• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Arnix Fiber IPTV 'ye CCcam Hesabı Girme

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Arnix Fiber IPTV 'ye CCcam Hesabı Girme

Menu-Cam Ayarları Paylaşım ayarları-Ekle kırmızı tuş ile açılan ekrandan cccam bilgileri eklenebilir.

Hesap ekle
    ----------

Tip CCCAM
    Sunusu : server adresi önüne http yada www konmadan direkt dns yazılacak mesela cccam.server.hopto vs gibi

port: 08000 gibi
    kullanıcı adı : isim
    şifre: şifre girilecek kaydet tuşu ile kaydedilip çıkılacak
    Eger usbden yükle seçeneği secilirse usb içinde aynı dreambox e2 cihazlar gibi satır C: şeklinde olacak mesela C:cccam.server.hopto 8000 isim şifre gibi yazılıp usbden yüklenecek.
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Selamlar;
    Sayın mach1 bu usb'den yüklenecek dosya cccam.cfg dosyasımıdır, ben bu dosyanın icine yazıp usb'den aktarmaya çalışıyorum ama dosyayı görmüyor nasıl yaparım tam anlamadım..

Yorum yap

savasdane Nickli Üyeden Alıntı
      Selamlar;
      Sayın mach1 bu usb'den yüklenecek dosya cccam.cfg dosyasımıdır, ben bu dosyanın icine yazıp usb'den aktarmaya çalışıyorum ama dosyayı görmüyor nasıl yaparım tam anlamadım..

1-) USB üzerinden ücretli CCcam dosyası yüklemek için

verdigım dosyaya bılgılerını yaz

2-) - CAM AYARLARI - PAYLAŞIM AYARLARI içerisinde kumandanızda (1) tuşuna basarak yükleyin.

hepsı bukadar

bu yaptıgın da ucretsız severı aktıf edıyısun

MENU - CAM AYARLARI - CAM MODU = MVCAM olacak
      PAYLAŞIM AYARLARI iöerisine girip 0 tuşuna basınca açılan ekranda 123456 yazıp Kırmızı Tuşa bastığınızda Connected yazısını görürsünüz
      Eklenen Dosyalar

Yorum yap

Selamlar
        dediğiniz gibi yaptım birden fazla free cccam server ekledim kimine connecting diyor kiminede connected diyor baglı gözükenler var yalnız 123456 yapıp kırmızıya basınca hata yazan ekran geliyor ayrıca mach1 aşağıdaki yazıyı yazmış buna göre ben favoriden liste göremiyorum..Kolay Gelsin..

â—Ccam ile Açılan Kanal listesine nasıl ulaşılır? â—

Uydu yayını üzerindeyken Ok tuşu ile kanal listesini açın. Kumandanizdan info tuşuna basın. Çıkan menüde favori kismina girip sizde varolan uydunun menüsüne girdiğinizde ccam ile açılan kanallar listesi karşınıza çıkacaktır. NOT: ŞİFRELİ ADULT YAYINLAR ŞİFRESİ â€œ0000†(dört tane sıfır)

Yorum yap

savasdane Nickli Üyeden Alıntı
          Selamlar
          dediğiniz gibi yaptım birden fazla free cccam server ekledim kimine connecting diyor kiminede connected diyor baglı gözükenler var yalnız 123456 yapıp kırmızıya basınca hata yazan ekran geliyor ayrıca mach1 aşağıdaki yazıyı yazmış buna göre ben favoriden liste göremiyorum..Kolay Gelsin..

ââ€â€Ccam ile Açılan Kanal listesine nasıl ulaşılır? ââ€â€

Uydu yayını üzerindeyken Ok tuşu ile kanal listesini açın. Kumandanizdan info tuşuna basın. Çıkan menüde favori kismina girip sizde varolan uydunun menüsüne girdiğinizde ccam ile açılan kanallar listesi karşınıza çıkacaktır. NOT: ŞİFRELİ ADULT YAYINLAR ŞİFRESİ â€œ0000†(dört tane sıfır)
          connecting olanlar çalışmıyo demektır

connected olanlar çalışıyor demektır

123456 yapınca da ucretsız server çalışır ama stabıl degıl bazen çalışıyo bazen çalışmıyo

Hiremco Turbo IPTV Ücretsiz CCcam ve Free IPTV Aktif Etme için

MENU - CAM AYARLARI - CAM MODU = MVCAM olacak
          PAYLAŞIM AYARLARI içerisine girip 0 tuşuna basınca açılan ekranda 123456 yazıp Kırmızı Tuşa bastığınızda Connected yazısını görürsünüz

Yorum yap

Bazen gec connected oluyor
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

Selam mach1 usta
              Ccam ile Açılan Kanal listesine nasıl ulaşılır kısmını sizin dediğiniz gibi yapıyorum fakat liste çıkmıyor favori sönük gözüküyor..Kolay Gelsin..

Yorum yap

Calismiyor kaldirilmistir ozellik o zaman uyguladin olmadi ise

Depo

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X