• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yılbaşına özel banner

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yılbaşına özel banner

sevgili dostum organik81 güzel olmuş yeni banner yılbaşına güzel bari birde kurbanlık koç resmi koyalım oraya tam olacak

Evet koç ta aklıma geldi de kardan adamla yanyana biraz garip durur diye eklemedim.. :-)

Yorum yap

nerde hani banner filan yok bende koç filanda yok koyunda yok.. at eşşekte yok...

Yorum yap

İyi olmuş. kardan adam uygundur. Milletin Noel babası varsa bizimde Kardan Adamımız var yani.

Yorum yap

@organik üstad bu kardan adamın şapkası nerde yaw...

şaka bir yana iyi düşünmüşün üstad eline sağlık...
          Forum Kuralları

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            nerde hani banner filan yok bende koç filanda yok koyunda yok.. at eşşekte yok...
            senin makinan bozuk.. :ehehe: :cuara:

şapka takmadım kafası erimesin diye mpl

Yorum yap

Oldu olduuu yuppiii yşsn 2007

Yorum yap

İyi yıllar, mutlu bayramlar !.

Organik güzel olmuş, şimdiden iyi yıllar, mutlu bayramlar herkese...
                Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X