• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Qnec 18.5.2007 Yazılımı İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• m2t yi döndürmenize gerek yokki gomplayeri kurun codecler zaten gelir içinde windows mediaplayer vs hepsi oynatır yok döndüreyim denirse total video convertor 3.0 vs döndürüyor netten bakın google dan...
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

• qommagene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Ustadlar PVR yazılımını yuklemeye calistim ilkinde gosterge d 29 de cihaz kendini resetledi yeniden acildi yazılımı yeniden denedim bu sefer gosterge d 98 de error diye hata mesaji verdi ve hiç bir tepki vermedi...Bende şu an diğer yazılımı yani PVR olmayan yazılımı yuklemeye çalışıyorum ama bayağı ağır gidiyo...Bu konuda düşünceleriniz almak istiyorum...
      next ye 2000 cis s.plus
      Öyle birşey olmuyor bizde sende iletişimde bağlantıda sorun olsa gerek takıldığına göre com port none yap hsıc kapat yeniden com1 den atmayı dene olmazsa usb den at...
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• yazılımlar için çok teşekkürler. üstadlar yine döktürmüşler valla helal olsun...üstadlardan 2000 dpcis lara da yazılım bekliyoruz...umarım uygun aşamalardan geçtikten sonra yazılım verilebilir...teşekkürler..iyi çalışmalar....

Yorum yap

• arkadaşlar Sayın Doktorumuz 296. mesajda ne güzel söylemiş.
          Ustalarımız elbette cihazların en iyi olması için uğraşıyorlar. onların bu sıkıntılı durumlarında fazla canlarını sıkıcı sorular sormayalım.
          Son kullanıcı yazlımı verilene kadar sabır. Ustalar dener sorunları çözer.
          Saygılar selamlar.
          HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

Yorum yap

• yazılımı akşam denemedim kingston data traveler 512 mb kayıt ettim çok net görüntü ve ses var kayıt örneğini ekledim isteyen ardaşlar inderebilirler

http://www8.rapidupload.com/d.php?fi...filepath=37739

not : 12 mb dosya dosya formatı mpge
            IYIYE DEGIL,EN IYIYE SAHIP OLMAK ICIN

Yorum yap

• PVR yazılımı mükemmel çalışıyor...Ellerinize sağlık...Şimdiden iş arkadaşlarımın ağızlarının suyu aktı...:ehehe::ehehe::ehehe::yess::yess::yess::bra vo::bravo::bravo:

Yorum yap

• Arkadaşlar sizlere bilgi için yazıyorum

Star tv üzerinde pvr kayıt yaptım 17 dakikada 550 mb kayıt yaptı kayıtlarda hiçbir sorun yoktur pc de de seyredilebilir şekilde ve ayrıca kayıtlar çok kaliteli.
                Next 2000 CIS Super Plus - Dreambox 500 s
                Next 2005 DCI ( 12.c1.a5)
                90 lık çanak Türksat
                120 lik çanak Astra 19 - Hotbird - Sirius

Yorum yap

• slm arkadaslar bu m2t formatını mpeg yada formatına cevııren program varmıdır ısmını veya linkinı verebirseniz cok memnun olurum
                  Sonra kılarız diyenin, dün kıldık namazını..

Yorum yap

• tech1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    slm arkadaslar bu m2t formatını mpeg yada formatına cevııren program varmıdır ısmını veya linkinı verebirseniz cok memnun olurum
                    total video convertor 3.0 vs döndürüyor netten bakın google dan...
                    Next 2000 CIS Super Plus - Dreambox 500 s
                    Next 2005 DCI ( 12.c1.a5)
                    90 lık çanak Türksat
                    120 lik çanak Astra 19 - Hotbird - Sirius

Yorum yap

• zenco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      total video convertor 3.0 vs döndürüyor netten bakın google dan...
                      Olmuyor malesef. Cihaz dosyayı tanıyor açmaya çalışınca sesten garip cizirtilar geliyor, görüntü tamamen kırık sonra da boot edip kapatıyor. İyi günler. Vardır mutlaka başka program ama bakmak lazım. Bu arada Bu ".m2t" formatı bazı kamerelar için kullanılmakta ve "HDV" kategorisinde geçiyor. Bir nevi High Def video gibime geldi. Hani ilerde Superlerde HD izlenebilir mi diye aklına geliyor insanın??? İyi günler...

90 cm Hotbird+Türksat sabit. 120cm Diseqc Motor...

Yorum yap

• VLC ile dönüşüm başarılı oluyor. Uzantısına ".m2t" ekleyince aynı cihazın kaydettiği formatı buluyor. Cihazda izlemeye çalışınca dosya adı "999999999" gibi garip bir isimde çıkıyor. açamadan boot edip kapatıyor. Bu konuda ustalardan bir çözüm beklemek lazım. İyi günler...

Yorum yap

• kullanıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Olmuyor malesef. Cihaz dosyayı tanıyor açmaya çalışınca sesten garip cizirtilar geliyor, görüntü tamamen kırık sonra da boot edip kapatıyor. İyi günler. Vardır mutlaka başka program ama bakmak lazım. Bu arada Bu ".m2t" formatı bazı kamerelar için kullanılmakta ve "HDV" kategorisinde geçiyor. Bir nevi High Def video gibime geldi. Hani ilerde Superlerde HD izlenebilir mi diye aklına geliyor insanın??? İyi günler...
                          Oluyor gayet güzel döndürüyor kaç tane kaydı m2t yi avi ye döndürdüm sorunsuz zaten döndürmeyede gerek yok gomplayer wmp hepsi oynatıyor...

Depo

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• kullanıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            VLC ile dönüşüm başarılı oluyor. Uzantısına ".m2t" ekleyince aynı cihazın kaydettiği formatı buluyor. Cihazda izlemeye çalışınca dosya adı "999999999" gibi garip bir isimde çıkıyor. açamadan boot edip kapatıyor. Bu konuda ustalardan bir çözüm beklemek lazım. İyi günler...
                            Çözüm beklenecek birşey yok ne kaydettin ise m2t li onu seyredeceksin başka bir tür yada döndürülmüş şeyler değil...

Depo

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Oluyor gayet güzel döndürüyor kaç tane kaydı m2t yi avi ye döndürdüm sorunsuz zaten döndürmeyede gerek yok gomplayer wmp hepsi oynatıyor...
                              Ustam haklısınız "m2t"'yi başka formata çeviriyoruz. PC v.s. izlemek için. Bunda sorun yok -ki zaten çevirmeye de gerek yok codec yüklü ise Mplayer oynatıyor- da, başka formatları "m2t"'ye çevirip cihazda izlemek mümkün olmuyor. Dediğiniz gibi galiba ne kaydetti ise onu izlemekten başka çare yok. İyi günler...

Yorum yap

• mpeg formatını yada vcd formatlarını falan m2t formatına donusturen program varmıdır eger mumkunse vcd lerı m2t ye dondurup usb yada dıske atarsak next uydu alıcısında ızlebılırız mach 1 hocam yanlısmıyım cıhaz bunu basarabılırmı buda olursa Next super plus pvr & video player olur bıde sıvrısınek kovucu eklenırse su edrafdakı sıneklerıde kovuverırız ah bıde cay yapsaaa
                                Sonra kılarız diyenin, dün kıldık namazını..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X