• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra ile görüntüyü kayıt ve izleme işlemi

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arkadaşım ben her şeyi yaptım diyorum siz birinci sayfadan bahsediyosunuz ben onları zaten yapıyorum yapmasam her şeyi denedim dermiyim yardımcı olacaksanız daha açıkayıcı bişeyler söyleyin başka önerileriniz varsa onları söyleyin yok sa birinci sayfadakileri bende biliyorum zaten uyguluyorum
    Vu+duo Wetek play2
    120cm next ofset,HH120stab diseqc motor, 90cm hotbird,90cm eutelsatW3A,90cm türksat
    :manga:

Yorum yap

• yardım etmeye çalışana boyle yaklaşırsan kımseden yardım alamazsın.insanlar herhangi bir ücret karşılığı olmadan yardımcı olmaya çalışıyor.

Yorum yap

• şifreli kanallar kayıt yapılamıyor oysa resıvır şifreleri çözüyor yardım

Yorum yap

• nasıl ypılamıyor ben şifreli kanallarıda kaydediyorum yanlışın olmasın

Yorum yap

• serverle izlenilen kanalları

Yorum yap

• besim960 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              serverle izlenilen kanalları
              onları kaydedemezsin
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• Selam

Stream kaydı yapan bi tv kartınız varsa Şifreli yada şifresiz bütün yayınları Kayıt edersiniz.Yapılmaz yada olmaz diye bi şey yok.Kolay gelsin.Örnek aşağıda

burdan indirin

Yorum yap

• sayın dostum ben vlc ile kaydedilmez demek istedim eğer mümkünü var ise öğrenmek isterim saygılar
                  next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• nebutv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Stream kaydı yapan bi tv kartınız varsa Şifreli yada şifresiz bütün yayınları Kayıt edersiniz.Yapılmaz yada olmaz diye bi şey yok.Kolay gelsin.Örnek aşağıda

burdan indirin
                    sayın nebutv verdiğiniz dosya nevcam için

Yorum yap

• evet

Ne için istediniz ben şifreli kanal kaydedilemez dediğiniz için çektim yayını.Newcamd olmuş evocamd olmuş gbox olmuş ne farkeder.İsterseniz modülle isterseniz yasal kartla kaydedin.Daha sonra istediğiniz zaman seyredin.Stream kaydında herzaman izlersiniz.

Yorum yap

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        onları kaydedemezsin
                        Kaydeder arkadaşım ben hem emudan hemde serverden izlediğim kanalı kayıt yapıp tekrar izleyebiliyor veya formatı değiştirip cd yazdırabiliyorum

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
                        ultra fan clup

Yorum yap

• muti74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Kaydeder arkadaşım ben hem emudan hemde serverden izlediğim kanalı kayıt yapıp tekrar izleyebiliyor veya formatı değiştirip cd yazdırabiliyorum
                          dostum vlc media pleyırda bende kaydediyorum fakat aynı sistemle w2 deki albania paketini kaydedemedim yoksa diğerleri normalde kayıt oluyor arkadaşta mesajında vlc ile kayıt yapamadığını yazmış o paket için kayıt olmaz dedim sayın nebutv kayıt olur demiş bende öğrenmek isterim dedim hepsi bu yoksa bende modülde var dazzle video creatorda var istediğim herşeyi kayıt yapıyorum

Yorum yap

• ıp nosunu göremiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

• sbeyaz75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              ıp nosunu göremiyorum yardımcı olursanız sevinirim
                              dostum bilgisayarında c files bölümünde videolan klasörü olması lazım onu aç vlc klasörü çıkacak onuda aç stbpscomm diye bir kutucuk var üstünde tıkla 2 tane ıp adresi var üsteki ni cihazına gir eğer yoksa 1 mesajdan vlc yi indir kur

Yorum yap

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                dostum bilgisayarında c files bölümünde videolan klasörü olması lazım onu aç vlc klasörü çıkacak onuda aç stbpscomm diye bir kutucuk var üstünde tıkla 2 tane ıp adresi var üsteki ni cihazına gir eğer yoksa 1 mesajdan vlc yi indir kur
                                aynen yapıyorum ama sbtpscomm tıkladıgımda açılan siyah pencerede error opening ip add.txt yazıyor ip no görünmüyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X