Yalnız Mesajı Göster
Eski 03-03-2017, 10:47   #19
tornacı
Yeni Üye

Üye No: 1465
Giriş: 19-11-2005

Uydu Alıcısı: dm 800 hd-wetek play2

Benim sorunum biraz daha farklı.IP TV MU3 dosyalarını cihaza belirtilen yerden atıyorum.Buraya kadar her şey yolunda sıkıntı yok.Buget listesi oluşuyor yayınlarda da sıkıntı yok.Ama benim sıkıntım IP kanallarını silmek istediğimde oluşan bugeti siliyorum velakin IP tv bölümünde kanallar silinmemiş gibi tamamen kalıyor.Bugeet manegement bölümünden yeniden mu3 dosyası attığımda mükerrer kanlallar oluşuyor.Bir türlü sorunu çözemedim.Crayzturk hocamla yakın arkadaşlığım var sağ olsun telefonla beni yönlendirdi lakin oda bir sonuca varamadı.En son çare kanal listemin yedeğini alıp fabrika ayarlarına dönmemi istedi.sonradan kanl listemi yeniden attım ne mümkün gitsin IP tv de kanllar olduğu gibi duruyor.Kanal listesi atmadan Ip bölümünün boş olduğunu da belirtmek isterim.Sorun Wetek'in oluşturduğu kanal listesini atınca ortaya çıkıyor.Enigma2 olarak attığımda sıkıntı yok ıp tv mu3 dosyalarını göremiyorum.IP mu3 dosyasını Yükledikten sonra normal bir şekilde cihaz çalışıyor.Lakin yukarıda da belirttiğim gibi güncel mu3 dosyası yüklemeye kalktığımda eski liste silsemde olduğu gibi kalıyor.Mükerrer liste oluşuyor.Yardımlarınızı bekliyorum kolay gelsin.
tornacı is offline   Alıntı Yaparak Cevapla