• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next2000Plus Serisi Güncel EmuKeys

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2000 cı plus inf

sunclub Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olmuyor ustalar,inf serilerine x serisi keyleride fmb serisi keyleride yüklesek,yine açmıyor.Menüde key girme bölümünde cryptoworks şifreleri girilen alan var ama.Hiçbir şekilde açmıyor.Acaba bu keyler için farklı bir key girme alanımı olması gerekiyor.2000 ci inflerde 613a yazılımında seca,viaccess,irdeto,nagra,cryptoworks,biss,conax şifrelerinin alanları var.Başkada bi şifre girme alanı yok.
    olmuyor ne xplus keyleri nede fmb keyleri ne tps nede multi yazılım 613

Yorum yap

• evet inf serilerinde problem var en kısa zamanda düzeltilecektir herhalde

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        evet inf serilerinde problem var en kısa zamanda düzeltilecektir herhalde
        kısa zamanda olurlar umarım.kanallar şifrelerini değiştirmeyene kadar olursa daha da iyi olur. saygılar

Yorum yap

• Benim next 2000 cı plus inf (5518)cihazım var.bunlara xplus dosya olur deniliyor.
          ben bu dosyayı yüklerken cihazım (The CasKey Image Transfer error) veriyor.Yardımcı olabilirmisin? teşekkürederim.

Yorum yap

• ismailuyar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Benim next 2000 cı plus inf (5518)cihazım var.bunlara xplus dosya olur deniliyor.
            ben bu dosyayı yüklerken cihazım (The CasKey Image Transfer error) veriyor.Yardımcı olabilirmisin? teşekkürederim.
            Arkadaşım boşuna uğraşma zaten xplus softcami açmıyor.Aynı cihazdan bende de var.İnf ler için yeni yazılımın çıkmasını beklicez.

Yorum yap

• ismailuyar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Benim next 2000 cı plus inf (5518)cihazım var.bunlara xplus dosya olur deniliyor.
              xplus softcam düz serilere uymaz,flash belleği yeterli değil...
              Forum Kuralları

Yorum yap

• sevgili sunclub & mpl
                teşekkür ederim.bekleyeceğiz.

Yorum yap

• ustatlar key dosyasını yuklememe ragmen 12092 deki Redlight ları hic birini acmıyor Redlight ların keyleri degistimi gene bilen arkadas varmı

Yorum yap

• veysel_62 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    ustatlar key dosyasını yuklememe ragmen 12092 deki Redlight ları hic birini acmıyor Redlight ların keyleri degistimi gene bilen arkadas varmı
                    Redlight MCT keyleri şu an aktif değil,bilgilerinize...
                    Forum Kuralları

Yorum yap

• saol ustat key dosyasında o satıra key gorunce oda acarmı diye baktım acmadı saolasın verdigin bilgiler icin hepinizin elinize kolunuza saglık

Yorum yap

• su andakı son key dosyası halen sex wıevlerı acıyomu arkadaslar sımdıden tesekkurler

Yorum yap

• Uzman kardeş yazina tıklayınca başka bır sayfa cıkıyor

Yorum yap

• Next X Plus ve SuperPluslar için aşağıdaki key birinci mesaja göre güncellenmiştir.
                            Biss şifreleri tekrar elden geçirilmiştir.Frekans ve identy'ler güncellenmiştir.
                            http://rapidshare.de/files/31114494/Key.zip
                            Next YE-2000 X CIS PLUS
                            http://www.fideliomicros.net.tc/

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X