• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 09.06.2008 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

maori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tesekkurler bilgilendirdigin icin arkadasim ancak menu>girisler den sonra CAS diye bir hane yok. ve sadece ethernet kismi aktif. diger hepsi pasif. bunun icin ne soyleyebilirsin?
    kırmızı tuş 1234 daha sonra açılıyor

Yorum yap

merhabalar

yazılımı sabah yukledim ama kanallar birden gitti, 2 saat izleyebildim, sonra sinyal var fakat görüntü yoktu. 1 mayıs yazılımına döndüm, herşey ok. Ayrıca en yeni yazılım benim kanal yedeklerimi de sildi.

kolay gelsin

Yorum yap

09.06.2008 yazılımına 05.05.2008 hazır kanal listesi desdeklemiyor diyor ustalar

tekrar mecburi eski test yazılımını yükledim desdekleyen yeni kanal listesi verirseniz yeni yazılıma uyan sevinirim

Yorum yap

Motorlu ayarlayamadım sorun ne olabilir..

diseq 1.2 seçtim fakat motor hareket etmedi...
          Hiremco TurBo4K

Yorum yap

motor sorununu bende de verdi yeni yazılım bekliycem

Yorum yap

kanallar gitti

arkadaşlar son yazılımı yükledikten sonra kanallar gitti ve türksat ı seçip taratıyorum hiç bir kanal bulamıyor lütfen yardım maça az kaldı türksat uydusu nereye gitti?

Yorum yap

tayloss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar son yazılımı yükledikten sonra kanallar gitti ve türksat ı seçip taratıyorum hiç bir kanal bulamıyor lütfen yardım maça az kaldı türksat uydusu nereye gitti?
                LNB ayarlarını yapmayı unutmadın değilmi...
                Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Setting olmuyorr
                  Hiremco TurBo4K

Yorum yap

SNTAZZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Cihazından memnun olmayan varsa makul paraya ben alırım.
                    pm attım

Yorum yap

merhaba ben next 2000 Super HDTV aldım 09/06/2008 yazılımını yüklüyorum tpsler açmıyor
                      neden bilgi verirseniz sevinirim

Yorum yap

acakmak54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        merhaba ben next 2000 Super HDTV aldım 09/06/2008 yazılımını yüklüyorum tpsler açmıyor
                        neden bilgi verirseniz sevinirim
                        tps ler zaten açılmıyor. yeni tps yazılımı bekliyoruz.

Yorum yap

sevgili üstalar benim tesbitlerime göre eski yazılımlardaki sinyal almama veya bazı frenkaslardaki sinyal problemleri yok. ancak zaif sinyallerde düşüş olmuş.bir önceki yazılımı yüklüyorum bendeki zaif sinyaller 30 cıvarı iken yeni yazılımı yükleyince 20 ye düşüyor ve haliyle izlenmed durum doğuyor.

Yorum yap

bu durum bendede oldu yeni yazılımdan önce astra premier yayınlarını seyrederken yeni yazılımda kırılmalı olrak seyredemiyorum..eski yazılımı yükleyince kırılmalar ortadan kalıyor..bunun açıklaması ne olabilir.

Yorum yap

yazılımla ilgisi yok geceye doğru sinyaller normaldede duşuyor

DREMBOX800HD PVR-Bulsatcom hd -Sky UK hd -Orbit Network -UPC Direct- Premiere-CanalSat France-CanalDigitaal-Digital +hd-ITV Partner-Total TV-DigitAlb-Bis-Cyfra +hd-Sky Italia hd-Nova-Cyfrowy Polsat hd-Hello HD(yeni)-Viasat hd-Focus Sat-Canal Digital hd (thor)-Digi TV-ADD-Showtime-Meo hd-TV Cabo hd CCCAM FULL

Yorum yap

rodi72 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                yazılımla ilgisi yok geceye doğru sinyaller normaldede duşuyor
                                sevgili rodi haklısın gece sinyaller düşüyor.ancak ilgisi yok. çünkü ben hareketli çanak kullanıyorum. örneğin amos uydusu üzerinde ieken eski yazılımla izlediğim ukranya kanalları üzerinde iken ve %30 oranında olan sinleri anında usb den yeni yazılımı atıp aynı kanalları yüklüyorum.sinyal % 20 seviyelerine düşüyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X