• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

bu efsane uyanmalı artık

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bu efsane uyanmalı artık

kim ne derse desin next.in 2000 serisi uydu alıcıları arasında en mükemmel olanıdır bir next 2000cıs süper plus kullanıcısı olarak yazılım oluşturan ustaların bu cihaza yeniden son bir yazılım desteğiyle harikalar yaratacağına ve beklentilere cevap vereceklerine inanıyorum.kandilinizin hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Yazılım derken? üretimi biteli çok olmuş interneti olmayan emu devri kapanalı yıllar olmuş bir ortamda cihaza yada her marka cihazlara eski ne beklenebilirki anlamak zor.
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

emu devri kapanmış diyorsunuz ama canlandıralım demiyorsunuz millet bastıracak parayı server alacak

Yorum yap

evet artık öyle olucak deniyor işte ama kimse anlamıyor paryı veren izlicek para yok yazılım da yok benim cihazımın hala garantisi var garanti bitince yazılım destegi verilmicekmi anlamına geliyor artık

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Yazılım derken? üretimi biteli çok olmuş interneti olmayan emu devri kapanalı yıllar olmuş bir ortamda cihaza yada her marka cihazlara eski ne beklenebilirki anlamak zor.
          doğru söze diyeceğimiz yok ancak beklentimiz bu cihaza toplu uydu silme özelliğinin next 8000xcam plus larda olduğu gibi düzenlenmesini istiyoruz son dönemde üretilen hd alıcılar bile ya internet üzerinden yada server ile bir çok kanalı izleme olanağı sağlıyor amacım her hangi bir yayıncı platformun reklamını yapmak değil ama gerçek olan şuki eğer hd alıcısını internet ile ücret ödeyerek izleme imkanı var ise neden bu tür cihazlara para verilsinki model model hd alıcıları çıkarıldı herkes susacak ....konuşacak denildi bu alıcılar ile tüksatta ancak bir kaç kanalı oda****ile izleme imkanı veriliyorsa ülkemizdeki herhangi bir yayıncı kurumun aboneliğiyle çok sayıda yayını hd olarak izlemek bana daha mantıklı geliyor. bu benim görüşüm başkası farklı düşünebilir saygı duyarım .üstelik bu veya bir başka sitede yorumcu arkadaşların görüşlerini okuyunca sd yayınlardaki görüntü kalitesi düşüklüğünden dolayı şahsen bu tür cihazı almayı düşünemiyorum zira abonesi olduğum yayıncı kuruluşun belkide popüler olmayan alıcısıyla hem hd hemde sd yayınları net olarak izlemek var iken ama hiç bir alıcı 2000 süper plus ile kanımca mukayese edilemez üretimi bitse bile ama bahsettiğim özelliğin bu cihaza verilmesi imkansız ise yeni bir yazılıma ne gerek var. saygılarımla.

Yorum yap

netsiz emu devri kapandıysa next e gerek kalmayacak net olduktan sonra birçok cihaz daha ucuza iş görüyor

Yorum yap

evet öyle 1 senelik server 199 tl 12 taksit yapılıyor fulll hd bende alıcam ayın 5 de

Yorum yap

üretimi yeni başlayan 18000 full hd cx cihazda neden etenert girişi yok hep internetten bahsadiliyor bu cihazın fiyatı 209 tl yumatunun 155 tl cihazında bile etnernet girişi var next te neden yok yanlış biliyorsan cevap yazın bana sen yanlış araştırmısın deyin ban atmakla kimse bir yere varmaz ben bu sistemim 15 sendir kullanıyorum

Yorum yap

bu efsane hala uyanmadı beeeee

Yorum yap

emu desteği olmadımı çöpe.....

Yorum yap

melisko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      emu desteği olmadımı çöpe.....
                      zaten öyle olucak biz en iyiye sahib olmak istiyoruz reklam gerek yok kullanıcılar karar versin artık en iyisi hangisi diye ???

Yorum yap

aslında bu saatten sonra emu olmayacağı çok açık
                        ama en azından kayıtları uydudan silme,isim değiştirme ve kayıt adlarını program ismine göre(goldmaster'larda var) kaydetme özelliği eklense bile yeter diye düşünüyorum
                        birde avi.mpeg..vb desteği olursa kaymaklı ekmek kadayıfı olur

Yorum yap

artık destek full hd cihazlar verilir

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X