• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 9000 cı için Full constans cw keyler

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 9000 cı için Full constans cw keyler

arkadaşlar daha önce hemen paylaştan vermiştim ama kapandı şimdi ise rapidten veriyorum full cw key dosyası hayırlı olsun.sayın hocalarım bu konuyu sabitlyerseniz foruma yeni giren arkadaşlar ve 9000 serisi kullanan arkadaşlar için kolaylık olur saygılar...http://rapidshare.com/files/2603576/...stesi.cwk.html
    Eklenen Dosyalar

next 9000 x cam ultra için vermıs oldugunu yukleyebılır mıyız ve nasıl ne ıle yukleyecegız ...
    Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

arkadaşım 9000 ultraya yükleye bilirsin büyük ihtimalle eğer ortak key loaderi kullanıyorsak öyle zannediyorum ama yinede hocalarımız daha iyi bilir...

Yorum yap

arkadaşlar verilen cw dosyasını şuan yükleyemessiniz çünkü bi sorun var ya yazılımda yada leoderde ne kadar yüklemek istesekte leoderde kayıtlı bulunan cw keyler cihazımıza yükleniyor umarım biran evvel düzeltilir
        VATANA ASKERE UZANAN
        HAiN VE DÜŞMAN ELLER
        KIRILSIN.

Yorum yap

arif kardeş sana katılıyorum umarım düzeltilir elle girsek bile cihazı arkadan kapatıp açmamız halinde cw kısmı gine sıfırlanıyor ilginç vallahi...umarım biran önce çok büyük hefesle aldığımız bu güzel cihazın bu kusurmlarını örterler..

Yorum yap

bende dıkkat ettım ole ..napıcaz sımdı..
            ReKo

Yorum yap

elle mi girmeliyiz bu keyleri , çünkü hep hafızadaki keyleri atıyo keyfly

Yorum yap

keyleri normal keyfly ile atın yeni keyler görünmüyor ama cihaz keylerle açıyor görünmemesinin sebebide cihazın içerisindeki cw key hafıza entegresinin
                24c64 olması lazımken 24c16 olmasıdır fabrikaya garantili yolladıgınız zaman durumu düzeltiyorlar selamlar
                Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

tako 2000 kardeş bu olayı serviste yapamıyorlarmı???ayrıca elle girdiğimiz şifreler neden cihaz arkadan açılıp kapandığı zaman komple gidiyor?diyorsun ki kyfly ile atın atıyorum ama açılması gereken kanallar açılmıyor ne zaman ki elle giriyorum o zaman açılıyor ..

Yorum yap

sayın serkan kardeşim keyleri atıyoruz rai asya rai avrupa fox bunları açıyor cihaz keyleri alıyor ama cw kısmında göstermiyor sebebide yukarıda bahsettigim hafıza entegresinin yanlış olmasından kaynaklanıyor eger cihazın garantili ise fabrikaya gönder degilse yetkili next servisine götür cihazı açtıkları zaman zaten servis entegrenin yalış oldugunu görüp degişecek selamlar gelişmeleri yazarım
                    Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

Yorum yap

tako 2000 kardeşim cihaz garantili ama ben istanbulda oturmadığım için ve cihazdan uzun süre ayrı kalmamak için burda yetkili servisi olan next servisine götürsem olurmu?olursa servise nasıl söyleyim ki adamlara derdimi anlatayım?evet haklısın o kanalları açıyor bende sonradan farkına vardım .ama şifreler kısmında olmasına rağmen, sirius 5 olan, btv kanalını elle key girmeden açamıyoruz neden acaba ?acil cevap bekliyorum ona göre servise götüreyim ki bu olayı düzeltireyim...ya anlamadığım bu adamlar bu sorunları forumlarda bir şekilde görüyorlar ama neden çıkıpta asıl sebebini ve çözümünü açıklamazlarda bizleri böyle uğraştırırlar......sizin gibi arkadaşlar olmasa yandık vallahi uğraş dur saygılar..

Yorum yap

sevgili kardeşim ben bu cihazı arkasında 12 volt çıkış yeri oldugu için aldım bende 57000cı goldmaster var yinede onu iş yerinde kullanıyorum türksat hotbird sirus arabsat w3 ve hispasat uydularını kullandıgımdan bu cihazı aldım bu cihazların bazıları üretim hatalı bizlerede bu seriler rasladı bu cihazlar botech firmasında üretilip next e veriliyor bir günde bu cihazın çogu arızalarını tespit ettim fabrikaya bildirdim cihazı göndermemi istediler trabzondaki servis çok samimi arkadaşım 2 tane cihaz denedik ikiside aynı içerisini açtık dedigimiz şekilde entegre yanlış orjinaligi bozulmasın diye ellemedik nasıl olsa keyler görünmese bile açtıgı için öyle bıraktık fabrikayla görüştüm cihazı onlara yollamamı istediler ellerinde olsa servise hatasız bir cihaz göndereceklerini söylediler şimdi beklemedeyiz ben bu konuları çok popüler sitelere yazdım ama sayın ustalardan tık yok millet yok menüde olması gerekenler yok hangi next daha hızlı bilmem neler milletin içi yanıyor üreticiden tık yok serkan kardeşim biraz daha sabred ben sorunumu çözdürmek üzereyim sanada yardımcı olacagım meslegim oto elektrikçilik otomobil doktoruyum fabrikaya bunuda söyledim trabzon merkezde oturuyorum yaşım 46 eger görüşmeyi arzu edersen iş tel 0-462-3254838 cep 0-535-7931504 selam ve saygılar

Yorum yap

abi peki bu keyleri kabul ediosa la ligayı neden izleyemiyorum

Yorum yap

ok kardeşim..

Yorum yap

sevgili kardeşim la ligayı izleye bilmen için cihazın cw key kısmında tv8 in keylerini bu şekilde (xxxxxxxxxxxxxxxx) yaz kaydet çık 100de 100 açar maç zamanı dene selamlar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X