• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV Alanlar Buraya Yazsın

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Pardon

Yorum yap

• Oztan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      tesler sonucunda gordum ki hdmi cikisini kullanarak aldigim goruntu scart cikisindan aldigim goruntuden daha kotu , mantik olarak hdmi nin daha iyi goruntu vermesi gerekiyor nerde yanlis yapiyor olabilirim , kutunun icinden gelen hdmi kabloyu kullaniyorum , televizyonum samsung 32 r 81 hd ready , hdmi kabloyu degistirsem sonuc duzelir mi ??
      Ben aşağıdaki linkteki kablo ile 120 ekran full hd lcd tv' ye bağladım görüntü çok iyi şu anda, kablonun fiyatıda uygun bence kablonu değiştir çünkü birçok arkadaş kutunun içinden çıkan kablo ile problem yaşadı ayrıca; hdmı scarttan daha iyi görüntü veriyor muhtemelen kablo ile ilgili problemin.

http://www.protel-elektronik.com/asp...5%20MHQ&view=2

Yorum yap

• valla cihazla verilen kablo daha önce aldığım philips altın uçlu scart dan HD yayınlarda çok çok daha kaliteli görüntü veriyor tv toshiba 94 ekran lcd hdmi kablosu bence iyi

Yorum yap

• oguzturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          valla cihazla verilen kablo daha önce aldığım philips altın uçlu scart dan HD yayınlarda çok çok daha kaliteli görüntü veriyor tv toshiba 94 ekran lcd hdmi kablosu bence iyi
          Bazı arkadaşlar kablo ile sorun yaşadıklarını forumda dile getirdiler bazılarıda aldıkları Next bayisine kablolarını götürüp değiştirdiler belki arkadaşın kablosundada problem olabilir ayrıca; kutudan çıkan kablo kaliteli bir kablo değil özellikle 1080i hd kanallarda kaliteli kablonun farkı oluyor görüntüde.

Yorum yap

• Güncelleme problemi

NEXT_YE-2000_SUPER_HDTV_RYEC007B26_041208_TK4C1N0_pz
            güncellemesi sonrasında EMUları aktif edemiyorum.
            Kırmızı düğme işlevsiz olduğundan 1234 şifresini girip işleme devam edemiyorum.
            Yedeği geri alma işe yaramadı.
            Yardım Lütfen
            Teşekkürler

Yorum yap

• thermalix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              güncellemesi sonrasında EMUları aktif edemiyorum.
              Kırmızı düğme işlevsiz olduğundan 1234 şifresini girip işleme devam edemiyorum.
              Yedeği geri alma işe yaramadı.
              Yardım Lütfen
              Teşekkürler
              bu şekil yap arkadaşım önce kumandadan Kirmizi tuş sanrada 1234 yap

GİrİŞler Menusunde
              Kirmizi 1234
              Cas
              Emu AÇik
              Auto AÇik

Yorum yap

• Teşekkürler. Yanlız kırmızı tuşa basınca şifre yazma paneli çıkması gerekirken hiç bir şey olmuyor.

Yorum yap

• Cihaz versyon bilgisi mönüsünde yapılması gereken ilk işlemi yapamıyorum. Kırmızı düğme işte burada işlevsiz, yani şifre panelini çağırmıyor ki ... EMUları aktif edeyim ?..

Yorum yap

• yani 1234 yazılması gereken kutucuk gelmiyor

Yorum yap

• NEXT_YE-2000_SUPER_HDTV_RYEC007B26_041208_TK4C1N0_pz
                      Bu güncellemeden evvel problem yoktu. USB update yaptım bu arada.

Yorum yap

• En son yazılımı yüklediğimde ilk seferinde bende de aynı sorun oldu. Eski hafızayı çağırdım, sonra yeni yazılımı tekrar yükledim, sorun kalmadı.

Yorum yap

Bu güncellemeden evvel problem yoktu. USB update yaptım bu arada.
                          bu bilgiler dogru yazılımın atıldıgını gösterir...şimdi önce hafızayı geri çagır sonra reset at sonrada yazılımı tekrar at düzelir

Yorum yap

• Güncelleme problemi

Arkadaşlar önce ilgilerinize teşekkür ediyorum.
                            Şimdi:
                            hafızayı geri çağırdım, reset atmayı denedim ( fabrika ayarları ) fakat 1234 şifreye "Hatalı Şifre" mesajı aldım. Reset şifresini söyleyebilirmisiniz?
                            Tşk.

Yorum yap

Arkadaşlar önce ilgilerinize teşekkür ediyorum.
                              Şimdi:
                              hafızayı geri çağırdım, reset atmayı denedim ( fabrika ayarları ) fakat 1234 şifreye "Hatalı Şifre" mesajı aldım. Reset şifresini söyleyebilirmisiniz?
                              Tşk.
                              8503 reset şifresi orjinal degişmez

Yorum yap

• Arkadaşlar hallettim, şifre 8503.
                                İlgilerinize teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X