• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• canının sağlığı birde ö.m. den attığım parserlere bir baksan tadından yenmeyecek

Yorum yap

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı
      canının sağlığı birde ö.m. den attığım parserlere bir baksan tadından yenmeyecek
      Ozel mesajını okudum, ben zaten 720p ve dizipass ı yapmıştım ama hatırladığım kadarıyla server tarafında dönen linkler client tarafında açılmıyordu. Dolayısıyla parserın client uygulamasında yazılıp çalışması lazım. Tıplkı bahsettiğin uygulamadaki gibi.
      Client tarafındaki uygulama dediğim de seyir, turkvod, mkvod gibi son kullanıcının kullandığı uygulamalar oluyor.

Yani bu linkler eğer hatırladığım gibiyse benim yapacağım uyguamada içinde yer alan parserle açılacaktır ya da ben düzenlediğim taktirde benim Kodi eklentisinde..

Yeri gelmişken ben webos, tizen, orsay ve android tv için uygulama yapacağım. Zaman vermiyorum ama ciddi ciddi düşünüyorum.
      Aslında webos için birçok defa uyguılama geliştirdim ki en sonuncusu nerdeyse son kullanıcı için hazır haldeydi hatta videosunu bile vermiştim.. Sonra soğudum o çalışmamdan şimdi bambaşka bir yöntemle düşünüyorum.

Bir de önemli not: Ben herhangi bir uygulamadan devşirme yapmıyorum, iyisiyle kötüsüyle tamamen kendime aittir. Rusların şu meşhur uygulaması (nstreamvod, lstreamvod) uygulaması olmasaydı diğerleri için ne olurdu merak ediyorum

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı
        Ozel mesajını okudum, ben zaten 720p ve dizipass ı yapmıştım ama hatırladığım kadarıyla server tarafında dönen linkler client tarafında açılmıyordu. Dolayısıyla parserın client uygulamasında yazılıp çalışması lazım. Tıplkı bahsettiğin uygulamadaki gibi.
        Client tarafındaki uygulama dediğim de seyir, turkvod, mkvod gibi son kullanıcının kullandığı uygulamalar oluyor.

Yani bu linkler eğer hatırladığım gibiyse benim yapacağım uyguamada içinde yer alan parserle açılacaktır ya da ben düzenlediğim taktirde benim Kodi eklentisinde..

Yeri gelmişken ben webos, tizen, orsay ve android tv için uygulama yapacağım. Zaman vermiyorum ama ciddi ciddi düşünüyorum.
        Aslında webos için birçok defa uyguılama geliştirdim ki en sonuncusu nerdeyse son kullanıcı için hazır haldeydi hatta videosunu bile vermiştim.. Sonra soğudum o çalışmamdan şimdi bambaşka bir yöntemle düşünüyorum.

Bir de önemli not: Ben herhangi bir uygulamadan devşirme yapmıyorum, iyisiyle kötüsüyle tamamen kendime aittir. Rusların şu meşhur uygulaması (nstreamvod, lstreamvod) uygulaması olmasaydı diğerleri için ne olurdu merak ediyorum
        Anca yapacağım de sen

seyirTURK de tarih oldu (ana listede duruyor hala).bu arada tengildet usta umarım iyisindir.yaptığın her şey için teşekkürler.

yapmışken samsung lar için de yapıver bari bir uygulama.

ayrıca bişeyler yapacaksan forum da açıver.

onurda olmasa kimsenin yazacağı yok sanki

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
          Anca yapacağım de sen

seyirTURK de tarih oldu (ana listede duruyor hala).bu arada tengildet usta umarım iyisindir.yaptığın her şey için teşekkürler.

yapmışken samsung lar için de yapıver bari bir uygulama.

ayrıca bişeyler yapacaksan forum da açıver.

onurda olmasa kimsenin yazacağı yok sanki
          Tengildet umarım iyidir ve sahalara tekrar döner

Bak yukarıda Tizen ve Orsay diye yazdıklarım Samsung oluyor zaten

Forum açmam sadece kişisel bir sayfa olur ki zaten var aslında xorvod.com ama açtığım gibi duruyor

Yok, bu sefer gerçekten yapacağım store da yayınlanmazsa bilemem, yani sonuna kadar gideceğim. İlk önce webos için olanı sonra Samsung ve en sonda da Android için native uygulama düşünüyorum.

Daha sonra da windows için değişik bir uygulama var planlarımda.. (bu kesin değil)

Yorum yap

• yap tabi ustam şöyle orjinal %100 Türk yapımı bir vod uygulamamız olsun

xorvod.com çok amatörce olmuş

umarım zaman bulabilirsin ustam ben bir kaç aydır hastanede çok yoğunum.branşımda tek doktor kaldım.nöbet, icap habire çalışıyorum

seninle muhabbeti özlemişim ama

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
              yap tabi ustam şöyle orjinal %100 Türk yapımı bir vod uygulamamız olsun

xorvod.com çok amatörce olmuş

umarım zaman bulabilirsin ustam ben bir kaç aydır hastanede çok yoğunum.branşımda tek doktor kaldım.nöbet, icap habire çalışıyorum

seninle muhabbeti özlemişim ama
              VOD + IPTV olacak yani tek uygulamada

Yardım lazımsa yanına gelelim terleyince alnını falan sileriz

Yorum yap

• benim kafamda hep bu kodi exudus gibi bir uygulama düşüncesi var.bizdeki vodlardaki sistem modül üzerine. her sitenin ayrı ayrı modülü var bir film izlemek için bazen 5-6 modül gezmek gerekiyor.halbuki kodi eklentileri gibi yapılsa film üzerinden linklere gitsek nasıl olurdu.yani x bir filmi/diziyi bulmak için site site dolaşacağımıza filme girdiğimizde uygulama içerisindeki kayıtlı sitelerden linklerini çekse,tıpkı arama modüllerindeki gibi çok daha iyi olmazmıydı?

Yorum yap

• Aynen, Exodus, SALTS bu konuda çok ilerledi.

Aslında yabancı videolara hiç gerek yok, çünkü yazdığım eklentiler zaten bu konuda yeterli.

Sadece yerli yapımlar için olan bir eklenti üzerinde çalışılsa çok daha rağbet ve faydalı olacağını düşünüyorum.

Misal reklamla beraber 4 saati bulan bir dizi bölümünü bir kaç gün içinde kesintisiz 2.5 saat seyretmek daha çok efektif oluyor zaman kullanımı olarak.

Sevgiler...

Yorum yap

• Exodus ve salts'a nacizhane birde ben örnek ekleyeyim Supremacy gibi.
                    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
                      Aynen, Exodus, SALTS bu konuda çok ilerledi.

Aslında yabancı videolara hiç gerek yok, çünkü yazdığım eklentiler zaten bu konuda yeterli.

Sadece yerli yapımlar için olan bir eklenti üzerinde çalışılsa çok daha rağbet ve faydalı olacağını düşünüyorum.

Misal reklamla beraber 4 saati bulan bir dizi bölümünü bir kaç gün içinde kesintisiz 2.5 saat seyretmek daha çok efektif oluyor zaman kullanımı olarak.

Sevgiler...
                      Kodi için düşünürsek ve yabancı yapımlar için evet Salts ve Exodus gerçekten yeterli hatta bunlara gibi başka eklentiler de var.

Film üzerinden arama yapan yani yukarıdaki eklentiler mantığında olan bir yapı üzerinde ileride çalışabilirim ama önce klasik yapımızdaki gibi bir uygulama yapmayı düşünüyorum bu aynı zamanda benim için bir tecrübe olacaktır.

Kodi eklentime onboboon un da dediği gibi altyazı özelliğini ekleyeceğim.. Yani portal listelerinde altyazı tagı varsa onu görmesini sağlayacağım.
                      Asıl yapmak istediğimse webos, tizen ve android

Yorum yap

• Babacan KODI için sadece yerli yapımlar için bir çalışma olursa çok süper olur.

Sevgiler...

Yorum yap

• başka bir forumda NETES nickli bir dostumuz sayesinde urlresolver 4.0.16 sürümüyle kodi de nettu linklerinin çalıştığını öğrendim.belki bir çoğunuz biliyordur bunu ama benim gibi bilmeyenler için burayada yazmakta fayda var.xorvod wetek kodi sürümünde test ettim sorunsuz çalışıyor.iyi geceler.

Yorum yap

• Ellerine emegine saglık üsdat

Yorum yap

• Versiyon 3.0 olmuştur. Repodan update ediniz, sorun yaşarsanız önce repoyu update ediniz.

Bu versiyonda aslında eklenti üzerinde pek fazla yenilik yok ama arka taraf yani servisi tamamen 100% değiştirdim. Bundan böyle sadece Json dönüşü vardır yani bazı özel durumlar için xml dönüşü de veriyordum ama artık büyük ihtimalle olmayacak yani nstreamvod'dan kalan ve bildiğiniz vod uygulamalarının kullandığı klasik xml yapısını kestim.
                              Ayrıca token almalarda da umarım sorun yaşamayız

Yorum yap

• Ben güncelledim.Süper olmuş.Teşekkürler.
                                XorioN OtoPortal v5.0.1.exe'yide düzeltseniz çok güzel olacak.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X