• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Son yazılımda iptv sorunu!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Son yazılımda iptv sorunu!!!

Merhaba Arkadaşlar,öncelikle yazılımlarda emeği geçen tüm üstatlarımıza sonsuz teşekkürler ellerine emeklerine sağlık.04.02.2015 yazlımını yükledim kontrol edreken birşey farkettim iptv sayfamda önceden çalışan bazı kanalların (ID)çalışmadığını gördüm,çalışmıyan kanalları pc'den kontrol ettim sorun yoktu.Tekrar bir önceki yazılma (20.1.2015) döndüm ve iptv sayfamı kontrol edince kanalların sorunsuz şekilde çalıştığını gördüm....Bilginize..Selamlar...

Sayın arkadaşım o çalışmayan linkleri buraya kopyalarmısınız birde bizler bakalım duruma.
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Sayın arkadaşım o çalışmayan linkleri buraya kopyalarmısınız birde bizler bakalım duruma.
      Tabii örnek veriyim hemen :

Kod:
      [B]#EXTINF:EROX HD
      http://cdn-07.sdn.si/eroxhd/eroxhd.isml/eroxhd-video=2500000-audio101=128000.m3u8

#EXTINF:Hugo tv
      http://hugo-iptv.zapto.org:1935/live//h1/rozajeonline.m3u8[/B]

Yorum yap

evet arkadaş doğru söylüyor bendede bazı linkler açmıyor eski yzaılımda açıyordu

Yorum yap

maxhil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Tabii örnek veriyim hemen :

Kod:
          [B]#EXTINF:EROX HD
          http://cdn-07.sdn.si/eroxhd/eroxhd.isml/eroxhd-video=2500000-audio101=128000.m3u8

#EXTINF:Hugo tv
          http://hugo-iptv.zapto.org:1935/live//h1/rozajeonline.m3u8[/B]

Öncelikle geç döndüğüm için kusura bakmayın ancak bakabildim duruma...Vermiş olduğunuz linklerden EROX-HD olanı MACHİNADA az önce yapmış olduğum kontrol sonucu ÇALIŞMAKTADIR.!! Diğer link ise ÇALIŞMADI...Malumunuz IP tv linkleri uzun süre kalıcı olmuyor belki buda böyle bir sorun olabilir.Eğer varsa başka link yazın onlarada bakalım.

NOT: Ayrıca her iki linki SİMPLE PLAYER de denedim EROX-HD çalışırken diğeri ordada ÇALIŞMIYORDU. ( Yani aynı MACHİNA daki gibi.)
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı
            Öncelikle geç döndüğüm için kusura bakmayın ancak bakabildim duruma...Vermiş olduğunuz linklerden EROX-HD olanı MACHİNADA az önce yapmış olduğum kontrol sonucu ÇALIŞMAKTADIR.!! Diğer link ise ÇALIŞMADI...Malumunuz IP tv linkleri uzun süre kalıcı olmuyor belki buda böyle bir sorun olabilir.Eğer varsa başka link yazın onlarada bakalım.

NOT: Ayrıca her iki linki SİMPLE PLAYER de denedim EROX-HD çalışırken diğeri ordada ÇALIŞMIYORDU. ( Yani aynı MACHİNA daki gibi.)
            Şimdi üstat ''m3u8'' uzantılı adresler bu yazılımda sıkıntılı bu gerçek,Hugo tv (20.1.2015) tarihli yazılımla gayet güzel çalışıyor,erox kanalını ben çalıştıramadım arka arka 3,4 kez denedim cihazı yeniden başlattım tekrar denedim olumsuz. Ama önceden belirttiğim gibi (20.1.2015) tarihli yazılımla problemsiz olarak çalışıyor M3U8 uzantılı adresler..Saygılar...

Yorum yap

DNS Ayarlarınızdan olabilir Hugo tv'nin çalışmaması kanal aftif çalışıyor...

Yorum yap

Şimdi üstat ''m3u8'' uzantılı adresler bu yazılımda sıkıntılı bu gerçek,Hugo tv (20.1.2015) tarihli yazılımla gayet güzel çalışıyor,erox kanalını ben çalıştıramadım arka arka 3,4 kez denedim cihazı yeniden başlattım tekrar denedim olumsuz. Ama önceden belirttiğim gibi (20.1.2015) tarihli yazılımla problemsiz olarak çalışıyor M3U8 uzantılı adresler..Saygılar...
                Sayın arkadaşım bakınız gözünüzden kaçan bir durum var...Yazılım notlarını dikkatle inceleyecek olursanız MODEM lerle ilgili bir takım ilaveler geldi.Ayrıca TAVŞANLARLA ilgili bir takım yazılıma gömülü DNS ler güncellendi...Dolayısı ile bazı sorunlar görülmesi olabilir.Ama entresan olan bende açan EROX-HD nin sizde açmaması.Bir alt mesajınızda bana HUGO tv nin görüntüsünü koymuşsunuz.Bakınız mesajımda belirtmiştim bu kanal ne MACHİNADA nede SİPMLE PLAYERDE açmamaktadır.Ve siz DNS ayarlarından bahsediyorsunuz.Siz ne yaptınız ben orasını bilemem ama bende ne modemde nede cihazda sonradan girili bir dns yoktur...
                MACHİNA - 3-D

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Sayın arkadaşım bakınız gözünüzden kaçan bir durum var...Yazılım notlarını dikkatle inceleyecek olursanız MODEM lerle ilgili bir takım ilaveler geldi.Ayrıca TAVŞANLARLA ilgili bir takım yazılıma gömülü DNS ler güncellendi...Dolayısı ile bazı sorunlar görülmesi olabilir.Ama entresan olan bende açan EROX-HD nin sizde açmaması.Bir alt mesajınızda bana HUGO tv nin görüntüsünü koymuşsunuz.Bakınız mesajımda belirtmiştim bu kanal ne MACHİNADA nede SİPMLE PLAYERDE açmamaktadır.Ve siz DNS ayarlarından bahsediyorsunuz.Siz ne yaptınız ben orasını bilemem ama bende ne modemde nede cihazda sonradan girili bir dns yoktur...
                  Sayın @dijitalci üstat benim amacım kimseyle tartışmak veya yazılımı kötülemek (asla) değil, sadece şunu demek istiyorum bir önceki yazılımla bahsi geçen kanallar sorunsuz şekilde çalışıyor ama son verilen yazılımda yukarıda verdiğim M3U8 uzantılı adresler sorunlu.Son verilen yazılımı yüklüyorum m3u8 olan uzantılı adresler çalışmıyor,bir önceki yazılıma dönüyorum gayet güzel sorunsuz ve hızlı bir şekilde kanallar açılıp çalışıyor..??? Bukadar hugo tv playe basar basmaz açılıyor nerdeyse eski yazılımla..Evet sizde erox kanalı çalışmış ilginç gerçekten bende çalışmadı..Bu arada şunuda belirtiyim bahsi geçen kanalların benim için hiçbir önemi yok sadece sorunu belirtmek için örnek olarak verdim..Selam ve Saygılar...

Yorum yap

Sayın @dijitalci üstat benim amacım kimseyle tartışmak veya yazılımı kötülemek (asla) değil, sadece şunu demek istiyorum bir önceki yazılımla bahsi geçen kanallar sorunsuz şekilde çalışıyor ama son verilen yazılımda yukarıda verdiğim M3U8 uzantılı adresler sorunlu.Son verilen yazılımı yüklüyorum m3u8 olan uzantılı adresler çalışmıyor,bir önceki yazılıma dönüyorum gayet güzel sorunsuz ve hızlı bir şekilde kanallar açılıp çalışıyor..??? Bukadar hugo tv playe basar basmaz açılıyor nerdeyse eski yazılımla..Evet sizde erox kanalı çalışmış ilginç gerçekten bende çalışmadı..Bu arada şunuda belirtiyim bahsi geçen kanalların benim için hiçbir önemi yok sadece sorunu belirtmek için örnek olarak verdim..Selam ve Saygılar...
                    Sayın arkadaşım eğer ortada sorun varsa elbetteki bu durumu bildireceğiz.
                    MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Tamam üstadım ilgi ve alakan için teşekkür ederim...Selametle...

Yorum yap

Bende aynı cihazdan aldım m3u8 linkler çalışmıyor galiba birileri özellikle kapıyor

Yorum yap

kayhankuleci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Bende aynı cihazdan aldım m3u8 linkler çalışmıyor galiba birileri özellikle kapıyor
                          Arkadaşım yapmayın Allah aşkına kim neden engellesin.! Şimdi denedim M3U8 uzantılı bir İP adresini rahatlıkla açtı ÇİFT TUNERLİ cihazım.! (5.291 yazılımı yüklü.)
                          MACHİNA - 3-D

Yorum yap

kayhankuleci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Yapma Arkadaşım azıcık mantıklı olalım hiç öyle şey olurmu,her yeni yazılımda sürekli birşeyler geliştiriliyor misal önceden ip tv bölümününde cihazın reset atma sorunu vardı sonraki yazılımlarda bu problem düzeltildi,sonra cihazın farklı,farklı özellikleri var sadece iptv bölümünle ilgilenmiyorki yazılımı yapan Arkadaşlarımız,ben dikkat ederseniz şikayet amacıyla değil yazılımı yapan Arkadaşlarımıza yardımcı olabilmek için uyarımı yaptım bazı m3u8'li adreslerde problem var diye,ip tv ile uzun süredir ilgileniyorum yüzlerce farklı adresler deniyorum emin olduktan sonra problemi belirtiyorum bakın tekrar söylüyorum,bütün m3u8 li adreslerde sıkıntı yok bazılarında sorun oluyor bununda bir dahaki yazılmda düzeltiliceğine eminim.Selam ve Saygılar...

Yorum yap

m3u8 sürekli hata vermekte diğer bütün uydu cihazlarında sorun yok colon cihazlardada
                              bukadar özenle yapılan cihazda sorun oluyor bütün kullanıcılar 1 önceki yazılımda sorun yoktu diyorlar.
                              ayrıca bende atlanta g4 var onda çalışıyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X