• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usb Pvr 11.6.2007 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• irfanT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üstatlar yumatu cihazlara mct ve view yazılımı çıkmış nextin ne eksiği varda çıkmıyo ticari meselemi yoksa
    olmaz öyle şey merak etme en kısa zamanda üstadlar haleder

Yorum yap

• sevgili hocalar pwr için programı herhalde geliştireceksiniz ben bir kullanıcı olarak eksik gördüğüm flas bellekteki dosyaları silme olabilir,hem seyredip hem kayıt olabilir mümkünse ???

hangi external cihaz bilgisayar olmadan belleği silebiliyorki uydu alıcısı bunu yapsın?iletişim 2 yönlü değil,tek yönlü,bunu hiç unutmayın..

--------------------------------------------------------------------------------
      Düzenleyen : doktor - Tarih : " 21-05-2007 " - Saat : 12:37. evet ama yapılırmı yapılmazmı... demek yapılıyormuş bundan 4 ayöncede pvr demiştim olmaz demişlerdi teşekkürler mach hoca:ters::ters:

Yorum yap

• mach1 hocamıza sesleniyorum süperpluslar dünyanın eniyi cihazları dediler aldım
        çoğu kişiyede aldırdım bizde mct ve premier yazılımı istiyoruz yumato beş para etmiyen bir makina nasıl oluyorda onlara mct premier yazılımı gelirde piyasanın en iyi makinasına gelmez ona şaşıyorum bizde oyazılımları istiyoruz hocam ilgilenirsen çok makbule geçecek saygılar

Yorum yap

• soner123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          mach1 hocamıza sesleniyorum süperpluslar dünyanın eniyi cihazları dediler aldım
          çoğu kişiyede aldırdım bizde mct ve premier yazılımı istiyoruz yumato beş para etmiyen bir makina nasıl oluyorda onlara mct premier yazılımı gelirde piyasanın en iyi makinasına gelmez ona şaşıyorum bizde oyazılımları istiyoruz hocam ilgilenirsen çok makbule geçecek saygılar
          Uzun bir süre suskun kaldım ama artık yazmam gerek gibi geldi bana ...Birincisi Yumatu çok değerli bir marka ve makinadır...İkincisi MCT ve diğer adult kanalları bizler uzun zamandır Card Sharing ile izliyoruz zaten..Şimdi sen bu sistemi yapamayacak kadar beceriksizsen @mach1 hoca ne yapsın Yumatu ne yapsın.........

Yorum yap

• bu yazılımda kayıt tusuna basınca ekran kararıyo bu yazılımdan mı acaba diğer kanalları seyredemiyorum....????
            [B]Yarın, geri kalan ömrümün ilk günüdür

[B]kaybetmek vardır vazgeçmek asla onurumuz vardır gururumuz asla özür vardır yalvarmak asla sevmek vardır ihanet asla unutulmak vardır unutmak asla[/B]

Yorum yap

• baris19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              bu yazılımda kayıt tusuna basınca ekran kararıyo bu yazılımdan mı acaba diğer kanalları seyredemiyorum....????
              Ekran kararması normal..Aynı frekanstan olan FTA yayınları izleyebilirsin....

Yorum yap

• temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Uzun bir süre suskun kaldım ama artık yazmam gerek gibi geldi bana ...Birincisi Yumatu çok değerli bir marka ve makinadır...İkincisi MCT ve diğer adult kanalları bizler uzun zamandır Card Sharing ile izliyoruz zaten..Şimdi sen bu sistemi yapamayacak kadar beceriksizsen @mach1 hoca ne yapsın Yumatu ne yapsın.........
                çok kızmışsın dostum ama bizim nextlerde çok güzel makina biraz sakin olsan daha iyi olur, iyi akşamlar dilerim sana
                Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

• üstat yumatunun yeni cihazları wiewlları ve mct leri çözüyormuş nexttte ileride bir gelişme olurmu herşey için saol

Yorum yap

• teşekür

irfanT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    üstatlar yumatu cihazlara mct ve view yazılımı çıkmış nextin ne eksiği varda çıkmıyo ticari meselemi yoksa
                    yazdığım konuya destek veren arkadaşlara teşekür ederim gerçekten next superplusın kaliteli bir cihaz olduğunu düşünüyorum bundan dolayı yumatu konusunu eleştirdim ağer yumatu mct ve viewleri yazılımla açıyosa nextin açmaması mümkün değil ticari mesele konusuna gelince bazı siteler üyelik istiyo herkesin evin pc yok bu açıdan yazdım
                    NEXT YE 2000 CX SUPERPLUS USBLİ 2 ADET 90 SANTİM ÇANAK 1 ADET 150CM ÇANAK HARİCİ 2 LNB SİRİUS ASTRA HOTBİRD THOR TÜRKSAT SEÇİLMİŞ TOPLAM 200 KANAL:tr:[S][/S]

Yorum yap

• temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      temasan53 kardeş olaya biraz geniş bakmanı tavsiye ederim ..herkesin evinde pc yok ki .sen ben ve bir çoğumuz card Sharingle izleyebiliriz. ya interneti olmayanlar ne yapsın. isteklerinde haklı değillermi?eğer ki yumatu bu işi çözdüyse next haydi haydi çözmesi lazım .o yüzden istekte bulunan arkadaşlara saygı gösterelim.bırakta bu konuda mach1 hocamız son sözü söylesin...Eleştirim biraz ağır oldu galiba kusura bakma saygılar

Yorum yap

• hocam ellerine saglık.tşk ler

Yorum yap

• ben next ye 2000 cis super plus kullanıcısıyım ve çok memenunum...
                          yumatu veya herhangi bir markayla kıyaslamak yanlış olur herkes kendi ihtiyaç ve talebine göre cihaz alır ve kullanır...
                          ben next alırken kimse bana mct veya herhangi bir şifreli platformu açacak diye söz vermedi ki bunlar zaten sharingle izlene biliyor...
                          next'e çamur atmayın lütfen... bu kadar insanın emeğine nankörlükle cevap vermeyin bir talebi olan rica eder söler
                          saygılar

Yorum yap

• yazılımlar için teşkkürler mach1 hocam bendemi var yoksa geneldemi bilmiyorum ama mp3 üzerinde veya mp3 listesindeyken ses kesme tuşuna basarsak delete silmek isteyip istemediğimi soruyor yani ani ses kesimi olmuyor geri kalan bölümler harika
                            next 2000 dpcıs super plus
                            LG 37LE5510 LED
                            dragon modul
                            dragon pcloder
                            metrix
                            xcam pcloder
                            ırdeto accass modul
                            viacces modul
                            fun&gold kart
                            1.50 çanak
                            18 .inç next motor
                            uydu bulucu
                            eurastar 0.5 flaşlı lnb
                            0.5 mtı flaşlı lnb
                            90 çanak
                            0.5 premıer lnb

Yorum yap

• theblackjack21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              ben next ye 2000 cis super plus kullanıcısıyım ve çok memenunum...
                              yumatu veya herhangi bir markayla kıyaslamak yanlış olur herkes kendi ihtiyaç ve talebine göre cihaz alır ve kullanır...
                              ben next alırken kimse bana mct veya herhangi bir şifreli platformu açacak diye söz vermedi ki bunlar zaten sharingle izlene biliyor...
                              next'e çamur atmayın lütfen... bu kadar insanın emeğine nankörlükle cevap vermeyin bir talebi olan rica eder söler
                              saygılar
                              kimse nexte çamur atmıyor sen öyle anlamışsın bilip bilmedende konuşma
                              cevap verdiyin yazıyı dikkatli oku ve yaz anlamadığın soruyada cevap verme
                              sana zahmet olmazsa by

Yorum yap

• Nexy ve Yumatu

Merhaba,arkadaslarin bu gereksiz polemiklerini anlayamiyorum.Sonuçta butun markalar kendi prestijleri için değerlidir ve teknolojinin genel kıstasları ile beraber kendilerine özel çözümleri ve teknolojileri vardır.Bu cihazları kıyaslamak normaldir ama en önemlisi teknik servis ve destek hizmetidir.Next bu hizmeti en iyi şekilde yapıyor.Sanirim butun bu talepleriniz üstadlar tarafından not edilmiştir.Başarılar..
                                [evil]Next 2000 CIS Super Plus[/evil] GÜNEŞİN IŞILTILI MUHTEŞEM DOĞDUĞU VE ESRARENGİZ BATTIĞI GÜNEŞ DİYARI

QOMMAGENE DİYARI

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X