• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Uydu Cİhazi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Uydu Cİhazi

Arkadaşlar merhaba yeni bir uydu cihazı almak istiyorum fakat piyasada o kadar çok cihaz varki karar vermek çok zor benim aklımdaki cihaz next olarak geçiyor fakat hangi modeli en iyisi bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.

slm
    arkadaşım eğer şifreli kanalları sorunsuz izlemek istersen.dreambox,humax,tripledragon gibi cihazları almanı tavsiye ederim.ha yok ben anlamam bu işlerden dersen ozaman herhangi bir marka cihaz al derim.tek bir marka üzerinde durma bence.çünkü insanların güvendiği dağlara karlar yağabiliyor.tabi karar genede senin.next te güzeldir
    herkez birgün bjk li olacak

Yorum yap

redline düşüne bilirsin hdd bağlanabilen olanı gayet güzel bence

Yorum yap

next 2000 serisi al rahat et seri ve hızlı artı yazılım desteği hızlı

Yorum yap

sempatik Nickli Üyeden Alıntı
          Arkadaşlar merhaba yeni bir uydu cihazı almak istiyorum fakat piyasada o kadar çok cihaz varki karar vermek çok zor benim aklımdaki cihaz next olarak geçiyor fakat hangi modeli en iyisi bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.
          2000 Plus serisinden şaşma!

Yorum yap

tasarımı dinle saygılar

Yorum yap

next 2000 super

Yorum yap

Dreambox alemde tek BİR DREAMBOX VAR BİRDE DİGERLERİ .Digerlerinin hepsi birbirinin aynı anlatabiliyormuyum.

Yorum yap

sempatik Nickli Üyeden Alıntı
                  Next 9000 Cı Flurosan ekrandır .Hangi kanalı seyrediyorsan o anda kayan yazı ile ekranda kanalın isimini görürsün
                  Next 2000cı plus oda nextin güzel cihazlarından bir tanesidir.
                  ikisinide tavsiye ederim arkadaşım

CAHİLDEN DOSTUN OLACAĞINA
                  ALİMDEN DÜŞMANIN OLSUN
                  DÜRÜST OL DAİMA KAZAN

Yorum yap

tasarım enesuydu muhal53 bunları dinle birde beni 2000 serisinden vaz geçme

Yorum yap

kardeş paran varsa kart paylaşımlı bir cihaz al. bana göre en iyi cihaz menülerinin kullanımı kolay (ki next 2000 x cı plus öyle) ve kanalları çok hızlı geçen bir cihazdır. Son dönemlerde o kanal geldi bu kanal gitti ve son haftalarda hotbird artık insanı çileden çıkardı. 20 dk. da bir şifre değişiyor yarın ne olacağı belli değil sanki emu devri bitiyor gibi. o yüzden süper plus serisi gibi yüksek kapasiteli cihazları incele yada kart paylaşımlı cihazları saygılar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X