• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yardım istesem

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bu sefer oldu yazılımı yükledim ve hepsini değil ama bazı (xxl yani absat)izledim polsat daki kanalları nasıl izleye bilirim illa paylaşım mı şart

Yorum yap

dat veya kfy uzantılı dosyaları yükleyemiyorum
      soft lar tatam

Yorum yap

Neden yükleyemiyorsun atakan sorun nedir? Ne gibi hata veriyor?

Yorum yap

ustadım softkey tamam receiver katıp açıyorum yüklemeye başlıyor aynı şekilde diğerlerini de yapıyorum hiç bi hareketolmuyor

Yorum yap

İşlemi ters yapıyor olabilirsin. Eğer cihazının boot versiyonunu sonradan yükselttin ise cihazdan key dosyası alamazsın. Ancak Dosya aç bölümünden yüklenecek dosyayı gösterip PC'den Receivere yazan yere tıklayıp, "Receiver Bekleniyor" mesajını gördükten sonra cihazı açarsan yükleme başlar.

Yorum yap

evet cihazının boot versiyonunu sonradan yükseltim üstad dediğin şekilde bir daha deneyim teşekkürler yardımlar için bu arada yeni yazılım bugun çıkarmı

Yorum yap

Eğer bir sorun olmazsa verilir sanırım

Yorum yap

Dat dosyasıyla birlikte verdiğim editörü kullanıyorsun değilmi atakan?

Yorum yap

evet ustad beraber verdiğin editörü kullanıyorum ikisinide yükleyemedim ama bugun bir daha deneyecen umarım başarırım

Yorum yap

Dat dosyasını açmadan evvel cihaz kodu olan bölümden 0110 önce seç, sonra dat dosyasını aç, aksi halde "Geçersiz Receiver Kodu" mesajı verir.

Yorum yap

evet hacom bugun deneyelim mutlaka olacaktır arttık

Yorum yap

ÜSTAD OLDU BU SEFER DEDİĞİN GİBİ YAPTIM VE DAT SOFT VE KYF LERİ LÜKLEDİM SORUNSUZCA TŞK PEKİ BUGUN BAŞKA YÜKLEMEM GEREKEN BİRŞEY KALDIMI BU EMULATİAN LARDAN FALAN BİRDE YAZILIMI BEKLİYECEZ SANIRIM

Yorum yap

atakan_610 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            ÜSTAD OLDU BU SEFER DEDİĞİN GİBİ YAPTIM VE DAT SOFT VE KYF LERİ LÜKLEDİM SORUNSUZCA TŞK PEKİ BUGUN BAŞKA YÜKLEMEM GEREKEN BİRŞEY KALDIMI BU EMULATİAN LARDAN FALAN BİRDE YAZILIMI BEKLİYECEZ SANIRIM
                            sayın atakan 8000 x camın pırı sayın tasarımı buldun, daha sırtın yere gelmez cıhazıda değıştırme aynı aseletı başka bır cıhazda bulamazsın..saygılar
                            optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                            .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

vallahi öyle aslında da tam değiştirmeyi düşünüyordum .üstadlar sağolsun

Yorum yap

Güncel softcam dosyasını da attıysan sabaha kadar absat paketine bakabilirsin sorunsuz. Ayrıca hallettiğine sevindim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X