• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

istatistik sorunu !!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• istatistik sorunu !!!

3.5.4 DEN 3.6.0 A GEÇTIM,
    butun plug ınlerı sıldım tempaltelerımde ufak tefek eklnetıler vardı işte uye no vs gibi ufak şeyler, ancak artık ıstatıstıklerı mguncellenmıyor, istatistikelre bakıyorum sayac en son 4 hazıranda guncellemışsım orda kalmış her bakmak ıstedığımde sayacı guncellemek zorunda kalıyorum ama ondada bı sorun var,
    satyacı guncelleyınce 4 ağustosda 950 aktıvıde user varken sayaca guncellenınce 450 oluyor yanı yanıltıyor nedne benım ıstatıstıklerım guncel olmuyor anlamadım ?

forum lisanslı mı null mu

Yorum yap

lisanslı kullanıyorum

Yorum yap

tabloları sadece optimize et , sayaçları güncelle tekrar dene..

Yorum yap

ben ne olur ne olmaz dıye,

butu nsıtılı sıldım ve eklentıelrı 3.6.2 eklentıelrını yukledım
          tabloalrı optımıze edıp sayacımı guncellıeyceğım çalışıp çalışmadığını gece 12de anlarım artık

bu arada şunuda keşfetmış bulunuyorum.
          webservis.gen.tr ye uyeysenız ve bu bannerı sıtenızde kullanıyorsanız vbulletın ile çakışıyor kodları !!!

toplistın kodunu sıtenıze koyduğunuz zaman arama hızlı menu gıbı açılan menuler açılıp hemen gerı kapanıyor ...

Yorum yap

yukarda dedıklerımı yanen yaptım her şeyı tekrardan yaptım ancak hayır olmuyor !!!
            ne yaparsam yapıyım bu ıstetıstıkler kendılığınden guncellenmıyor !!!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X