• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 Ultra 2 Ocak 2008 (26 ekim 2007) yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 Ultra 2 Ocak 2008 (26 ekim 2007) yazılımı

Yeni yıl sürprizi 9000 Ultra 26 ekim 2007 yazılımı
    Bu yazılım test yazılımıdır.Kontrol ettim.Newcamd1 ve Newcamd2 güzel çalışıyor.Diseq motor olarak test edemedim.Usals olarak bulunduğum konuma göre
    test ettim (Test değerlerim 29 doğu(East) 42 Kuzey(North) dur.)Herangi bir sıkıntı göremedim.Diseq 1.2 konumunda test eden olursa sevinirim.
    Her ne kadar yazılım tarihi 26 ekim gibi görünüyorsada yılın ilk gününde elimize ulaşmış bir yazılımdır.Güle güle kullanın.
    Saygılar.
    Eklenen Dosyalar

kardeş deneyelim bakalım sorun varmı yokmu hemen bilgi verecem.
    teşekkürler

Yorum yap

yazılımın içinde newcamd3 yok.newcamd3 olmadan kard paylaşımı oluyormu

Yorum yap

yazılımı deneyen arkadaşlar ne gibi bir değişiklik var bilgi verebilirmi ??? ayrıca yazılım için çoook teşekkurler bir donemden beri ultra kullanıcıları unutuldu sanmıştık... bu şekılde unutulmadığımızda bir kere daha dosta düşmana belli edilmiş oldu ...

Yorum yap

kemalcakirca34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          yazılımın içinde newcamd3 yok.newcamd3 olmadan kard paylaşımı oluyormu
          newcmd3 olmadan kart paylaşımı olmaz bunun için newcmd3'ü barındıran yakzılım var sayfada onu indirip makınaya at...

Yorum yap

9000 ultra cihaz kullanan arkadaşlar yeni yazılımlarınız hahırlı olsun iyi seyirler
            ayrıca emeği geçenlere teşekkür ediyorum
            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
            Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

teşekürler nebu usta ve emeği geçen herkeze
                DM500 - NEXT DISEQ MOTOR OFSET 90 cm ÇANAK LG 32 İNÇ LCD TV UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-7°-4.8°- BATI- 1°-4°-7°-30.0°-

Yorum yap

Emeği geçenlere teşekkürler.Ben biraz formu takip ettikten sonra yazılımı yüklemeyi düşünüyorum.
                  DREAMBOX 800 HD
                  Yaptığın iyiliği hatırlama, gördüğünü unutma. (C.Chillon)

Yorum yap

yazılımı yükledim.ama hiçbir degişiklik göremedim.belki server lerde iyileştirme olabilir.şifreli kanallarda degişiklikler yok.
                    dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
                    ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
                    seninde destanını okuyalım ezberden,
                    haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
                    elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
                    fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

deliboran Nickli Üyeden Alıntı
                      yazılımı yükledim.ama hiçbir degişiklik göremedim.belki server lerde iyileştirme olabilir.şifreli kanallarda degişiklikler yok.
                      son yazılımda zaten tps auto onun haricinde yapısal olarak değişiklik varmı arkadaşım ??

Yorum yap

yazılımı yükleyenler softcam atabiliyormu bende çalışmıyor ? manuel olarak giriliyor .
                        NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

26 Ekim 2007
                          Test yazılımıdır diseq motor ve bazı buglar giderildi.

Yorum yap

cokof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            yazılımı yükleyenler softcam atabiliyormu bende çalışmıyor ? manuel olarak giriliyor .
                            softcam bende atamadım cıhaz softcam almıyo yeni yazılımında

Yorum yap

evet arkadaşlar yazılım softcam kabul etmiyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X