• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ekranda küfür rezaleti!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ekranda küfür rezaleti!!

Hürriyet'in spor müdürü Ercan Saatçi ile Metin Özülkü Galatasaray'a bastı küfürü...

FB TV'de Metin Özülkü'nün hazırlayıp sunduğu Müzik Molası adlı programda küfürler havalarda uçuştu.

Programın konuğu Hürriyet Spor Servisi Kooordinatörü Ercan Saatçi'ydi. Banttan yayınlanacak programın çekimleri sırasında Metin Özülkü - Ercan Saatçi ikilisi arasında ağza alınmayacak bir diyalog yaşandı.

Metin Özülkü, sohbetinde "Biraz spora girmek istiyorum..." diyerek konuya girdi ama ne olduysa o an oldu.

Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olduğu bilinen Ercan Saatçi Metin Özülkü'nün bu girişinin ardından sohbeti sokak muhabbetinden bile daha düşük seviyeye çekip, "Nasıl s....k Galatasaray'ı" diyor, bu belden aşağı küfüre gülen Metin Özülkü de Ercan Saatçi'yi destekleyip "A...a k......k Galatasaray'ın" diye söze devam ediyor.

O görüntüleri birazdan izleyeceksiniz. İkili bu görüntülerin montajını yapıp elbet küfürlü bölümü çıkarttı. Yani bu küfürlü görüntüler FB TV'de yayınlanmadı. Ancak belli ki küfürlü bölümler montajda yok edilmesi gerekirken, edilmedi. Ya da edilirken bir kopya alındı.

Büyük ihtimalle FB TV'de çalışan bir kişi bu görüntüleri dışarı sızdırdı. FB TV çalışanları daha önce spor kamuoyuna "Çalışanlarının büyük kısmı Galatasaraylı" haberiyle yansımıştı. Yönetim de bu eleştirilere "Ne yapalım kardeşim, kanal yönetiyoruz" şeklinde yanıtlamıştı.

Anlaşılan o ki FB TV'de çalışan bir "Ajan" çöpe gitmesi gereken bu görüntüleri dışarı sızdırdı

Bu görüntüler doğan olarak Galatasaraylı taraftarların da eline geçince kızılca kıyamet koptu. Galatasaray taraftar grubu ultrAslan, ortalığı haklı olarak ayağa kaldırdı. İnternet sitelerinden bir açıklama yayınlayan ultrAslan, büyük tepki gösterdi.

http://www.izlesene.com/video/tv-erc...25?ref=embedv2

spor3
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

eğer hürriyet gazetesinin böyle seviyesi düşük spordan sorumlu bir müdürü varsa o gazate yok satar aferin
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

o insanların ne kadar düşük birinsan oldugu belli zaten bunlar nasıl sanatcı olur bunlar ancak soytarı olur ezik insan bunlar.

Yorum yap

'Saat'li bomba gibi!
        Sarı-Kırmızılı tribünler Ercan Saatçi'yi topa tuttu...

2. başkan Helvacı G.Saray’a küfür edenlerin cezalandırılması için hukuki süreç başlattıklarını açıkladı.

Galatasaray tribünlerinde dün Ercan Saatçi ile Metin Özülkü’ye öfke vardı. İkinci başkan Mehmet Helvacı, konuyla ilgili “Ercan Saatçi bir gazetenin spor müdürü. Yakışıksız bir şey. Galatasaray büyük bir camiadır ve gerekeni yapacağız. Hukuki girişimlerde bulunacağız. Bu durumu Saatçi’nin taraftarı olduğu kulübün de kınamasını bekliyoruz. Ortada bir suç var, bu suçun cezalandırılması lazım. Kararı savcılar, mahkemeler verecek” açıklamasında bulundu.

Sarı-Kırmızılı tribünler ise Ercan Saatçi’ye yönelik pankart açtı, küfürler savurdu. İşte bunlardan bazıları:
        Hürriyetiniz bitti sıra zürriyetinizde...
        Hürriyet sizseniz hükümdar biziz...
        Saatlerimiz sana kurulu Ercan Aziz’in oğlu...
        Hürriyet alma, aldırma... Hürriyet dışarı...

Bu arada, ultrAslanlar’dan bir grup taraftar dün atv ve Sabah gazetesinin önüne giderek burada çalışan Metin Özülkü’den dolayı siyah bir çelenk bıraktı.

-SPOR YAZARLARI'NDAN BİR AÇIKLAMA BEKLENİYOR-

Konuyla ilgili HTSPOR.COM'a konuşan TSYD Başkanı Esat Yılmaer, "Konuyu iki gündür takip ediyoruz. Bugün öğleden sonra TSYD Yönetimi olarak bir araya gelip konuyla ilgili gerekli açıklamayı yapacağız."

-ERCAN SAATÇİ'NİN AÇIKLAMASI-

Ercat Saatçi konuyla ilgili açıklamayı, Hürriyet Gazetesi'ndeki köşesinde kaleme aldı. Saatçi'nin köşesinde yer alan yazı şu şekilde:
        "Hafta içinde Metin Özülkü’nün Fenerbahçe TV’deki programından kesip biçilen bir bölüm spor kamuoyunun en büyük (!) gündemini oluşturdu. Konuk bendim.
        Ama o görüntüleri “servis edenlerin” yazdığı gibi tarih 25 Ekim 2009 akşamı değildi...
        3-4 yıl önce, dostum Metin Özülkü’nün “evinde” yapılan bir çekimdi.
        Çekimi yapan Fenerbahçe TV, montajı yapan da FB TV çalışanlarıydı...Kendimizi güvende hissettiğimiz bir ortamdaydık...
        Program başlamadan önce, Metin Özülkü ile ev ortamında tamamen maç geyiği yapmıştık... Ve bize özel, mahrem bir konuşma geçmişti aramızda. İnanın ben de internette görünce hatırladım ve şok oldum...
        Bunun telefon dinlemeyle, gizli kamerayla kişilik mahremiyetine tecavüz etmekle hiçbir farkının olmadığını düşünüyorum."
        www.next.com.tr

Yorum yap

mac geyiğni bıraksınlarda halk yapsın.yazar konumundaki insanların hele bu şekilde geyik yapmaları son derece yannış.

Yorum yap

Aptal, gerizekalı insan, madem etrafında kamera var, ağzından çıkana dikkat edeceksin. Bence özellikle yapılmış bir durum. Metin Özülkü'ye de hiç yakıştıramadım söylediği cümleleri.
            Her ikisini de yazıklar olsun.!!

Yorum yap

Sporcunun nasıl ahlaklısı tercih ediliyorsa, taraftar da öyle olmalıdır...

Ne diyeyim, söz sahibine aittir. Bu tür sanatcılar ve yazarlar çöplükten bulma, üçüncü el fason mal ve gerçek anlamda geyiktirler. Bunlar ve benzeri kişilerle yapılacak röportajlar, özel mekanlar ve tv stüdyolarında değil, ormanlarda yapılmalıdır. Hele hele bu çekimleri National Geographic Channel yaparsa iyi bir belgesel olur...

Ülkemde doğdum, ülkemde öleceğim...

Yorum yap

Olay Metin Özülkü nün evinde geçmiştir, olayı onaylamıyorum ve şiddetle kınıyorum ama hangimiz kendi evimizde bu tür konuşmaları yapmıyoruzki?

Burada hukuksal bir durum var, bir kişinin evinde olan bir olay kötü niyetli başka bir kişi tarafından internete sızdırılıyorsa bunun adı kişisel haklara tecavüzdür ve bu olayı internete yansıtan her kimse hatırı sayılır bir ceza yiyecektir.

Ercan Saatçi yi nedense hiç sevmem, bu adam Hürriyet gazetesi sorumlularından Ertuğrul Özkök ün kızı ile evli idi ve kısa bir zaman önce boşandılar ve bu olay bu boşanmadan sonra gerçekleşti, kişi bu çekimleri 3 sene saklamış ve boşanma gerçekleşince açığa çıkarmıştır, bu da cezasını yükseltecektir, bu olay daha çok yeni olaylara gebedir bekleyin ve görün neler olacak, bence ortalık epey karışacak.

Kaşınanı kaşırlar, ikiside belasını bulacak ve de iyi olacak...
                En büyük aptallık,
                Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

Saatçi için takipsizlik çıktı!

Ercan Saatçi için takipsizlik çıktı!
                  TSYD, Galatasaray ile ilgili sarf ettiği küfürlü söz nedeniyle gündeme gelen Ercan Saatçi ile ilgili açıklama yaptı.

Türkiye Spor Yazarları Derneği, Galatasaray ile ilgili sarf ettiği küfürlü söz nedeniyle gündeme gelen Ercan Saatçi ile ilgili açıklama yaptı. TSYD'den yapılan yazılı açıklamada, konuyla ilgili olarak ''TSYD şunu yapmalı, bunu yapmalı'' türünden tepkilerin geldiği, bu nedenle de böyle bir açıklamanın yapılmasına gerek görüldüğü bildirildi.

-'SPOR GAZETECİSİ DEĞİL'-

Ercan Saatçi'nin TSYD üyesi olmadığı belirtilen açıklamada, ''Bunun için kendisine herhangi bir yaptırım uygulama imkanına sahip değiliz. TSYD daha önce Ercan Saatçi'yi spor gazetecisi olarak da görmediğini bildirmiş, buna karşın bir büyük gazetenin spor sayfasında yazma şansını bulmasının önemini vurgulayıp, bunu meslek ilkelerine uygun biçimde değerlendirme uyarı ve önerisinde bulunmuştur'' denildi.

Saatçi'nin, TSYD üyesi olan bir spor yazarıyla ilgili yazısı nedeniyle yazılı olarak uyarılmasının da yönetim kurulunca kararlaştırıldığı ve yapıldığı kaydedilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:

''Ercan Saatçi'nin elbette ki son derece üzücü ve tepkilere yol açan eylemi, bugünün olayı değildir; birkaç yıl önce olmuş, o zaman da meydana çıkmış ve gerekli tepki gösterilmiştir. Bu olay, bir yayın öncesinde gizlice denilebilecek kayıtla ortaya çıkan bir durumdur. İki arkadaşın kendi aralarındaki konuşmaları ne kadar çirkin, yersiz ve yakışıksız olursa olsun buna herhangi bir kurum ve kuruluşun yapabileceği bir şey yoktur. Ercan Saatçi ve olayın içindeki öteki kişi, başta Galatasaraylılar olmak üzere kamuoyu tarafından kınanmış ve kınanmaktadır. Bu olayda en geçerli olabilecek tepki biçimi de budur. Daha fazlasını yapmak da yine bu kesimlerin bileceği bir iştir. Ayrıca kendisi de bu konuyla ilgili olarak üzüntüsünü bildiren ve özür dileyen bir yazı yayınlamıştır. Tekrar etmekte yarar görüyoruz ki TSYD'nin buna benzer durumlar dahil olmak üzere, mesleğimizle ilgili her türlü gelişmede duyarlılığı açık ve kesindir. Bunu sınamaya ya da yargılamaya çalışmak kimsenin haddine değildir. Durumun bu bilgiler ışığında değerlendirilmesini rica ederiz.''
                  www.next.com.tr

Yorum yap

dostlar türk toplumuna bu tip sözler yakışmaz ayrıcaki forumlarada bu rezalati taşımaya gerek yok o onların sorunu örnek davranış değil nereden nereye gidiyoruz eskiden büyüklerimizin yanında sofraya otururduk büyük başlamadan yemeğe başlayamazdık görsel basın sayesinde örf adet ve geleneklerimizi unutmuş hale geldik bu olayı forumlara taşımaya gerek yok rica ediyorum bu konuyu kapatın yada kaldırın örnek olma adına.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X