• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Serisi FreeXTV-Polsat-Premier-Tps Auto

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• selam arkadaşlar tpsler açmıyormu şu an,yazılımı yeni yükledim,emu aktifleştirdim.

polsat kanallarını açıyor.sarı tuşla reset yaptım
    ama tpsler açmıyor..

Yorum yap

• diyot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      selam arkadaşlar tpsler açmıyormu şu an,yazılımı yeni yükledim,emu aktifleştirdim.

polsat kanallarını açıyor.sarı tuşla reset yaptım
      ama tpsler açmıyor..
      tps yi eskisi gibi auto yapmalısın
      Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• Yeni yazılımı yükledim,çok güzel ama bende bir problem oluştu şöyle ki:
        kumandadan girilen kanal numarasıyla kanal açmıyor,girilen rakamı ekranda gösteriyor ama kanala geçiş yapmıyor,örneğin tnt 13 numaralı kanalda,ben 1 nolu kanaldayken direkt 13 ü
        basınca ekranda 13 rakamı çıkyor fakat kanal değişmiyor.1 nolu kanalda hiçbir şey olmamış gibi davranıyor.
        Aynı problemi yaşayanlar var mı?Hocalarımdan yanıt bekliyorum.Saygılarımla.

Yorum yap

• aynı problem bendede var nasıl çözebiliriz

Yorum yap

• megatem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Yeni yazılımı yükledim,çok güzel ama bende bir problem oluştu şöyle ki:
            kumandadan girilen kanal numarasıyla kanal açmıyor,girilen rakamı ekranda gösteriyor ama kanala geçiş yapmıyor,örneğin tnt 13 numaralı kanalda,ben 1 nolu kanaldayken direkt 13 ü
            basınca ekranda 13 rakamı çıkyor fakat kanal değişmiyor.1 nolu kanalda hiçbir şey olmamış gibi davranıyor.
            bir arkadaş daha ayni sorundan bahsetdi ama bizde oyle bir sorun yok cıhaza bir resetle istersen birde öyle dene

Yorum yap

• resetlemeyi deneyin...

Yorum yap

• Yeni yazılımı yükledim,çok güzel ama bende bir problem oluştu şöyle ki:

Yorum yap

• megatem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Yeni yazılımı yükledim,çok güzel ama bende bir problem oluştu şöyle ki:
                  arkadaş aynı mesajı tekrar yolamişsın cıhazını resetle yada fabrika ayarlarına dön bu işi 2 3kez dene

Yorum yap

• mükerrer mesajdan dolayı özür dilerim fakat benden kaynaklanmadı.
                    resetlemeyi deneyeceğim,fakat resetleyince tekrar yazılım atmak gerekiyor mu?bilgilendiririseniz sevinirim.
                    saygılarımla.

Yorum yap

• hayır arkadaş yazılımın oturması saglanıyor bazı takıntılardan kurtuluyor kanal bilgilerin gidebilir sonucu yaz buraya

Yorum yap

• emeği geçen bütün ustalara teşekkürler ,eve gidip bir an önce yüklemek istiyorum

Yorum yap

• megatem Nickli Üyeden Alıntı
                          mükerrer mesajdan dolayı özür dilerim fakat benden kaynaklanmadı.
                          resetlemeyi deneyeceğim,fakat resetleyince tekrar yazılım atmak gerekiyor mu?bilgilendiririseniz sevinirim.
                          saygılarımla.
                          arkadaşım resetlemeyi denersen veya deneyenler varsa kanal sıralaması gidiyormu bilgilendiren olursa sevinirim.

Yorum yap

• bu yenılıkler ve uygulamalar 9000 serisinde de olacakmı ?? bunu yazınca neden mesajım siliniyor anlamıyorum ???? bunun bir açıklaması yokmu ?

Yorum yap

• Şöyle bir durum söz konusu olabilir mi? Sadece tps ve polsat paketini güncellemek istiyorum. Freex lerin au su kapatılabilir mi bu yazılımda?

Yorum yap

• kanalları sil kardeş olsun bitsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X