• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

AAF Image For Vu+ Duo

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Open AAF VU Duo Release Image

New Update of 04/03/2012

Kod:
    - fix HBBTV Webbrowser *** back, nun kann man das Plugin nehmen ohne Anpassung
    - Update OpenPli 3.3
    - Update OpenVix 3.3
    - Update german Translation
    - fix GS Turksat
    - fix GS MovieSelection

Add to FEED

enigmaplugin-extensions-enhancedpowersave_1.0.20120204 (et only)
    enigma2-plugin-extensions-ice-network-tuner_v1.11 (et only)
    enigma2-plugin-weblinks-streaming_1.0 (et only)
    enigma2-plugin-weblinks-basic_1.2 (et only)
    enigma2-plugin-extensions-ice-weblinks-streaming-addons_v1.0 (et only)
    enigma2-plugin-extensions-et-webbrowser_1.4 (et only)
    enigma2-plugin-extensions-ticker_0.7
    enigma2-plugin-extensions-aspectratioswitch_0.8
    enigma2-plugin-extensions-lcd4linux_1.1-r1
    enigma2-plugin-extensions-webmedia_5.1
    enigma2-plugin-m2k-streamer_0.0.2

Download
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

Open AAF VU Duo Release Image

New Update of 11/03/2012

Kod:
      - Fix Media Center Exit/Stop Taste
      - Fix GS AMS Movielist Anzeige während der Wiedergabe
      - Update Translations
      - alle openpli und openvix Updates bis 11.3
      - Add Neutrino Keymap Auswahl über AAF Panel (nach der Auswahl GUI Restart)
      - Start Reduzierung Imagegröße für Boxen mit nur 64 MB
      - Update AdvanceMovieSelection 2.5.1

Download
      www.next.com.tr

Yorum yap

Eline sağlık dostum:byeeee:

Yorum yap

Eline sağlık Karbon usta.Bu image Memorist ustada bir backup hazırlarsa çok daha güzel olur.Skin olarakta ''scarlett''kullanırsanız çok uyumlu bir backup olur kanısındayım.

Yorum yap

akca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Eline sağlık Karbon usta.Bu image Memorist ustada bir backup hazırlarsa çok daha güzel olur.Skin olarakta ''scarlett''kullanırsanız çok uyumlu bir backup olur kanısındayım.
            Hazırlayacağım akca usta scarlett arayüzü dikkate alacağım yanlız armykay: çok beğendim ben
            sevgiler...

Yorum yap

Teşekkür ederim Memorist usta.Ben de kurduğum backupu deniyyordum.Önceki sürümlerde Wlan bağlantılarında bir düzeysizlik vardı.Bunun giderilğini sanıyorum.Birde aaf panele eklenen sofcam paneli artık paket olarak yazılım içine koymuşlar.Bu 7 Mart tarihli güncellemede vardı yine var.Sorunlar bayağı giderilmiş.Yanlız skin değiştirirken yeşillenmeler oluyor bunu çözmeye çalışıyorum.Bu arada diğer imageleri deneme fırsatımda oldu.Memorist usta ben artık şunada dikkat etmeye başladım belki ufak bir ayrıntı ama yinede sizinle paylaşayım.Hani imageyi ilk kurarken kumanda resmi varya ona dikkat ediyorum AAF ve bir kaç imagede yeni siyah kumanda resmi kullanılıyor.Bu da beni mutllu ediyor.Yani bazı değiştirilmesi gereken objelere dikkat ediyorlar gibime geliyor.İmageyi yükleyip beyaz kumanda resmini gördümmü hemen kararımı baştan veriyorum.Birde dreambox kumanda resmi gördümmü imageyi denemiyorum bile.Bu da benim izlenimlerim.Yinede herkes kendi kararını kendi verir.

Yorum yap

Benim dikkatimi çeken Daha önceki sürümlerde eklenti indirde bir kaç güncellemeden Yada yazılım yönetimden güncellemeden sonra sonra Softcam menüsü eklentilerde aktif olarak çıkardı ve ne hikmetse vlc mytube youtube güncelledikden sonra falsh belleği tanırdı şimdi o sorunlar kalmamış kumanda resmi dreambox olması yada vuplus olması benim için önemli değil bir önceki power dreams çalışmamda işlevli görüntü kalitesi tatmin edici ve hiç cars raslamadığım bir imaj idi ORJ imajda ise kulanda beyazdır tabi kumanda resmi ile ön yargıya varmak dikkat etmediğim bir mevzudur önemli olan tatminkarlıktır'' AFF benim için görüntü kalitesi 1 inci favorim olan bir imaj istekler kişiye göre değişkenlik sağlıyor elbet sizde iyi biliyorsunuz her plugin her imajda bazen uyumsuzluk farklı reaksiyon sağlamakta zaten seçilen imaj beğenisi kullanmak istenilen pluginler yada görüntü kalitesinde seçilmekte..
                kolay gelsin..

Yorum yap

Memorist usta farkına vardınızmı bilmiyorum son güncellemelerde ccamda serveri etc den girince açmıyor.Bende usr içindeki **** bölümünede ccam içinde server bilgilerini giriyorum o zaman server çalışıyor.Bu konuda yanlış bir şey yapmıyoruz herhalde.

Yorum yap

Memorist usta farkına vardınızmı bilmiyorum son güncellemelerde ccamda serveri etc den girince açmıyor.Bende usr içindeki **** bölümünede ccam içinde server bilgilerini giriyorum o zaman server çalışıyor.Bu konuda yanlış bir şey yapmıyoruz herhalde.
                    Farkındayım abi şöyleki AFF,IN kendine özgü eklenti softcam bölümünden kurarsanız emulotörü usr/**** altına eğer harici olarak örnek glasssysutil / ts panel gibi o zaman etc altına. yanlış yapsanız çalışmaz abi ama bazen bu değişkenlik her imaja göre değişebiliyor...
                    saygılar...

Yorum yap

Teşekkür ederim Memorist usta.O zaman ikisinden kuralım garanti olsun.Birde şunu sorayım ''pli esential'' skini nasıl buldunuz.Denediyseniz sonucu yazar mısınız?

Yorum yap

Teşekkür ederim Memorist usta.O zaman ikisinden kuralım garanti olsun.Birde şunu sorayım ''pli esential'' skini nasıl buldunuz.Denediyseniz sonucu yazar mısınız?
                        scarlett değilmiydi ? esential denemedim

Yorum yap

Memorist usta scarlett skin şeffaf,esenntial ise sarı fonlu bir skin.

Yorum yap

Open AAF VU Duo Release Image 23.03.2012

FIX 3/23/2012 Image Online!

So here the Fix Image

The image has a gross error crept in the calibration I could fix without effort, so I have compiled the image from scratch!

what is now

Auto Resolution -> OK
                            Recording -> OK
                            Timeshift -> OK

mp3, mp4, avi, ts, flac -> OK

Online update is not tested, recommended bottles NEW
                            http://shrta.com/files/XMFVNAQJ/open...120323_usb.zip

Yorum yap

Eline sağlık dostum.:efferin:
                              www.next.com.tr

Yorum yap

Eline sağlık Memorist usta.Bu güncellemede ilerleme devam ediyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X