• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WETEK KULLANANLAR niye ENIGMA2 ye GEÇiYORLAR?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• WETEK KULLANANLAR niye ENIGMA2 ye GEÇiYORLAR?

Arkadaşlar yeni yıla yeni bir cihazla gireyim dedim ve Wetek alacaktim. 7-8 senedir Next ye 2000 Super HDTV ve Klon DM800HD PVR kullaniyorum. Wetek tunerli modelini tercih edecektim ama forumu inceleyince Wetek kullananlarin da Enigma2 ye geçtigini gördüm ve düşüne kaldim. Acaba WETEK PLAY 2S beklesem mi?

Full Kodi imkanınız varken niye Enigma2?

Hepinize kolay gelsin.Teşekkür ederim.

DEXTER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeni yıla yeni bir cihazla gireyim dedim ve Wetek alacaktim. 7-8 senedir Next ye 2000 Super HDTV ve Klon DM800HD PVR kullaniyorum. Wetek tunerli modelini tercih edecektim ama forumu inceleyince Wetek kullananlarin da Enigma2 ye geçtigini gördüm ve düşüne kaldim. Acaba WETEK PLAY 2S beklesem mi?

Full Kodi imkanınız varken niye Enigma2?

Hepinize kolay gelsin.Teşekkür ederim.

Enigma2 daha basıt ve kullanışlı olduğundandır ama ondada istersen kodi var kodi direkt var tuner ayarlaması E2 içinde daha çabuk ayarlandığından kullanımı kolay olduğu için ELEC te ise internet üzerinden ayarlandığı için zor oluyor bu yüzdendir diye biliyorum.

saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

E2 ye geçenler kullanışı biraz daha basit ama kısıtlı birde alışkanlıklar kolay kolay atılamıyor.Elec ise son kullanıma hazırlanması oldukca zaman ister ve zahmetli. e2 gibi kısıtlı değil uçsuz bucaksız okyanus gibi düşün yüzdükce yeni bir şeyler buluyorsun.Elec'e kullanmaya başladıktan sonrada e2 kullanmazsın.Bizler e2 den gittik şimdi bir daha e2 kullanmıyoruz.Elec bir harika.Tercih tamamen kullanıcıya ait.Biraz sabırlı olursanız kesinlikle elec dersiniz.
      BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Cihaz 3 ü birarada
        İsteyen bilgisayar gibi tablet gibi kullanır.
        İsteyen Elec kullanır.
        İsteyen Enigma2 kullanır.
        Kişinin tercihine göre değişir.

Yorum yap

durakb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Cihaz 3 ü birarada
          İsteyen Elec kullanır.
          3 bir arada nescafe...
          BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            E2 ye geçenler kullanışı biraz daha basit ama kısıtlı birde alışkanlıklar kolay kolay atılamıyor.Elec ise son kullanıma hazırlanması oldukca zaman ister ve zahmetli. e2 gibi kısıtlı değil uçsuz bucaksız okyanus gibi düşün yüzdükce yeni bir şeyler buluyorsun.Elec'e kullanmaya başladıktan sonrada e2 kullanmazsın.Bizler e2 den gittik şimdi bir daha e2 kullanmıyoruz.Elec bir harika.Tercih tamamen kullanıcıya ait.Biraz sabırlı olursanız kesinlikle elec dersiniz.
            durakb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Cihaz 3 ü birarada
            İsteyen Elec kullanır.
            :efferin::efferin::efferin:

Yorum yap

Şu ELEC'in live TV ayarları, yani headend filan, biraz kolay olsa tadından yenmeyecek ama çok zor yaaa. Hele benim gibi 12 tane lnb li sistemi olanlar için.

Yorum yap

fault123 Nickli Üyeden Alıntı
                Şu ELEC'in live TV ayarları, yani headend filan, biraz kolay olsa tadından yenmeyecek ama çok zor yaaa. Hele benim gibi 12 tane lnb li sistemi olanlar için.
                ssorma ben neler çektim..
                şuan izliyorum ama ustadlar olmasa halim haraptı.
                P9PLUS

Yorum yap

Farketmezki enigma2 dede kodiyi full olarak kullanabilirsiniz
                  3 sistemdede kodi yi full olarak kullanabilirsiniz...
                  WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                  K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

fault123 Nickli Üyeden Alıntı
                    Tarama, lnb network, mapped mesele değildir de buketleme, sıra no filan senin için işkence olur 12 uydunun.

Sevgiler...

Yorum yap

:firca:bence enigma isteyenler kim mi?
                      cahiller, ve bazi saticilar.
                      bir zamanlar linux dedigimizde, aaaa
                      cok karisik..
                      yok uydulari siralayamazsin...
                      yok, o bu diyenler,
                      simdi daha kralci ve tembel.
                      zorla enigmayi ogrendiler...
                      doyumsuzdurlar.
                      hayal gucleri sinirlidir.
                      armutun pisip girtlaklarina dusmesini cok severler.
                      pismis armutu nasil hazmederler siz dusunun.
                      yenilige acik olmayan uydu camiasinin bilgili abileridir bunlar.
                      sonunda enigmayi ogrendiler ya.
                      enigma kurbanlarina ne kadar karisik gelirse o kadar musterilerini
                      bogarlar-dolarlar-usd.
                      yakinda enigma bayraklari ile sokaga bile cikabilirler.
                      ekmekleri ile oynamayin, yenilik menilk, ne gerek.
                      ben enigmadan baska bi sey tanimam, en babasi enigma, vs
                      tum gelismelerden en az alti ay geridir, bunlar.
                      ama bakarsaniz, en guncel tipler gibi gorunurler, kendilerinden
                      daha cahil olanlara.
                      aslinda bir tur sorgulamayan, hep her seyi bilip,
                      hic bir seyi takip etmeyen, hatta merak etmeyen bir satici ve
                      kullanici ordusudur enigmayi arayanlar.
                      benim guldugum nokta, buralarda hala canak, lnb, bilmem kacli disecq switch ile olan ugras.
                      ip uzerinden hersey seyrediliebiliyorken.
                      sevgi ve saygilar.
                      enigmanin cenazesini zincirlikuyu mezarligindan kaldiracagim.
                      tum dostlarina gecmis olsun.

Yorum yap

kanal sıralaması buket işi gerçekten sabır isteyen bir şey vallahi şaka bir yana insanı fıtık eder ya Ozkaradag'a ustada hayret ediyorum bir sağlıkçı olarak insan oğlu günlük olarak en azından 10 adım atması gerekiyor acaba hiç yürüme imkanı oluyor mu çünkü anında cevap veriyor hele sabırlı olması daha da olağanüstü bir durum Allah sabır versin
                        MSN DURUMU::

Yorum yap

Bilenler bilir, hayatımda hiç tek başıma yürümedim, okula da gitmedim ama şunu çok iyi biliyorum ki hayatın anlamını çok iyi anladığımı düşünüyorum.

Beni tanısanız hayata zamk gibi yapışır ve zevk almaya çalışırsınız. İnanın şok da olurdunuz.

Beni gerçekten tanıyanlara selam olsun.

Sabır silahtan daha etkili ve sonuç verici bir haslettir, herkeste olmaması da ayrı bir değer ve güzellik katıyor.

Sevgiler...

Yorum yap

@fresho o nasıl yorum öyle ya bizi enigma2 den soğutacaksın ya....
                            WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                            K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

ip üzerinden herşeyin seyredilebildiği doğru ama görüntü kalitesinin çanak ve lnb ile alınan HD veya 4k yayınların kalitesine göre henüz emekleme devrinde olduğu da bir başka doğru bence, yani enigmasız olmaz henüz :-)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X