• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 200X CI Plus Com Port dan card sharing

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 200X CI Plus Com Port dan card sharing

Selam arkadaşlar next cihazların comport girişinden card sharing ile şifreli kanalları seyredebilirmiyiz.
    Bu konuda bilgisi olan varmı?

Şu an 2000 x cı icin cardsharing destekleyen bir yazılımı yook bir ara mach1 usta calısmalar oldugunu soylemisti ileride cardsharing destekleyen yazılım verilirse tabiki izleyebilirsin ..

Yorum yap

valla bende bekliyorum taaaki yılbaşından bu tarafa ama henüz bi gelişme yok mack1 yetkili arkadaşlara gerekli bilgiyi verdim bundan sonrasını onlar bilir demişti demekki yetkili arkadaşlar henüz bu tür bi desteği vermeyi uygun görmüyorlar

Yorum yap

umarım olur bu destek buda nexte dahada artı getirir

Yorum yap

cardsharing dediğiniz ,xcryptı modül gibi birşeymi.bende xcryptı var com girişine taktım .2 kanal açıyo.hotbird,10853h27500.

Yorum yap

nextstar için gündemde olabilir 5512-5518 çipsetli için yapılıyor olabilir

Yorum yap

diyot Nickli Üyeden Alıntı
              cardsharing dediğiniz ,xcryptı modül gibi birşeymi.bende xcryptı var com girişine taktım .2 kanal açıyo.hotbird,10853h27500.
              cardsharing uydu, internet üzerinden sizin extra'dan daha fazla kanallar izlemenize imkan tanıyan farklı bir yöntemdir,eternet bağlantısı olan cihazlarda isteğe bağlı tercih edilir...
              Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X