paylaşım olmayacağını bende biliyorum. ama ben ADSL alıcam bu paketi seyretmek için elimde bilgileri var şifre ve pas vs ama ben bilgisayarda değil de 105 ekran LCD de onun için elimde next 2000 super dpcıs plus var ben bununla izlemek istiyorum. Sharemax ile bu bilgileri girerek izleyebilirmiyim onu öğrenmek istiyorum.
                        (arkadaş bana SS2 ile rahat izlersin dedi)

Yorum yap

• internet alırsan izlersin

Yorum yap

• slm hocam server den çıkarıldımmı acaba?

Yorum yap

internetsiz paylaşım olmayacağını bende biliyorum. ama ben ADSL alıcam bu paketi seyretmek için elimde bilgileri var şifre ve pas vs ama ben bilgisayarda değil de 105 ekran LCD de onun için elimde next 2000 super dpcıs plus var ben bununla izlemek istiyorum. Sharemax ile bu bilgileri girerek izleyebilirmiyim onu öğrenmek istiyorum.
                              (arkadaş bana SS2 ile rahat izlersin dedi)
                              SS2 de ,ve next2000 serisinde de spidershare ve sharemax ile izilersin fakat hemen hemen sorunsuz izlemek istersen spidershare yi tavsiye ederim.
                              shaeremax 'ın ilk mesajında da belirtiğim gibi bazı can sıkıcı kaprisleri var.sen adsl abonesi ol programla ilgili gerekli ayarlar konusunda yardımcı olurum

Yorum yap

• arkadaşlar sky lar acıkmı şuan saygılar.
                                CALIŞ CALIŞ NEREYE KADAR:mzk:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X