• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• m3u ları zeki müren de görecek mi

usb den izin veriyor mu? devoloper olarak nasıl yüklenir daha bilmiyorum.

garantisi gitmesin sonra

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      m3u ları zeki müren de görecek mi

usb den izin veriyor mu? devoloper olarak nasıl yüklenir daha bilmiyorum.

garantisi gitmesin sonra
      Zeki Müren'in her şeyi görebildiğini söylersek kimse aksini ispat edemez sanırım

Usb olayını LG bitirdi başka yöntemler geldi ve developer dediğim olayın da tv nin garantisiyle hiç ilgisi yok. Neyse ben uygulamanın test edilebilir sürümünü yaptıktan sonra sana bahsederim, istersen denersin istersen beklersin

Zaten bu embed player işi nasıl sonuç verecek ben de merak ediyorum...

Yorum yap

• ilk tester olmak onur verir ustam tv sana feda olsun.senden kıymetli mi

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
          ilk tester olmak onur verir ustam tv sana feda olsun.senden kıymetli mi
          Aslında tv ye de gerek yok browser üzerinde de test edebilirsin ve sana gönderirim pc de bakarsın.. Sonuçta html5 uygulaması... Mouse yi parmağın gibi kullanırsın, yani listeleri kaydırabilirsin

Tabii tv de nasıl sonuç vereceğini de bilmek önemli senin webos3 için yine de ihtiyacımız olabilir. Bende de webos2 var.

Yorum yap

• usta senin listede paneller wetek varya o public mi sadece ben de mi var?

bir de mkvod da senin verdiğin wetek listesindeki yüklediğin panellere ya dosya yok diyor ya da yükleniyor diyor ama liste gelmiyor.

belki mkovod un m3u çalışma mantığına uymadığı içindir

Yorum yap

usta senin listede paneller wetek varya o public mi sadece ben de mi var?

bir de mkvod da senin verdiğin wetek listesindeki yüklediğin panellere ya dosya yok diyor ya da yükleniyor diyor ama liste gelmiyor.

belki mkovod un m3u çalışma mantığına uymadığı içindir
              Wetek Kodi için yaptığım eklentide m3u dosyalarını açtırmayı ayrıca yaptım, gayet güzel de çalışıyor. Mkvod da sanırım bu tür listeleri açtırmak için bağış istiyor ya da adresleri kendine özel formatta istiyor.. Bilemiyorum, onun yapısını incelemedim..

Paneller içeriği itibariyle sadece sende var..

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Wetek Kodi için yaptığım eklentide m3u dosyalarını açtırmayı ayrıca yaptım, gayet güzel de çalışıyor. Mkvod da sanırım bu tür listeleri açtırmak için bağış istiyor ya da adresleri kendine özel formatta istiyor.. Bilemiyorum, onun yapısını incelemedim..

Paneller içeriği itibariyle sadece sende var..
                mkiptv eklentisi varya ayrıca onda servera atıyorsun m3u dosyalarını ordan açıyor.sonu .ts ile biten linkler için bağış gerekiyor doğru ama ben zaten her türlü VİP olduğum için bende açıyor kendi yüklediklerim.

sen panelleri playlist url şeklinde direkt link olarak mı ekledin?

xml ye çevirip eklesen mkvod da ben de açması lazımdı

Yorum yap

mkiptv eklentisi varya ayrıca onda servera atıyorsun m3u dosyalarını ordan açıyor.sonu .ts ile biten linkler için bağış gerekiyor doğru ama ben zaten her türlü VİP olduğum için bende açıyor kendi yüklediklerim.

sen panelleri playlist url şeklinde direkt link olarak mı ekledin?

xml ye çevirip eklesen mkvod da ben de açması lazımdı

Kod:
                  <channel>
                  <title>http://sonic-iptv.com</title>
                  <logo_30x30/>
                  <playlist_url>http://sonic-iptv.com:2500/get.php?username=xxxxxxxx&amp;password=xxxxxxx&amp;type=m3u</playlist_url>
                  <stream_url/>
                  <protected/>
                  <description/>
                  <Tur>m3u</Tur>
                  </channel>
                  Yukarıdaki gibi dönüş oluyor. Belki de "stream_url" nin null ya da nothing oluşuna göre kod yazmamış olabilir ki bence öyledir.

Yorum yap

• neyse paneller ortak olduğuna göre sorun yok zaten

Yorum yap

• Webos konularını seninle ayrıca konuşuruz ama Wetek te android uygulaması olunca da bence iyi olacak. Herkes Kodi yi sevmiyor Ve bu Android uygulaması telefon ve tabletler için uygun olmayacak. Çünkü direkt büyük ekrana göre tasarlıyorum ve yine sadece Wetek kullanıcıları için ama hala şu embed player konusunda rahat değilim

Yorum yap

• Usta bayağı bir konu dışına çıktık wetek oldu webos

Millet bunlar ne konuşuyor diyecek.forum dostlarından özür dilerim.xorion ustayı bulunca kaynıyor konular.

Ama merak etmeyin sonunda güzel şeyler ortaya çıkıyor

Yorum yap

• Ben oldukça zevk alıyorum dostum, sıkıntı yok.

Sohbet tadında bilgiler ediniyoruz, hatta istesek böyle bilgilenemeyiz.

Sevgiler...

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Webos konularını seninle ayrıca konuşuruz ama Wetek te android uygulaması olunca da bence iyi olacak. Herkes Kodi yi sevmiyor Ve bu Android uygulaması telefon ve tabletler için uygun olmayacak. Çünkü direkt büyük ekrana göre tasarlıyorum ve yine sadece Wetek kullanıcıları için ama hala şu embed player konusunda rahat değilim
                            embed player yaparsan php ile açılan linkler ne olacak usta? şu andaki hali bile sıkıntılı daha önceki mesajlarda yazmıştım google plus php lerim senin kodi sürümünde çalışmıyor.

Yorum yap

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı
                              embed player yaparsan php ile açılan linkler ne olacak usta? şu andaki hali bile sıkıntılı daha önceki mesajlarda yazmıştım google plus php lerim senin kodi sürümünde çalışmıyor.
                              Embed player yaparsam birçok video linklerinde hiç sorun kalmayacak denediğim kadarıyla yaklaşık 6-7 farklı sitenin embed şeklinde video linkinin en az 5-6 tanesi açıldı. Açılmayanlar flash player isteyenlerdi. Parser diye tabir ettiğimiz native linkleri almak ve güncel tutmak gibi çok büyük sorun ortadan kalkacak.

Senin bahsettiğin php linkleri hangisi örnek verirsen demek istediğini daha iyi anlayacağım.

Yorum yap

• usta benim portalda mesela birçok php link var bunlar embed şeklinde eklenmiyor.örneğin bugün ne izlesem bölümündeki cpass,google plus,google linkleri bunlar aynı modüllerdeki özel playerların çalışma mantığıyla ekleniyor (sana nasıl olduğunu anlatacak kadar hadsiz değilim ) demem o ki bu linkler embed olarak eklenmiyor bunlar senin bahsettiğin sistemde çalışır mı?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X