• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 WeOS v3.1 (Marshmallow 6.0.1)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

şimdi ödememide yaptım başarılı oldu dedi şimdi tekrar reset yapınız dedi artık hep kullanabilirim galiba

Yorum yap

hallettiginize sevindim.guzel calisan bir eklenti..ozellikle wetelplay2 kullananlar 5avroya kiysinlar alsinlar.pisman olmazlar..

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
      WETEK Play 2 4K
      Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

katılıyorum diğer eklentilerde ne çektik normal kanal geçişleri çok hızlı

Yorum yap

Uzun zamandır Android kısmını kullanmıyordum. Bugün tekrar son resmi imaj olan weos v3.1'e dönüş yaptım. WeTV açmaya çalıştığımda 'tuner not connect' uyarısını alıyorum.

Enteresan bir sorun. Hafıza kartından bootlayıp Libreelec'i açınca tunerle ilgili bir sıkıntı görünmüyor.

Aynı sorunu wetek forumunda biri daha yaşamış. Tuneri kontrol edin tam oturmuş mu oturmamış mı bakın garanti dışı kalmaz demişler ama Dikey ne der acaba cihazı açmaya? Sorunu çözen de var çözemeyip cihazı garantiden yenileyenler var anladığım kadarıyla.

Yorum yap

Dikey bir şey derse beni dersin.

İçini hiç bir şeyi kırıp yırtmadan açıp bak derim.

Sevgiler...

Yorum yap

guncelleme senelerdır olmamakta.wetek bu şekılde mı kaldı artık. yenı weos veya andoıd surum olmayacakmı...
              WETEK Play 2 4K
              Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

Elimizde patladı cihaz hocam.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X