• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D Sahipleri Buraya

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• rafetabi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam cihzın id numarasına nerden bakıcaz ayrıca bir sorum var bendeki yazılım 4174 ip tv de ses var görüntü yok tüplü tv var 72 ekran ist yi aradım kemal bey 4239 yazılımında resim alamama sorunu halloldu dedi ama yazılımı bulamadım hala elinizded varsa verirseniz sevinirim tşkler
    Cihazın ID numarasını ya cihazı arka anahtardan kapatıp açarak, ya da menüden STB Information bölümünden görebilirsiniz.

Eski yazılımlar aşağıya verdiğim linktedir.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=61990

Yorum yap

• nextmachina 3d bu cihazı yenialdım daha2 gün oldu cihaz çok güzel ve çok kaliteli sd ve hd görüntü veriyor ancak ben birtürlü cccam serverimi yükleyemedim çok fazla bilgimde yok ama anlattıklarınızı aynen yaptım baglanmadı diyor nerede hata yatıgımı bilniyorum yardımlarınıza ihtiyacım var üstadım teşekkürler

Yorum yap

• alialiço Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

nextmachina 3d bu cihazı yenialdım daha2 gün oldu cihaz çok güzel ve çok kaliteli sd ve hd görüntü veriyor ancak ben birtürlü cccam serverimi yükleyemedim çok fazla bilgimde yok ama anlattıklarınızı aynen yaptım baglanmadı diyor nerede hata yatıgımı bilniyorum yardımlarınıza ihtiyacım var üstadım teşekkürler
        hayırlı olsun

buraya bak

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=61895

burdanda elle giriş tarifi

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=61855

Yorum yap

• teşekkürler şifreyide aldım terar teşekkürler

Yorum yap

• usb den attım oldu ama elle yapmayı deneyince port üzerinde kılavye çıkmıyor nedenini bilmiyorum ama yeni yazılım çıkınca düzelecektir ana yazılımı beklicem

Yorum yap

• alialiço Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              usb den attım oldu ama elle yapmayı deneyince port üzerinde kılavye çıkmıyor nedenini bilmiyorum ama yeni yazılım çıkınca düzelecektir ana yazılımı beklicem
              Port bilgisi üzerine gelince klavye çıkmaz, siz değerleri direk kumandadan gireceksiniz.

Yorum yap

• harikasız hemen cevap çok teşekkürler

Yorum yap

• hocam bende vip üyeliğe katılmak istiyorum

Yorum yap

• Cihazınız hayırlı olsun gerekli ŞİFRE Mach 1 Üstat tarafından ÖZEL PM yolu ile size gönderilecektir.
                    MACHİNA - 3-D
                    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      cihazınız hayırlı olsun gerekli şifre mach 1 üstat tarafından özel pm yolu ile size gönderilecektir.
                      bende atmışım ama cvp weren bıle yok şıfre için
                      NEXT MACHİNA 3D
                      2000 UEFA KUPASI
                      2000 SÜPER KUPA
                      4 YILDIZLI TEK TAKIM

Yorum yap

• ÖZEL PM kutularınızı bir zahmet kontrol ediniz sanırım artık VİP şifreniz gelmiştir...Tekrar cihazlarınızı güle güle kullanınız.

Şu an itibarı ile artık VİP görünüyorsunuz...
                        MACHİNA - 3-D
                        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• banada yardim edin

CIFS kurulumunu nereden ogrenebilirim?
                          Nextmachina3d , Super&Combo Motorlu 160sm MOTORLU CANAK 105.5east (--==--) 18west
                          TOPLAM-54-UYDU

Yorum yap

• dima381 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

CIFS kurulumunu nereden ogrenebilirim?
                            Cihazınız öncelikle hayırlı olsun,Mach 1 üstada durumu ilettim kendisi en kısa sürede ŞİFREYİ size iletecektir.
                            MACHİNA - 3-D

Yorum yap

• Pm attım ok
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Usta cihaz ag uzerinden pc baglanamiyor biraz dobratech ile tanisligim var amma buna uymadi onun cifs ayarlari sadece cihazin bazi baglanti islemlerinde yardiminizi rica ederim yardiminiza itiyacim vardir onceden tesekkurler.
                                Nextmachina3d , Super&Combo Motorlu 160sm MOTORLU CANAK 105.5east (--==--) 18west
                                TOPLAM-54-UYDU

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X