• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Compotek 2005 İzmir Bilişim Fuarına bekliyoruz

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Compotek 2005 İzmir Bilişim Fuarına bekliyoruz

Tüm forum dostlarımızı, 16-20 Kasım 2005 tarihleri arasındaki Next ana sponsorluğundaki Compotek 2005 İzmir Bilişim Fuarına bekliyoruz. Gelmeden önce email ve özel PM atarak birbirimize haber verelim ki, tanışma ve görüşme imkanlarımız olsun. Saygı ve sevgilerimle...
    Vu Duo2- Next Machina 3D

elbette güzel bir fırsat bizim için gezip görmek lazım. tam yeri nerde? nerde olacak. yani elbette fuar alanı içindedir ama kaç numaralı stand, hangi bölüm? ustalardan gelen varmı?

Yorum yap

doktor ve mach1 hocaalrımız katılıyorlarmı fuara.saygılar...
      İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

raziel Nickli Üyeden Alıntı
        elbette güzel bir fırsat bizim için gezip görmek lazım. tam yeri nerde? nerde olacak. yani elbette fuar alanı içindedir ama kaç numaralı stand, hangi bölüm? ustalardan gelen varmı?
        Sayın dostum İzmir fuarı 3 no lu salonda ve ustalarımız tahmin ediyorum ki katılacaklardır.Kesin durumu veya hangi gün gelip orada olacaklarını kendileri açıklayacaklardır.:toplu:
        Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Fuar, bu işe gönül vermiş tüm dostlarımıza hayırlı olsun.

Yorum yap

gerçekten güzel bir düşünce bu umarım mach ustamızda gelir
            saygılar...
            BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Doktor kısmetse gideceğiz dedi ama kısmet bakalım herşey uygun olursa gelmeye çalışacağız ...
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Teşekkürler sevgili Mach1 geleceğiniz günü buradan bizlere bildirirseniz sizlerle tanışma fırsatını yakalamış olacağız şimdiden çok teşekkürler görüşmek dileklerimle sevgiler.

Yorum yap

Mach1 ve Doktor hocalarımızın güzel İzmirimize gelmelerini büyük bir heyecanla tüm hemşehrilerimiz adına bekliyoruz.İnşallah fuara gelirlerse kendileri ile tanışma ve görüşme fırsatımız olacaktır.Saygı ve sevgilerimle...
                  Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

İzmir'li dostum Ozonder35'in açtığı bu topikteki samimi ve sıcak davetleri beni çok mutlu etti. Kendisiyle aynı görüşü paylaşıyor, özellikle Mach1 ve Doktor ustalar ile, Anadolumuzun tüm uydu severleri, Moderatorleri bu güzel fuara bekliyoruz.

Ben forumdaki ve forumlardaki tüm arkadaşları seviyor ve onlarla tanışmak istiyorum. İzmir Fuarı yeni dostluklara vesile olsun...
                    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

arkadaşlar tarih açıklanır açıklanmaz fuardayız tüm dostlar inşallah hep beraber orda tanışırız:bravo:
                      özellikle MACH1 hocam gelirsen izmirliler olarak çOk sevineceğiz
                      saygılar hocam...
                      BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Aramızda doktor ve mach1 hocamızı gormekten gurur duyarız.saygılar...
                        İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

inşaallah ustalarımız da katılma fırsatı bulurlar..bizler de nasip olursa tanışma fırsatı buluruz..inşaallah mach1 ve doktor hocam,bu fuara teşrif ederler..bekliyoruz..!

Yorum yap

inşallah biz izmirlileri kırmaz gelirler.. izmirli dostlarımız ve arkadaşlarımız doktor ve mach 1 ile tanışmak istiyorlar..bu arada bu başlıgı açan ozonder 35 e teşekkur ederim ..çarşamba gunu saat:11 de fuar 3 nolu salonda bulusmak uzere..

not:.çok miktarda davetiye dagıttım alamayan arkadaslar için salon onunde davetiye bulunacaktır.....
                            Next&Nextstar Satellite Systems
                            İyiye değil en iyiye sahip olmak için!

Yorum yap

Evet İzmir'li Uyducu'ya dağıttıkları davetiyeler için tüm İzmirli uyduseverler ve özellikle Next firmasının çok teşekkür etmesi lazım. Next aşığı böyle gönüllü bir nefer görmedim...
                              Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                              Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X