• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

kırılma sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kırılma sorunu

sunny 7011 serilerinde bazı transporderlerde kırılmaları yazılımla düzelten yazılımlar verilmişti. şimdi lazım oldu. bi türlü bulamadım.

oyle bi yazılım hatirlamiyorum ama en son bi yerde 28 ekim yazılımı gordum 7010 lar icin

Yorum yap

sunny lerin sadece c boardlarında atv flash ve rumeli kanallarında kırılma yapıyor. tüm c boardlarda muadili yazılımlar kullansamda düzeltemedim. sunny servisi ile görüştüm aynı sorunun olduğunu söyledi. forumda hiç kimse böle bişiden söz etmiyor. sorun bölgeselmi acaba.

Yorum yap

ben manisalıyım ntv pakinde yapıyo kırılma bende cözemedim henüz sorunu.

Yorum yap

enver122 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sunny lerin sadece c boardlarında atv flash ve rumeli kanallarında kırılma yapıyor. tüm c boardlarda muadili yazılımlar kullansamda düzeltemedim. sunny servisi ile görüştüm aynı sorunun olduğunu söyledi. forumda hiç kimse böle bişiden söz etmiyor. sorun bölgeselmi acaba.

aynı sorun bendede mevcut , çözümünü daha bulamadım.
          Next&Nextstar
          EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

serdar17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

aynı sorun bendede mevcut , çözümünü daha bulamadım.
            sorun bölgesel değil arkadaşım evdeki iki cihaz birinde kırılma var birinde yoktu çatıdakı dayzek girişi gevşektı sıktım düzeldi
            .Tic

Yorum yap

aKay_a Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              sorun bölgesel değil arkadaşım evdeki iki cihaz birinde kırılma var birinde yoktu çatıdakı dayzek girişi gevşektı sıktım düzeldi
              ilk zamanlar bende sorun disec yada kalitesiz lnb. den kaynaklanıyor diye düşündüm. ancak aynı cihaz ı servis de dahil 5 ayrı işyerinde farklı disec ve lnb.ler de denendi. sorun aynı.

Yorum yap

arkadaşlar sorununuza cevap ben vereyeim o zaman cihazınızın besleme devresinde 220 ye 25 ve 1000 25 35 kondesitörler var onlardan yapıyor test edildi ve okeylendi arkadaşım ntv paketinde kırılmalar oluyordu aynı sorunla gelen 7011 ve kaon tabanlı sunny cihazların besleme devresindeki kondesitorlerin degerlerini yitirdigi için böyle sorunlarla karşılaşıyoruz bilginize

Yorum yap

miracuydu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar sorununuza cevap ben vereyeim o zaman cihazınızın besleme devresinde 220 ye 25 ve 1000 25 35 kondesitörler var onlardan yapıyor test edildi ve okeylendi arkadaşım ntv paketinde kırılmalar oluyordu aynı sorunla gelen 7011 ve kaon tabanlı sunny cihazların besleme devresindeki kondesitorlerin degerlerini yitirdigi için böyle sorunlarla karşılaşıyoruz bilginize
                  teşekkürler arkadaşım. bi deneyim bakalım sonucu yazarım.

Yorum yap

enver122 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    teşekkürler arkadaşım. bi deneyim bakalım sonucu yazarım.
                    0 besleme taktım. denedim sorun aynı. bi servis arkadaşım. tuner değeri farklılıklarından olabileceğini cı modellerinde aynı sorunla karşılaşılmadığını söyledi. bakalım sonucu görelim tekrar yazarım.

Yorum yap

sunyy 7011 16 co a1 cihazlar ntv gurubunu almıyor sorunu çözen arkadaşar varmı

Yorum yap

evet sunny rcv lerin ( c) bordlu olanlarında 30 000 sembol lü frekanslarında donma ve kırılmalar devam ediyor...

Yorum yap

Şu konuya yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum.. evet sorun var ve çözüm yok ne yazlım değiştirmeyle ne transporderin değerleri ile oynayarak ne besleme kondansatorleri ile çözüm olmuyor... nedir 11054 30000 frekansı çöküyor 30000 symbol oranı cihazı şaşırtıyor şimdi sunny servisleri veya daha ilerideki argesi ( varsa ) çözümü bulacak bir zahmet forumlara verecek yoksa bizi bu iş aştı...teşekkürler
                          Next&Nextstar

Yorum yap

sunny bortlu

hazır liste yükleyiniz,yada reset tüm tp sil ve ilk önce gelmeyen kanalaı ilk önce yükle sonradan promo kanalı yaz
                            UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

arkadaşım o basamakların hepsi ve daha ilerisi profesyonel çalışmalara giren besleme voltajlarına kadar ilerlendi ama hala sonuç yok problem devam 7010 - 7011 modellerinde cboardlılarda daha çok görülüyor..
                              Next&Nextstar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X