• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus QNEC 14.02.08 Premiere Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• obaser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesekkurler bilgi icin.birde bu yazilim update inden sonra kumandanin help tusuna basinda usb disk hata yazisi cikiyor.nedenini bileniniz varmi?
    arkadaşım aşağıdaki link sanırım sana yardımcı olacakdır.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=37685

Yorum yap

Tesekkurler bilgi icin.birde bu yazilim update inden sonra kumandanin help tusuna basinda usb disk hata yazisi cikiyor.nedenini bileniniz varmi?
      Çünkü o tuş kaydı başlatma tuşu, siz Usb belleği cihaza takmadığınız için o hata mesajını veriyor.

Yorum yap

• sn tasarim.benim yazilim yuklemeden once help tusu.kanallari alfebetik dizmeye yariyodu o yuzden sormustum.geriye donuluyomu?ve bu sizin eklediginiz bir ozellikmi?
        bu arada bilgileriniz icin cok tesekkurler.Guzel bir forum, emegi gecenlerede tesekkurler.

Yorum yap

• İlgisi var mı bilmiyorum ama yazılımdan sonra tv ayarları rgb de renk ayarı sonuna kadar kısılmış gibi tamamen yeşile yakın bi hale geldi. CVBS de normal renkleri alabiliyorum. Eski yazılıma döndüm aynı. Yeni yazılımı tekrar attım gfene aynı. YUv çıkışı aktif edince otomatik cvbs oluyo ve düzeliyor. Sorun nerde acaba?

90 cm Hotbird+Türksat sabit. 120cm Diseqc Motor...

Yorum yap

• kullanıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            İlgisi var mı bilmiyorum ama yazılımdan sonra tv ayarları rgb de renk ayarı sonuna kadar kısılmış gibi tamamen yeşile yakın bi hale geldi. CVBS de normal renkleri alabiliyorum. Eski yazılıma döndüm aynı. Yeni yazılımı tekrar attım gfene aynı. YUv çıkışı aktif edince otomatik cvbs oluyo ve düzeliyor. Sorun nerde acaba?
            Kullandıgınız scart kablosundan kaynaklanıyor pin lerinde kayma olabilir

Yorum yap

• sagolasin usta,cok tesekürler
              almanyadan slm lar

Yorum yap

• --------------------------------------------------------------------------------
                benim yazilim yuklemeden once help tusu.kanallari alfebetik dizmeye yariyodu o yuzden sormustum.geriye donuluyomu?ve bu sizin eklediginiz bir ozellikmi?
                bu arada bilgileriniz icin cok tesekkurler.Guzel bir forum, emegi gecenlerede tesekkurler.

Yorum yap

--------------------------------------------------------------------------------
                  benim yazilim yuklemeden once help tusu.kanallari alfebetik dizmeye yariyodu o yuzden sormustum.geriye donuluyomu?ve bu sizin eklediginiz bir ozellikmi?
                  Arkadaşım OK basarak kanal listesini açınız ve listenin altındakileri okursanız her tuşun ne görevi olduğunu anlarsınız...Alfabetik sıralama işi başka tuş ile devam etmektedir.Bu özellikler yazılım verilirken yeniden @mach1 üstad , @doktor üstad ve çalışma arkadaşları tarafından düzenlenmektedir..İsterseniz bir önceki yazılıma dönerek tuşunuzu eski görevde kullanabilirsiniz fakat yeni yazılımın getirdiği özelliklerden faydalanamazsınız...

Yorum yap

• kpetek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Kullandıgınız scart kablosundan kaynaklanıyor pin lerinde kayma olabilir
                    Teşekkürler, bi kontrol edelim...

90 cm Hotbird+Türksat sabit. 120cm Diseqc Motor...

Yorum yap

• Teşekkürler ustalar..Ellerinize saglık..

Yorum yap

• 14.02.2008 tarihli yazılımda kayıt yaparken kapatmak için rezerve yaptım ama eve gittiğimde cihazın kapanmadığını gördüm. bir önceki yapılımda bu çözülmüştü. acaba yeni yazılıma bu özellik konmadımı.

Yorum yap

• SLM ARKADASLAR BANA YARDIMCI OLURSANIZ GERCEKTEN MEMNUN OLURUM:
                          BENIM NEXT STAR CIS SUPER PLUS SU YAZILIMI ATTIM NEXT_YE-2000_CIS_SUPER_PLUS_QNEC117.26_021408_TK2C1N0_pz.z ip (1.67 MB, 712 Görüntülenme)
                          AMA UNNAMED KANNALARI YINE AYNI KALDI HALBU KI DOKTOR KARDESIMIZ DEGISECEGINI SÖYLEMISTI

Yorum yap

• Leon99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            SLM ARKADASLAR BANA YARDIMCI OLURSANIZ GERCEKTEN MEMNUN OLURUM:
                            BENIM NEXT STAR CIS SUPER PLUS SU YAZILIMI ATTIM NEXT_YE-2000_CIS_SUPER_PLUS_QNEC117.26_021408_TK2C1N0_pz.z ip (1.67 MB, 712 Görüntülenme)
                            AMA UNNAMED KANNALARI YINE AYNI KALDI HALBU KI DOKTOR KARDESIMIZ DEGISECEGINI SÖYLEMISTI
                            Kanal isimleri değişmiyor. Unnamed olan premier kanallarıda seyredebiliyorsun artık. İyi seyirler

Yorum yap

• Arkadaşım takma kafana bendede öyle yazıyordu bende isimlerini PRMİER DRECT olarak
                              tekrar değiştirdim bunlar TEST yazılımları , yakında ANA YAZILIM gelecek.
                              MACHİNA - 3-D
                              8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                              PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                              TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• Leon99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                SLM ARKADASLAR BANA YARDIMCI OLURSANIZ GERCEKTEN MEMNUN OLURUM:
                                Forum içerisinde yazılarınızı küçük harflerle yazmaya özen gösteriniz arkadaşlar...
                                Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X