• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Serisi FreeXTV-Polsat-Premier-Tps Auto

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 4809batu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın üstadlarım acaba bu yazılımından sonra softcam atacakmıyız?birde en son softcam ve kanal listesini nereden bulacağım.kusura bakmayın formun yenisiyim daha
    Softcam atmanıza gerek yok. Zira Polsat altyapısı bozuluyor.

Yorum yap

• 4809batu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sayın üstadlarım acaba bu yazılımından sonra softcam atacakmıyız?birde en son softcam ve kanal listesini nereden bulacağım.kusura bakmayın formun yenisiyim daha
      http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=37599

Yorum yap

• Belki söylendi ama kumanda randımanlı çalışmıyor.liste düzeninde ilerlemek için bazen 2 defa basmak gerekiyor.

Yorum yap

• emeğinize sağlı fakat ben download linkini bulamadım yazılımın? nerde acaba?
          Turksat - Thor - Hotbird - Sirius

Yorum yap

• teşekkürler

Yorum yap

• yazılım için teşekkür ederim ilk önce,
              Arkadaşlar dün ben yeni yazılımı yükledim fakat softcam ıda yükledim sorun oluyormuş galiba ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

Yorum yap

• savo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Yazılımı yükledim ama emü'yü aktif edemiyorum. Cihaz bilgisi penceresinde kırmızı tuş çalışmıyor.
                muhtemelen yazılımı atmışsın ancak ben de de aynı sorun oldu ya reset atıp yada yedeklemden geri çağırdıktan sonra emuyu açarsan ( girişler menüsü ((usb.nin olduğu menü))+kırmızı tuş kumandadan+1234 yazıp açılan pencereden emu-açık, auto-açık yap ve save kısmını ok yap )
                seyretmek istediğin kanalın üzerinde bekle au. olacaktır. tps de yine yeşil tuş...
                polsat au. için polsat sport üzerinde aktive edersin free x.ler içinde kanal üzerinde aktive edersin...
                free x., free x2.,x dream tv.yi yeni yazılımla seyrede bilirsin....
                soft-cam sakın atmayın ustaların hatırlatması....

Yorum yap

• hocam emeğinize sağlık çok güzel olmuş peki bu yazılım polsatları sürekli güncelliyormu ve diğer çalışan kanalları da güncelliyormu ayriyeten şimdilik kalıcımı yoksa kısa mı sürer tekrar emeğinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim saygılarımla

Yorum yap

• gnome Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    emeğinize sağlı fakat ben download linkini bulamadım yazılımın? nerde acaba?
                    burada http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=40229

bu bölüm sadece sohbet

Yorum yap

• bulutgozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      yazılım için teşekkür ederim ilk önce,
                      Arkadaşlar dün ben yeni yazılımı yükledim fakat softcam ıda yükledim sorun oluyormuş galiba ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler
                      softcam yüklemene gerek yok sende yükleme yanliz yeni yazilima uygun softcam http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=113 burda var yükleye bilirsin
                      Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• kuscuali67 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        hocam emeğinize sağlık çok güzel olmuş peki bu yazılım polsatları sürekli güncelliyormu ve diğer çalışan kanalları da güncelliyormu ayriyeten şimdilik kalıcımı yoksa kısa mı sürer tekrar emeğinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim saygılarımla
                        şifreler değiştikçe polsatları kendisi kanal üzerinde iken a.u yapıyor...sanıyorum 00 ve 01 ****** de ayarlama yapılmış... çökmez demek yada kısa sürer demek sanıyorum yalnış olur şu an seyrediliyor ne kadar sürer bilinmez

Yorum yap

• iyi günler benim bir problemim var nexti yeni aldım ve pc ile ilk defa yazılım atmaya çalışıyorum ama son aşamada yanlış versiyon diyor pc de yeni olduğundan nero yazıyor bende ama yükleme talimatında pro yazması gerekiyor galiba yardım ltf....

Yorum yap

• nero galiba yanlış yükleme programı ama hangisiyle atılıyor bilmiyoru simdiden teşekkürler

Yorum yap

• acaba bugun dpcısa yazılım verilirmi?
                              NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
                              NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
                              D-SMART NEXT 9500 X CIS
                              NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

• oknaton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                iyi günler benim bir problemim var nexti yeni aldım ve pc ile ilk defa yazılım atmaya çalışıyorum ama son aşamada yanlış versiyon diyor pc de yeni olduğundan nero yazıyor bende ama yükleme talimatında pro yazması gerekiyor galiba yardım ltf....
                                http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=14826 burayı iyice oku ayrıca cıhazına uygun yazılımı yükle cıhazının bilgisini yaz
                                Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X