• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Goldmaster 4000-9000 Serisi Yazılımları 28-05-2008

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaslar 9700 cım hangi yazılımı yüklemem gerekiyor _!
    birde bu modelin yükleme talimatını nerden bulabilirim _?
    teşekkürler

Yorum yap

mehmet_81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaslar 9700 cım hangi yazılımı yüklemem gerekiyor _!
      birde bu modelin yükleme talimatını nerden bulabilirim _?
      teşekkürler
      http://www.mach1digital.com/mach1for...read.php?t=794 buradan bilgilenebilirsiniz

Yorum yap

arkadaşlar iyi gunler
        ben bu konularda bilgisizim. bizde gm9400 makına var ama vci yada fta olup olmadıgını bilmıorum yanlış yazılım yuklemek ıstemıyorum. makinanın ne oldugunu nasıl ogrenebılırım. bu foruma emegi geçen herkese de ayrıca teşekkur ederım

Yorum yap

altindagmali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşlar iyi gunler
          ben bu konularda bilgisizim. bizde gm9400 makına var ama vci yada fta olup olmadıgını bilmıorum yanlış yazılım yuklemek ıstemıyorum. makinanın ne oldugunu nasıl ogrenebılırım. bu foruma emegi geçen herkese de ayrıca teşekkur ederım
          dostum cihaz bilgisinde vardır yazar
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

teşekkurler bakıcam

Yorum yap

slm arkadaşlar goltmaster 9400v2 cı ciğaz bilgisi 4581 yüleyici versiyonu:L1.29 cihaz versiyonu:v5.0.93 uygulama versiyonu:S-MSCI16 5,06,08 bitürlü yazılımını bulamadım bu cihazdan hic elinize geldimi yazılımı varmı yardımlarınızı esirgemesseniz sevinirim kafayı yemek üzereyim iyi calışmalar

Yorum yap

goldmaster 10400v cı

merhaba kardeş benim cihazım goldmaster 10400v cı
                şimdi ben 09/07/2008 tarihli yazılımı yükledim fakat hala daha 28/05/2008 tarihli yazılımı arkadaşlar paylaşıyor.bu yazılım dahamı iyi yardımcı olursan sevinirim ben fazla anlamıyorum teşekkürler

Yorum yap

caprice71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  merhaba kardeş benim cihazım goldmaster 10400v cı
                  şimdi ben 09/07/2008 tarihli yazılımı yükledim fakat hala daha 28/05/2008 tarihli yazılımı arkadaşlar paylaşıyor.bu yazılım dahamı iyi yardımcı olursan sevinirim ben fazla anlamıyorum teşekkürler
                  dostum aslında bu yazılım son yazılım fakat tarihi sizin yazdığınız gibi değil 29-07-2008 olması lazım çok güzel bir yazılım ayrıca buradan sayın uzmanada teşekkür ederim bize sunduğu için.
                  next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

teşekkürler emeğe saygı

Yorum yap

arkadaşlar ben yazılımı attım fakat menü+sistem ayarları+121 yapıyorum *** menüsü açılmıyor sebebi ne olabilir

Yorum yap

kocakaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaşlar ben yazılımı attım fakat menü+sistem ayarları+121 yapıyorum *** menüsü açılmıyor sebebi ne olabilir
                        dostum siz hangi cihaza nasıl yazılım attınız 8000 bölümü değil gm bölümü

Yorum yap

wawwwwwwwwww geri dönüş başlamış

Yorum yap

Uydu alıcılarındaki sorunlara çözüm arayan arkadaşlar,lütfen önce formu araştırınız,ondan sonra sorunlara birlikte çözüm üretelim.Saygılar.

Yorum yap

arkadaslar bndekı cıhaz goldmaster sat 9700 cım cıhazın bılgılerı sistem bilgisi 581,yükleyici versiyon L1.12 ,cihaz versiyonu v5.0.75 , uygulama versiyonu s-mscı5.06.08 bu bılgılere gore yazılım bulamadım bnım hatamdan dolayısıyla simdiden özür dilerim vıacces te bazı kanallar acılmıyo bunu gıderır ısallh simdiden tesekkurler emegınıze saglık sımdıden saygılarımla............

Yorum yap

orcun_genc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                arkadaslar bndekı cıhaz goldmaster sat 9700 cım cıhazın bılgılerı sistem bilgisi 581,yükleyici versiyon L1.12 ,cihaz versiyonu v5.0.75 , uygulama versiyonu s-mscı5.06.08 bu bılgılere gore yazılım bulamadım bnım hatamdan dolayısıyla simdiden özür dilerim vıacces te bazı kanallar acılmıyo bunu gıderır ısallh simdiden tesekkurler emegınıze saglık sımdıden saygılarımla............
                                http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=43625

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X