• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Allok Mpeg Converter İle .ts Formatına Çevirme [Resimli]

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaptığın çevrimlerin yanına bir idx dosyası koyman lazım.daha önce yaptığın dosyalarda var.onlardan herhangi birini kullanabilirsin.
    teşekkür ederim buldum 1.mesajda deneyeceğim:iyyy:

Yorum yap

• --------------------------------------------------------------------------------

MPEG Stream Clip programı çalışması için bu programın bilgisayarınıza yüklemeniz lazım...
      __________________________________________________ ______________________________

sabahtandır bunu arıyorum sagal kardes

Yorum yap

• kenanxxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        --------------------------------------------------------------------------------

MPEG Stream Clip programı çalışması için bu programın bilgisayarınıza yüklemeniz lazım...
        __________________________________________________ ______________________________

sabahtandır bunu arıyorum sagal kardes

Önemli değil...

Yorum yap

• Teşekkürler.Gayet güzel çalışıyor.

Yorum yap

• bu akşam bir deneme yapayım bakalım convert edelim nası l 9olacak..
            Next&Nextstar
            EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

• MysTerİouS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              teşektürler arkadaşım bilgi için...
              Next&Nextstar
              EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

• değerli kardeşlerim yanılmıyorsam bu program sayesinde usbden cihazda film seyrede biliyoruz peki bu programla usb ye yüklediğimiz arka fon resim formatınada(mpg) çevire biliyormuyuz çevire biliniyorsa hangi işlemleri yaparak çevrildiğini tarif edebilirmisiniz

NEXT 2000 CX SÜPER PLUS QNEC

Yorum yap

• misagi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  değerli kardeşlerim yanılmıyorsam bu program sayesinde usbden cihazda film seyrede biliyoruz peki bu programla usb ye yüklediğimiz arka fon resim formatınada(mpg) çevire biliyormuyuz çevire biliniyorsa hangi işlemleri yaparak çevrildiğini tarif edebilirmisiniz
                  Merhabalar,
                  Sayın Misagi Bey,
                  Bu topikde bulunan programla arkaplan resmi yapamazsınız. Arkaplan resmi yapabileceğiniz programın linkini Sizin için aşağıya ekliyorum. Lütfen verdiğim linkin 2 numarılı mesajıyla ilgileniniz.

Arkaplan Resimlerini Oluşturabilmek İle İlgili Programın Linki.

Bilgilerinize sunarım.
                  Saygılarımla.
                  "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• Erdem TERZİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Merhabalar,
                    Sayın Misagi Bey,
                    Bu topikde bulunan programla arkaplan resmi yapamazsınız. Arkaplan resmi yapabileceğiniz programın linkini Sizin için aşağıya ekliyorum. Lütfen verdiğim linkin 2 numarılı mesajıyla ilgileniniz.

Arkaplan Resimlerini Oluşturabilmek İle İlgili Programın Linki.

Bilgilerinize sunarım.
                    Saygılarımla.
                    çok sağolasın kardeş lakin nasıl kullanılacağını bilmiyorum tarif edbilirsen sevinirim linke bak istersen açınca böyle oldu http://www.speedyshare.com/721123759.html

Yorum yap

çok sağolasın kardeş lakin nasıl kullanılacağını bilmiyorum tarif edbilirsen sevinirim linke bak istersen açınca böyle oldu http://www.speedyshare.com/721123759.html
                      Merhabalar,
                      Sayın Misagi Bey,
                      Anladığım kadarıyla Siz programı zip klasöründen çıkartmamışsınız. Programı ilk önce zip kalsöründen bilgisayarınızın masa üzerine çıkartınız. Sonra programı çalıştırıp ve yukarıdan ilk (...) butona basıp convert etmek istediğiniz resmi seçiniz. Sonra, ikinci (...) butona basıp resminizi nereye convert etmek istediğinizi seçiniz. Ardından (Image Convert) butonuna basınız. Ardından da convert olmuş resmi ya editör yardımı ile ya da flash disc ile cihazınıza yükleyiniz. Son olarak da (cihazınız ne model olduğunu bilemiyorum ama Size fikir vermesi babında Next YE-2000 CIS SÜPER Plus üzerinden anlatıyorum) cihazınızın menüsüne girip, Sistem Ayarları bölümüne gelip, Osd Ayarlarına giriniz. Resminizi Osd Resmi'nden seçip exit tuşuna basıp, kaydet deyip çıkınız. Ve arkaplan resminizi güle güle kullanınız.
                      Bilgilerinize sunarım.
                      Saygılarımla.

Not: Yüklediğiniz arkaplan resmini eğer daha sonra silmek isterseniz, yüklediğiniz arkaplan resmini sadece üzerine yeniden bir resim yükleyerek silebilirsiniz. Fakat Osd Resmi'ne girip eski Next resmini yeniden ayarlaya bilirsiniz.
                      "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

Merhabalar,
                        Sayın Misagi Bey,
                        Anladığım kadarıyla Siz programı zip klasöründen çıkartmamışsınız. Programı ilk önce zip kalsöründen bilgisayarınızın masa üzerine çıkartınız. Sonra programı çalıştırıp ve yukarıdan ilk (...) butona basıp convert etmek istediğiniz resmi seçiniz. Sonra, ikinci (...) butona basıp resminizi nereye convert etmek istediğinizi seçiniz. Ardından (Image Convert) butonuna basınız. Ardından da convert olmuş resmi ya editör yardımı ile ya da flash disc ile cihazınıza yükleyiniz. Son olarak da (cihazınız ne model olduğunu bilemiyorum ama Size fikir vermesi babında Next YE-2000 CIS SÜPER Plus üzerinden anlatıyorum) cihazınızın menüsüne girip, Sistem Ayarları bölümüne gelip, Osd Ayarlarına giriniz. Resminizi Osd Resmi'nden seçip exit tuşuna basıp, kaydet deyip çıkınız. Ve arkaplan resminizi güle güle kullanınız.
                        Bilgilerinize sunarım.
                        Saygılarımla.

Not: Yüklediğiniz arkaplan resmini eğer daha sonra silmek isterseniz, yüklediğiniz arkaplan resmini sadece üzerine yeniden bir resim yükleyerek silebilirsiniz. Fakat Osd Resmi'ne girip eski Next resmini yeniden ayarlaya bilirsiniz.
                        dikkat ederseniz erdembey avatarın altında uydu alıcısndan next 2000 cx süper plus olduğunu anlarsınız daha bu konuda herkes bilsin diğe imzama next 2000 cx in resmini koydum şimdiki problemi belirtmek istiyorum elimdeki resmi mpg ye çevirip usbden yüklemek istiyorum lakin olmuyor işte resimle tarifi
                        yüklemek istediğim resim:
                        http://www.speedyshare.com/718330496.html
                        programı açıyorum:
                        http://www.speedyshare.com/588237928.html
                        çevirmek istediğim resim masaüstünde lakin program resimi görmüyor:
                        http://www.speedyshare.com/694129342.html
                        bu durumda ne yapacağım lütfen bilgilendiriniz

Yorum yap

• misagi Nickli Üyeden Alıntı
                          dikkat ederseniz erdembey avatarın altında uydu alıcısndan next 2000 cx süper plus olduğunu anlarsınız daha bu konuda herkes bilsin diğe imzama next 2000 cx in resmini koydum şimdiki problemi belirtmek istiyorum elimdeki resmi mpg ye çevirip usbden yüklemek istiyorum lakin olmuyor işte resimle tarifi
                          yüklemek istediğim resim:
                          programı açıyorum:
                          http://www.speedyshare.com/588237928.html
                          çevirmek istediğim resim masaüstünde lakin program resimi görmüyor:
                          http://www.speedyshare.com/694129342.html
                          bu durumda ne yapacağım lütfen bilgilendiriniz
                          Merhabalar,
                          Sayın Misagi Bey,
                          :ihihi: Kullandığınız cihazı farkedemediğimden ötürü ilk önce Sizden özür dilerim. Programı şimdi denedim ve program .jpg uzantılı tüm resim dosyalarını görüyor. Bu arada bu konuya lütfen aşağıda verdiğim linkden devam edelim. Yoksa yönetim tarafından uyarılacağız.

Konuyla İlgili Link.

Bilgilerinize sunarım.
                          Saygılarımla.

Yorum yap

Merhabalar,
                            Sayın Misagi Bey,
                            :ihihi: Kullandığınız cihazı farkedemediğimden ötürü ilk önce Sizden özür dilerim. Programı şimdi denedim ve program .jpg uzantılı tüm resim dosyalarını görüyor.
                            Bilgilerinize sunarım.
                            Saygılarımla.
                            çok güzel terzi bey o zaman sizden bir ricam olacak lütfen benim için bu linkteki
                            resmi mpgye çevirirmisiniz programın görmediği konusunda durumu resimlerle izah ettim çevirebilirseniz nasıl olacaksa çok sevineceğimi size şükran duyacağımı emeğinizden dolayı ifade etmek isterim

Yorum yap

çok güzel terzi bey o zaman sizden bir ricam olacak lütfen benim için bu linkteki
                              resmi mpgye çevirirmisiniz programın görmediği konusunda durumu resimlerle izah ettim çevirebilirseniz nasıl olacaksa çok sevineceğimi size şükran duyacağımı emeğinizden dolayı ifade etmek isterim

Çevirdim. Bir kontrol edin.
                              Eklenen Dosyalar

Yorum yap

Merhabalar,
                                Sayın Misagi Bey,
                                Programı kullanırken Dosya Tür'nü "bmp graphic files (*.bmp)" olarak seçin. Ben çevirmedim, çünkü; resimde fazlalıklar var.
                                Bilgilerinize sunarım.
                                Saygılarımla.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X