• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Arçelik 520 DCI Goldmaster 'a Dünüşür mü?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Arçelik 520 DCI Goldmaster 'a Dünüşür mü?

Arkadaşalar Arçelik 500 DCI için Goldmaster dönüşüm yazılımı forumda var...

benim mwerak ettiğim 520 dcı içinde böyle bir yazılım var mı? ya da 500 yazılımı bunlara da uyuyor mu?

çok teşekkürler...

arkadaşım bendede aynı cihazdan vardı sanırım işlemcisi küçük 520 dci nın zorrr şimdilik olmaz

Yorum yap

Uymaz arkadaşım.Sakın yüklemeye kalkışma flashı çökertirsin.

Yorum yap

kesinlikle uymaz arkadaşım sakın deneme

Yorum yap

ustalara çağrı ya bu cihaza hiç bir yazılım verilmesin yada arçelik mühendisleri cihazlarına yazılım çıkarsınlar yada bu cihazların yazılımları neyle editlenir bilmiyorum çok biinçsiz tüketiçi sadece arçelik markası var diye bu cihazı almış gelip bize dert yanıyorlar cihaz almadan bize gelseler sunny nexst golmaster cihazları kendilerine önereceğiz adamlar cihaz yapmışlar gerçekten bu işin hakkı bu adamların zaten arçelik firması bu ülkeye ne verdiki teneke beyaz boyalı teneke milletimiz malesef araştırmadan soruşturmadan yakışıklı veya güzel pazarlamacıları görüp bu ürünleri alıyorlar sonra koskocaman bir hüsran yani önerileri olan varsa bu işe bir çare bulmak gerek yazık millete sadece bilinçsisliten kaynaklanıyor milletide biz biliçli insanlar bir şekilde uyaralım diyorum arçlik beko vestel hep ünlü ürünler neden hepsinden bu milet şikayetçi neden olacak çünkü üretiçi firmanın umurunda değilki parasını alıyo ama bir gün bu işlerin vebalini öderler bundanda ben çok eminim başarılar sunny başarılar goltmaster başarılar nexst sizler bu işin imparatorusunuz siz yapın denize atın balık bilmese halık biliyor

Yorum yap

bende denemedim çünki arçelik ve beko cihazlar başarılı olamadılar denemek çok riskli....

Yorum yap

öneri

celal27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ustalara çağrı ya bu cihaza hiç bir yazılım verilmesin yada arçelik mühendisleri cihazlarına yazılım çıkarsınlar yada bu cihazların yazılımları neyle editlenir bilmiyorum çok biinçsiz tüketiçi sadece arçelik markası var diye bu cihazı almış gelip bize dert yanıyorlar cihaz almadan bize gelseler sunny nexst golmaster cihazları kendilerine önereceğiz adamlar cihaz yapmışlar gerçekten bu işin hakkı bu adamların zaten arçelik firması bu ülkeye ne verdiki teneke beyaz boyalı teneke milletimiz malesef araştırmadan soruşturmadan yakışıklı veya güzel pazarlamacıları görüp bu ürünleri alıyorlar sonra koskocaman bir hüsran yani önerileri olan varsa bu işe bir çare bulmak gerek yazık millete sadece bilinçsisliten kaynaklanıyor milletide biz biliçli insanlar bir şekilde uyaralım diyorum arçlik beko vestel hep ünlü ürünler neden hepsinden bu milet şikayetçi neden olacak çünkü üretiçi firmanın umurunda değilki parasını alıyo ama bir gün bu işlerin vebalini öderler bundanda ben çok eminim başarılar sunny başarılar goltmaster başarılar nexst sizler bu işin imparatorusunuz siz yapın denize atın balık bilmese halık biliyor
              arkadaşım güzel yazmışsın ama yumatu bu ülkenin malı değilmi o bahsetığın markalar aynı tabanasahip bana göre şu an zengının değil normal gelire sahip halkın malıu yumatu dur saygılarımla YAKAMOZELEKTRONIKUYDU@HOTMAİL.COM

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X