• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• üstadım şifremi girdikten 1-4 gün sonra wetek hatası alıyorum series ve filmon da sorun yok en cok izlediğim noltalji portal onuda series ve filmon gibi şifresiz yapabilirmisiniz?
    WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
    K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• enigma98 Nickli Üyeden Alıntı
      üstadım şifremi girdikten 1-4 gün sonra wetek hatası alıyorum series ve filmon da sorun yok en cok izlediğim noltalji portal onuda series ve filmon gibi şifresiz yapabilirmisiniz?
      Neden hata aldığını anlayamadım, anlık olarak şifre kontrolü için sunucuya erişemiyor olabilirsin.

Nostalji portalı açık alana koymam mümkün değildir. Hem sahibi "onboboon" bunu istemez hem ben de uygun görmüyorum.

Yorum yap

• galiba sunucuya erişemiyorum silip tekrar yüklüyorum anca öyle düzeliyor sonra yeniden sorun yaşıyorum...
        WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
        K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• Hocam eklentiyi kaldırıp yeniden yükledim.
          Hala eklenti 1.09 gözüküyor.
          Teşekkürler.

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Eklentiyi update ettiim. Yeni sürüm 1.1.0 dır. Oto update olmazsa manuel olarak update ediniz.

Video'nun stop yapıldıktan sonra yeniden play olması sorunu çözülmüştür.. Ayrıca kod yapısında da önemli değişiklikler yapılmıştır.
            bende hala 1.o.9 görünüyor..
            Yeni sürüm 1.1.0 çıkmıyor.
            P9PLUS

Yorum yap

• Kurulu olan eklentinin üstünde informations a girip update dediniz mi?

Ya da eklentiyi kaldırıp, kurulu olan xorion repo içinden video eklentilerine girip tekrar kurulum da yapabilirsiniz.

Yorum yap

• Ustam "XorioN - MediaMatik" yapman lazım.

"Guclu Cafe" kafe kapalı.guclu den haber alınamıyor.

millet isyanlarda modülsüz kaldılar

iş sana kaldı.acil modül yapabilen biri aranıyor

aklıma ilk sen geldin.Alem modül görsün

Yorum yap

• Sorunsuz güncelledim ve dosyayı depoya attım.

http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...rion-1.1.0.zip indirip manuel olarak güncelleyebilirsiniz.

Eline sağlık üstat.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Sorunsuz güncelledim ve dosyayı depoya attım.

http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...rion-1.1.0.zip indirip manuel olarak güncelleyebilirsiniz.

Eline sağlık üstat.

Sevgiler...
                    Eline sağlık dostum ama bu şekilde zip olarak yüklenirse yani repo yüklemeden yaparlarsa yeni güncellemeleri alamazlar ve buna çok alışılsın istemiyorum. Repodan yükleyip güncelleme olduğunda oto olarak almak zaten Kodi nin en güzel özelliklerinden.

İsmail;

Modul yaparım ama daha sonra zaten vakitsizlikten android ve webos uygulamalarına daha bakamadım

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Sorunsuz güncelledim ve dosyayı depoya attım.

Eline sağlık üstat.

Sevgiler...
                      sağol üstad..ftp ile ile attım
                      P9PLUS

Yorum yap

Kurulu olan eklentinin üstünde informations a girip update dediniz mi?

Ya da eklentiyi kaldırıp, kurulu olan xorion repo içinden video eklentilerine girip tekrar kurulum da yapabilirsiniz.
                        teşekkürler video sorunu çözülmüş.
                        P9PLUS

Yorum yap

Eline sağlık dostum ama bu şekilde zip olarak yüklenirse yani repo yüklemeden yaparlarsa yeni güncellemeleri alamazlar ve buna çok alışılsın istemiyorum. Repodan yükleyip güncelleme olduğunda oto olarak almak zaten Kodi nin en güzel özelliklerinden.

İsmail;

Modul yaparım ama daha sonra zaten vakitsizlikten android ve webos uygulamalarına daha bakamadım
                          Biliyorsun ben portalcıyım.modül çıktı bizim papucumuz dama atıldı

guclu bıraktıysa bu işleri seyirTURK ve MKvod modülsüz kalacak.portallar zaten ölü link dolu.

ciddi bir modül açığı olacak

Yorum yap

İsmail;

zipli olarak yüklenmiyor..enazından ben yapamadım..
                            zipi açtım kodi içini atıp cihhazı reeboot edince kendi yüklenmiş oldu.
                            1.0.8 cihazda yoktu silmiştim.
                            P9PLUS

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Biliyorsun ben portalcıyım.modül çıktı bizim papucumuz dama atıldı

guclu bıraktıysa bu işleri seyirTURK ve MKvod modülsüz kalacak.portallar zaten ölü link dolu.

ciddi bir modül açığı olacak
                              Güçlü'nün bırakacağını zannetmiyorum, üstelik Teng ya da MKvod da modul yapabilir. Teng (SeyirTurk) gerçi hiç ortalıklarda yok ama ona belli olmaz.

Güçlü olmazsa ve başkaları modul yapmazsa Seyir ve Mkvod gerçekten bomboş kalacak...

Yorum yap

• adela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                zipli olarak yüklenmiyor..enazından ben yapamadım..
                                zipi açtım kodi içini atıp cihhazı reeboot edince kendi yüklenmiş oldu.
                                1.0.8 cihazda yoktu silmiştim.
                                Zipli yüklemeyin derken repo haricinde yüklemeyin demek istemiştim aslında Bu şekilde yüklerseniz yeni güncellemeler olunca oto olarak alamazsınız ya da eklenti üstünde "update" diyerek te alamazsınız.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X