• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dreamboxta Keyler Auto!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

vectracdx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacksat addons sadece gemini için değil. Ben PLI Jade'ye kurdum. İşin sırrı tar.bz2 soyadlı dosyayı önce 7-zip programı kullanıp genişletmek sonra win_gz programı ile sıkıştırıp tar.gz soyadlı hale getirmek. Tmp dosyasını içine atıp kuruyorsunuz.

Şifreleri indiriyor, ama gördüğüm kadarı ile şifreler bugünlerde sadece Polsat vs.'yi açıyor. MCT, ***view vs. yi henüz seyredemedim.
    Selamlar €nigma1 lerin hepsine de olur
    ke.yler devamlı guncellenıyor dcw keylerde buna dahıldır
    Selamlar

Yorum yap

Üstadlar, enigma 2 kullanıcılarına bir güzellik yok mu ???

Yorum yap

sumnulu Nickli Üyeden Alıntı
        Üstadlar, enigma 2 kullanıcılarına bir güzellik yok mu ???
        forumda var ararsanız gorursunuz selamlar:sagol:

Yorum yap

arkadaslar bende 2 haftalık dreambox500 kullanicisiyim ve acaemiyim bu program benim cihazin icinde mevcut ama gecen gun ntvspor sifre girdi ve bu programla sifreyi birtürlü kaldiramadim. mesela ntvspor biss keyini kaldirmak icin bu programda ne yapmaliyim ccam2.11 var cihazda.

Yorum yap

karaoglan05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaslar bende 2 haftalık dreambox500 kullanicisiyim ve acaemiyim bu program benim cihazin icinde mevcut ama gecen gun ntvspor sifre girdi ve bu programla sifreyi birtürlü kaldiramadim. mesela ntvspor biss keyini kaldirmak icin bu programda ne yapmaliyim ccam2.11 var cihazda.
            Mgcamd kullan

Yorum yap

SEVMEK46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Mgcamd kullan
              dostum mgcamd kullanmak icin ne yapmaliyim hacksat *** de mgcamd yaziyor onamı ok demem lazim cc2.011 kısmınımı değistirmeliyim

Yorum yap

tesekkurler

Yorum yap

karaoglan05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  dostum mgcamd kullanmak icin ne yapmaliyim hacksat *** de mgcamd yaziyor onamı ok demem lazim cc2.011 kısmınımı değistirmeliyim

mavı tus-->>addons-->>download and install buradan "cam" bolumune gır sonra mgcamdın son versıyonunu bul ve ındır cıhaza kur kullanabılırsın selamlar

Yorum yap

bu işlemi yapmak diğer ayarlarımı etkilermi acaba?

Yorum yap

luckyman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      bu işlemi yapmak diğer ayarlarımı etkilermi acaba?
                      Selamlar

baska cam kullanıyorsan o cam calısmaz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X