• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000cis Plus

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000cis Plus

Merhabalar, ben sizden bir konuda yardımlarınızı rica ediyorum; iki gün önce Next YE 2000x cıs plus aldım şimdi derdim bu çok karışık kanal listelerini kendime göre dizebilmek ve her defasında(yazılım güncellemeden sonra) bu mevcut listeyi muhafaza edebilmek istiyorum.Ricam şu;bilgisayara kanal editörü programını nasıl ve nereden yükleyebilirim,sanırım netten indirilebilen bir program varmış ve hiç kumandadan uğraşmadan bu programla istediğin gibi liste yapabiliyor,şifre koyabiliyor ve favori kanallarını dizebiliyormuşsunuz.Şİmdiden yardımlarınız için teşekkür ederim ve böyle güzel çalışmalarınız için hepinizi gönülden kutlarım.Saygı ve sevgilerimle...

arkadaşım 2000 plus serisine öyle düzenleyici bir program yok
    sadece kanal listesi alma ve kanal listesi atma var programda kanalları program ile düzenleyemiyoruz
    ama daha önceden kanallarını hazırlamış favorilendirmiş vede kilitlemiş olan arkadaşlar hazır kanal listesi adı altında bizlere sunuyorlar bizde yüklüyoruz

http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=5965
    bu linkten istediğin kanall listesini yükle ve izle
    saygılarımla

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
    ultra fan clup

Yorum yap

teşekkür

İlgilendiğin için teşekkür ederim Muti74...Aslında ben bu uydu konularında çok tecrübesizim sadece bir arkadaşın bilgisayarında böyle bir program görmüştüm o oradan istediğini yapabiliyordu ama next 2000x cıs içinmiydi değilmiydi bilemiyorum belki de genel bir programdır..Neyse yinede ilgilendiğin ve cevapladığın için sağolasın dostum...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X