• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Cx 18.4.2008 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yarına kadar gitmezse diğer serilerede verilecek denmişti. cx kullanan arkadaşlar malum kanallar gittimi duruyormu?

Yorum yap

• digitall40 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bu yazılım 2000 fta usb için olurmu?
      olmaz kardeş boşuna deneme...

Yorum yap

• hkerim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        yarına kadar gitmezse diğer serilerede verilecek denmişti. cx kullanan arkadaşlar malum kanallar gittimi duruyormu?
        Kanallar duruyor

Yorum yap

• G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          olmaz kardeş boşuna deneme...
          sağol arkadaş, ama wievler çökmemişken bizlerde seyretmek isterdik,sağlık olsun ustaları bekliyecez. saygılar

Yorum yap

• ye 2000 cıs super plus bu gün yazılım verilecekmi

Yorum yap

• uzay4445 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ye 2000 cıs super plus bu gün yazılım verilecekmi
              verileceği söylendi daha niye soruyorsunuz az sabır:no:

Yorum yap

• 2000 cıs super plus Bekleyenler

uzay4445 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                ye 2000 cıs super plus bu gün yazılım verilecekmi
                2000 cıs super plus çular ne bekliyorsunuz 1. nolu mesaj'daki yazılım'ı Boat modunda atın izleyin ben öyle yaptım 2 günden beri canavar gibi izliyorum dediğiniz beklediğiniz Malum kanalları:mzk:

BUYURUN SİZE TAWSİYE EDERİM

http://www.mach1digital.com/mach1for...=40542&page=12

yazılımda emegı gecenlere tesekkurler

Yorum yap

• arkadasım çok guzel anlatmış verılen yazılımı boot modunda cısolan makınaya atın seyredın kanallarınızda gıtmıyor yazılımda emegı gecenlere tesekkurler

Yorum yap

• belki bunu kullanmayacagım ama daha oncekıler ve ozverılı calısmalarınız ıcın tskkurler yahu bende bır de crea uydu var hd ollanlarından ama yazılım ve ***
                    sorunum var nereden bulabılırım hem nextım var hem crea ama illede next dıyorum
                    42'' vestel pixelence
                    next 2000 super hdtv
                    next 2000 cx super plus
                    sony str 695 recevier
                    toshiba ep 30 hd dvd player
                    toshiba sd 370 dvix player

Yorum yap

• teşekkürler

Yorum yap

• arkadaşlar selam bende ye 2000 cx süper plus var 18.04.08 emu yazılımı makinaya attım olanlarda gitti bu nasıl bir iş ya . yazılım yüklemek için öncekileri silmekmi gerekiyor.
                        softcammı heç atamıyorum zaten uyumsuz yada hatalı dosya diyor.
                        hele bir el atın arkadaşlar

Yorum yap

• BABA YÜKSEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          2000 cıs super plus çular ne bekliyorsunuz 1. nolu mesaj'daki yazılım'ı Boat modunda atın izleyin ben öyle yaptım 2 günden beri canavar gibi izliyorum dediğiniz beklediğiniz Malum kanalları:mzk:

BUYURUN SİZE TAWSİYE EDERİM

http://www.mach1digital.com/mach1for...=40542&page=12

yazılımda emegı gecenlere tesekkurler
                          http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=40559 Ben ilk günden izlıyorum!!!
                          NEXT 2000 CIS SUPER PLUS! NEXT 2000 FTA SUPER PLUS USB_li!

90E-18W! V-BOX POZISIONER!185 SM-LIK MOTORLU ANTEN!

Yorum yap

• atla:atla:atla:

Yorum yap

• fanatik_71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Evet! Next 2000 fta usb cıhazlara Olmuyor!

Yorum yap

• NEXT_YE-2000_CX_SUPER_PLUS_QNEC117B68_041808_TK0C1N0_MCAS_ pz.zip (1.54 MB, 999 Görüntülenme)

arkadaşlar bu yazılı attım makinaya makina göçtü. bendeki makina ye 2000 cx süper plus program makinayı bootladı açıldı kapandı ancak eski tps lerde gitti kumadada ki yeşil tuşta işlevini yitirdi nasıl olacak anlamadım zaten softcamları da atamıyorum. bir el atın şu kardeşinizie

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X