• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-9000 XCam ULTRA X-10.02.2010 -X-Box.Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-9000 XCam ULTRA X-10.02.2010 -X-Box.Yazılımları

Kod:
    Güncel şifreler girildi, şifre dosyası atmaya gerek yoktur.
    - Başka bir düzeltme yoktur

XBOX uzantılı yazılımlarda;
    - X-Box kullamayanların yüklemesine gerek yoktur.
    - Hangi uydudan data alıyorsanız ona uygun yazılımı yükleyin.
    -- Hangi yazılımın yüklü olduğunu Menü > Sistem Bilgisi > Kırmızı tuş ile görebilirsiniz.
    - X-Box'un çalışması için cihazın emülatörü açık olmalıdır.
    -- Emülatörü açmak için; Menü > Sistem Bilgisi > 1973
    - RS232 portu X-Box kullanımına atandığı için standby konumunda kanal bilgisi, şifre, vs yüklenmemektedir.
    - Yazılım yüklendikten sonra Fabrika Ayarlarına dönmeniz önerilir

YAZILIMLAR İÇİN VE EMEGİ İÇİN DİGİUM HOCAYA TEŞEKKÜRLER
    Eklenen Dosyalar

sağalasın hocam
    2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

X-Box yazılımları da eklendi. 1. nolu mesaj

YAZILIMLAR İÇİN VE EMEGİ İÇİN DİGİUM HOCAYA TEŞEKKÜRLER

Yorum yap

emeği geçenlere teşekkürler

Yorum yap

bu cihaza cccam yazılımı çıkması gibi bir olasılık varmı ?

Yorum yap

hanturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            bu cihaza cccam yazılımı çıkması gibi bir olasılık varmı ?
            unut.....
            2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

2000 super net'te yok cc cam.9000 ultra verilmez

vbox48 eleştirmek değil önemli olan
              NEXT 9000 ULTRA.newcamd 1 yazılımı Next YE-9000 XCam Ultra 10.02.2010 Yazılımı
              DREAMBOX 800 HD (2 TANE)
              DREAMBOX 500 S GEMİNİ 4.70(2 TANE)
              diseqc motor power tech 1 tane power jack 1 tane:20 uydu:
              INVERTO DİGİTAL-LABS WHİTE TECH UNİVERSAL SİNGLE LNB HDTV DVB-S2 COMPLİANT HD READY
              _NEXT 2000 SUPER CİS(2 TANE) -NEXT 2000 CX
              _NEXT 8500 XPA
              _NEXT 7500 XPA (2 TANE)

Yorum yap

üstadım benim cihazım Next YE-9000 XCam Ultra ben buna dorcell tv ve digerlerini seyretmem için hangi yazılımı atmam lazım sygılar ...şu an yayınlar ın çogo yok ve dorcel ve freexlerde donuyor arada açıyor ...yardımcı olursanız sevinirim bana daima atacagım yazılımı söyleyin lütfen...

Yorum yap

bu yazılımda ve önceki 15 ocak yazılımlarında cihazlarda kilitlenmeler yaşanıyor özellikle server ile açılan kanallarda 3-5 dak sonra cihaz kilitleniyor bu sorun sadece benim cihazımda mı yapıyor baska bu sorunu yasayan arkadaş var mı?

yazılımdan sonra cihaza reset yapıyorum
                  kanalları yeniden taratıyorum
                  emu bölümünü aktif ediyorum

yapmam gereken baska bir düzenleme varmı?

Yorum yap

Teksen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    bu yazılımda ve önceki 15 ocak yazılımlarında cihazlarda kilitlenmeler yaşanıyor özellikle server ile açılan kanallarda 3-5 dak sonra cihaz kilitleniyor bu sorun sadece benim cihazımda mı yapıyor baska bu sorunu yasayan arkadaş var mı?

yazılımdan sonra cihaza reset yapıyorum
                    kanalları yeniden taratıyorum
                    emu bölümünü aktif ediyorum

yapmam gereken baska bir düzenleme varmı?
                    dostum serverde herhangi bir donma yok ve son yazılımda sorunsuz asıl sorun netten kaynaklanıyor ilk zamanlar bende aynı sorunları yaşıyordum sonra türk telekomdaki bir arkadaşım ben bir bakayım dedi ve bana gelen hattı komple değiştirdi inanın 4 yıldır hiç sorun yaşamadım sizde gelen hattınızı kontrol ettirin sorun kalmayacaktır
                    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

9000 ultra kullanıyorum.53 dereceden 1 aydır data alamıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

Yorum yap

next 9000x cam ultra viaccess 3.0 yazılımı verilecekmi yeni nesil kartlar için

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X