• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

8000xcam yazılıma yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 8000xcam yazılıma yardım

8000xcam makineye yazılım attım 25 kasım yazılımı reset cektim multiler gene kapalı eas key eklenmemiş benmi yanlış yazılım attım acaba yardımcı olursanız sevinirim

DREAMBOX-7020S
    2XSKYBOX 6688
    2xDREAMBOX-500S
    HUMAX 5400 IRC
    NEWCAMD + GBOX

Yorum yap

bahar1966 Nickli Üyeden Alıntı
      8000xcam makineye yazılım attım 25 kasım yazılımı reset cektim multiler gene kapalı eas key eklenmemiş benmi yanlış yazılım attım acaba yardımcı olursanız sevinirim

yazılımda aes key girişi eklendi ama keyleri girmek size kalmış

aes hergün şifre değiştiriyor bu nedenle güncelleme yapmanız gereklidir

http://www.mach1digital.com/351/show...4583#post14583

buradan takip edebilirsiniz aes keyleri güncel olarak :kiskis: :kiskis:

Yorum yap

multiler acıldı eas key 01 satırı c9 19 a9 e7 41 4d 2f b8 11 satırı 1e 51 87 7c 07 02 47 9a bunları girin acılır denewdim

Yorum yap

hergün aes key girmekten başka care kalmadı hergün deyişiyor cas yazılımı diye okudum benim cihaz boot versiyonu 1 1 buna cas yazılımı ata bilirmiyim

Yorum yap

bahar1966 Nickli Üyeden Alıntı
            hergün aes key girmekten başka care kalmadı hergün deyişiyor cas yazılımı diye okudum benim cihaz boot versiyonu 1 1 buna cas yazılımı ata bilirmiyim

atabilirsin ama key değiştirince yeniden yüklemeniz lazım yazılımı :byeeee:

Yorum yap

okey saol

Yorum yap

800xcam

arkadaşlar merhaba!17 haziran versiyonunu yükledim ama cihazı unuttuğum şifre yüzünden resetleyemiyorum.Şifre koymuştum bu şifreyi kıran genel bir şifre var mı bilen varsa lütfenyardımcı olsun.

Yorum yap

4132 Master Şifredir.....

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı
                    4132 Master Şifredir.....

teşekkür ederim dostum.Eksik olmayın.İyiki varsınız.:toplu:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X