• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTek Play 2 - LibreELEC 8.0 by Codesnake

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deneme amaçlı kurmak istedim aşağıdaki resimdeki yazıdan sonra hiç ilerlemedi imajı bir kaç sefer tekrar msd karta yazdırdım her seferinde
    aynı oldu

saygılar
    Abi bir yerlerde hata yapıyorsun mutlaka. @Kszaq ın yayınladığı @crazyturk abimizin verdiği en son sürüm bizim WP2 de normal olarak çalışıyor. Kumanda ve tuner problemi yok , herşey normal.

Yorum yap

Bende Kszaq imajında zap arası epey sürüyor.

Sizlerde nasıl zap hızı?

Sevgiler...

Yorum yap

Ben açıkçası zap hızına bakmadım daha . Tvh 4.2 çalışıyor ama 4.3 ü çalıştırmaya uğraşıyorum.

Yorum yap

byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Abi bir yerlerde hata yapıyorsun mutlaka. @Kszaq ın yayınladığı @crazyturk abimizin verdiği en son sürüm bizim WP2 de normal olarak çalışıyor. Kumanda ve tuner problemi yok , herşey normal.
          Hep hızlı hareket etmekten kaynaklanıyor Karta yükleyince iş bitti zannediyoruz
          iş işten geçmiş oluyor bir kaç denemeden sonra fark ettim
          "gxbb_p200_2G_wetek_play_2.dtb" bu dosyanın adının değiştirilip sonra
          imaj içindekiyle değiştirilmesini tabi bunları yapınca iş düzeldi
          bütün sorun benden kaynaklıymış ilginize teşekkür ediyorum.

saygılar
          Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
          Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Ben 4.3 ü çalıştıramadım. Boşta tuner yok diyor. Zap hızında çok fark görmedim açıkçası.

Yorum yap

Tvh 4.3 çalışmıyor.Zap hızı daha iyi.Ara sıra olan kilitlenmelerde hiç olmuyor.Bu donmalar bende daha çok HDMI CEC de oluyordu kszaq da hiç olmuyor.
              BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X