• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

11400 cım bisskey

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 11400 cım bisskey

arkadaşlar ben nextçiyim ama bu işlerden anlıyorum diye komşu gm 11400 cım cihazı verdi..ntv maçlar açmıyormuş..biss keyler bunlara forumdan anladığım kadarıyla menü + 6382 + tv/radio tuşu + biss bölümüne geldik..burada provider falan diyor.nextte bu 1fff bunlarda güncel keyler ve diğer bilgiler nedir... birde buraya guıde tuşu ile key girip ok yaptığımda KEYLER KAydediliyor diyor ama save lemiyor..bu keyler bir yerden softcam ile atılmıyormu...bir link veya bilgi verecek varmı şimdiden tşk...
    kırk gün odun topladım diye yunus olunmaz..
    next 200x cı plus

http://www.mach1digital.com/mach1for...nt.php?f=4&a=2 yerli platformların bu forumda keylerinin verilmesi yasak forum kurallarını oku arkadaşım ok.
    Şarabın adı kötüye çıkmış, kendi hoş,
    Hele bir güzelle içersen daha bir hoş;
    Harammış şarap, olsun, bana göre hava hoş:
    Hem, bana sorarsan, haram olan herşey hoş.
    Ö.HAYYAM

Yorum yap

peki güncel biss keyler nasıl giriliyor...ve nerde var..
      next 200x cı plus

Yorum yap

biss keyleri girebilmen için menü tuşuna bas kumandadan 63 82 ,ye bas key haneleri çıkar viaccess. vs biss hanesi yoksa nagranın en alt satırındadır biss şifreleme dosyası
        Şarabın adı kötüye çıkmış, kendi hoş,
        Hele bir güzelle içersen daha bir hoş;
        Harammış şarap, olsun, bana göre hava hoş:
        Hem, bana sorarsan, haram olan herşey hoş.
        Ö.HAYYAM

Yorum yap

kardeş...sağol yazın için...biss bölümüne girdim keylerde mevcut..ama provider goldmaster için farklımı..nextte 1fff idi bunda prov id no nedir.ve key reset nasıl atılıyor...bir arkadaş son yazılım yüklü ise key reset at sorun çözülür demiş...
          next 200x cı plus

Yorum yap

Üye olurken okuma zahmetine girmediğiniz kurallarımızı tekrar okuyunuz.

Konu kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X