• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

80 yaşındaki kadına tecavüz

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 80 yaşındaki kadına tecavüz

Amasya’nın Merzifon İlçesi’nde tek başına yaşayan 80 yaşındaki Ş.C.'yi kapısını kırarak girdikleri evinden zorla götüren kimliği belirsiz iki saldırgan, boş binada defalarca tecavüz etti. Bitkin halde çocuklar tarafından bulunan Ş.C. hastaneye kaldırıldı.

Ttek katlı bir gecekonduda yaşayan Ş.C. iddiaya göre gece geç saatlerde evine gelen ve zorla içeriye giren iki kişi tarafından kaçırılarak boş bir arazide kullanılmayan harebe binaya götürüldü.

Saldarganlar, yaşlı kadına defalarca tecavüz ettikten sonra baygın halde bırakarak kaçtı.

Sabah oyun oynayan çocuklar tarafından bulunan Ş.C., ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına aldı.

Hastanede polise güçlükle ifade veren ve yaşadığı olayın şokunu atlatamayan Ş.C., “Ben uyuduğum sırada evin kapısını kırarak içeriye giren iki kişi, ağzımı bağlayıp beni bir otomobile bindirdi. Karanlıkta nereye götürüldüğümü görmedim. Kendilerine beni bıraksınlar diye yalvardım. Ama torunum yaşındaki kişiler bana tecavüz etti” dedi.

Hastanede yapılan muayenede yaşlı kadının defalarca tecavüze uğradığı tesipt edilirken, polis 17- 25 yaşlarındaki esmer, orta boylu saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

alıntı hürriyet9 Ağustos 2006

İnşallah bulurlar hapisanede onlar gibileri dört gözle bekleyenler var

Yorum yap

millet abaza olmuş allah akıl fikir versin

Yorum yap

rezil herifler inşallah yakalanırlar

Yorum yap

cevap yazarken 1 saat düşündüm ne yazıyım diye aklıma ancak şu geldi yuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhh. kusura bakmayın. saygılar.

Yorum yap

şeref ve haysiyetten yoksun (80 yaş değil sadece tüm hepsi küçük büyük herhangi bir yaştaki kişilere bu fiili yapan hepsi) cezaevine verip bunlara da aynısını yaptıracaksın.

Yorum yap

yakalayıp hapse atacaksın bunları.....................

orada damatlar koğuşu var, gerisini siz düşünün.........................
              NEXT 2500 fmb - 1.50 next çanak - next lnb
              opos 1.05 - matrix modul

Yorum yap

şerefsizler ya bunlar.........

Yorum yap

bir daha aynı şuçu işlememesi için şuç aletini işlemez hale getireceksin

Yorum yap

ne kadarda asalik herifler...
                    C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

insanlıktan nasiplerini alamamıslar bu insanlari omurlerinin sonuna kadar hucrede tutacaksın.serefsizler.kusura bakmayın arkadaslar o kelimeyi kullanmadan rahat edemeyecektim

Yorum yap

yakalanıpta hapse dustuklerınde yenı bır meslek sahıbı olacaklar...

Yorum yap

hüseyin22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          bir daha aynı şuçu işlememesi için şuç aletini işlemez hale getireceksin
                          ewet çok haklısın dostum
                          NEXT 2000 CI PLUS(FMB)
                          NEXT 2000 X PLUS
                          NEXT 2005 CI
                          NEXT 2000 CX CIS

Yorum yap

hapishaneye girerlerse o şerefsizler görürler ebesinin ayakkabısını

Yorum yap

böylelerini 1 hafta boyunca taksim meydanın da halka arzını gerçekleeştirip öyle içeri atıcan şerefsiz ................................. ları afedersiniz beyler herkez bunun bi yakınına yapıldığını düşünse bu adamları bitarafından asar herhalde

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X