• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emulation Key Files Latest

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 hdtv için hangi softcamı atacağım acaba cihazı yeni aldımda teşekkürler

Yorum yap

• suatefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      2000 hdtv için hangi softcamı atacağım acaba cihazı yeni aldımda teşekkürler
      Merhabalar,
      Sayın Suatefe Bey,
      Eğer forumumuzu biraz incelemiş olmanız halinde sorunuzun cevabının "süper dosyası" dolduğunu öğrenmiş olacakdınız.
      Bilgilerinize sunarım.
      Saygılarımla.
      "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• erdem bey ilginize teşekkürler süper dosyası olduğunu gördüm ama hdtv 2000 yazmayınca yanlış dosya atmak istemedim o nedenle teşekkür ederim.

Yorum yap

• önemliii

Hocam selamlar herkeze ******* softcamları yukledım ama eurosportlar açılmıyor.birçok kanal gitti acaba artık bunlar hiç açılmayacak mı veya başka bir yöntem varmıdır iyi çalışmalar

Yorum yap

• bjkfurkan12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Hocam selamlar herkeze ******* softcamları yukledım ama eurosportlar açılmıyor.birçok kanal gitti acaba artık bunlar hiç açılmayacak mı veya başka bir yöntem varmıdır iyi çalışmalar
            nagra3 oldular şimdilik yok

Yorum yap

• bjkfurkan12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              BISS dışında çözülen pek birşeyler kalmadı.
              Polsatlar Nagra3 e geçti (bunula ilgili birçok yorum yapıldı).
              Alıcınızın modelini yazmamışsınız ama 2000 Super serisinden bir cihaza sahipseniz kart paylaşımı ile birçok paketi izleyebilirsiniz.
              Bu konuda bilgi almak isterseniz BURAYA bakınız

Yorum yap

• sayın tasarım hocam ben bıraz acemıyım
                D 0500:025100:378D:0CE4:0CED::7D0CD45D8B0042CD274DA2 162A31E540 ;SèxOnTV Crystal (13E)
                yukarıdakı kod uydu alıcısına nasıl yazacagım uydu alıcım next 2000 cx super plus

Yorum yap

• ayme1974 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  sayın tasarım hocam ben bıraz acemıyım
                  D 0500:025100:378D:0CE4:0CED::7D0CD45D8B0042CD274DA2 162A31E540 ;SèxOnTV Crystal (13E)
                  yukarıdakı kod uydu alıcısına nasıl yazacagım uydu alıcım next 2000 cx super plus
                  http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=44007

Ayrıntılı açıklama yukarıdaki linkte var ama şimdilik o kéyler çalışmıyor.

Yorum yap

• suatefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    erdem bey ilginize teşekkürler süper dosyası olduğunu gördüm ama hdtv 2000 yazmayınca yanlış dosya atmak istemedim o nedenle teşekkür ederim.
                    Merhabalar,
                    Sayın Suatefe Bey,
                    Önemli değil. Faydamız dokunduysa ne mutlu. :mzk:
                    Saygılarımla.
                    "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• thor uydusundaki kanalları izlemk için next2000 superx plus cihaz için *** dosyası hangisidir.Hepsi denedim olmadı yardım Lütfen..

Yorum yap

• berkant53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        thor uydusundaki kanalları izlemk için next2000 superx plus cihaz için *** dosyası hangisidir.Hepsi denedim olmadı yardım Lütfen..
                        Super yazanların içerisindeki *.kdb olanı yüklemeniz yeterlidir.

Yorum yap

• sayın uzman hocam öncelikle sana ait bu bölümde böylebir yazı yazdığım için öncelikle affınıza sığınıp anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum akurel ustamıza edilen küfürlere şiddetle bende karşı çıkıp şiddetle kınıyorum akurel hocamızında foruma birkaçgun dosya vermeme kararıda bence haklı çünkü protesto etmenın en anlamlı yönü diye düşünüyorum bugün yapılan hakaret birgün sizlerede bizlerede yapıla bilirdi zaten kendini bilen kişi böylebir cehalet içerisine girmez diyor bütün çalışmalarınızda şimdiden başarılar diliyorum ve anlayış göstereceğinizi ümit ediyorum saygılarımla
                          tr::tr::=HERŞEY VATAN İÇİN=:tr::tr:

Yorum yap

• Uzman hocam dosya vermemenİzİ saygiyla hakliliĞinizi savunuyorum
                            dostumun dÜŞmani benİmde dÜŞmanimdir

Yorum yap

• kebapkart hakkında bilgisi duygusu olan varmı.son zamanlarda ortalıgı kebap kart fısıltısıaldı neyin nesidir?

Yorum yap

• recosilin Nickli Üyeden Alıntı
                                sayın uzman hocam öncelikle sana ait bu bölümde böylebir yazı yazdığım için öncelikle affınıza sığınıp anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum akurel ustamıza edilen küfürlere şiddetle bende karşı çıkıp şiddetle kınıyorum akurel hocamızında foruma birkaçgun dosya vermeme kararıda bence haklı çünkü protesto etmenın en anlamlı yönü diye düşünüyorum bugün yapılan hakaret birgün sizlerede bizlerede yapıla bilirdi zaten kendini bilen kişi böylebir cehalet içerisine girmez diyor bütün çalışmalarınızda şimdiden başarılar diliyorum ve anlayış göstereceğinizi ümit ediyorum saygılarımla
                                Merhabalar,
                                Sayın Recosilin Bey,
                                Sayın Ekurel Bey tarafından konu kapatıldığı için, Sizde biliyorsunuz ki yanlış Topik altındasınız ve Sayın Ekurel Bey, yazısında da belirttiği üzere artık bu konunun konuşulmamasını istemektedir.

mernet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Uzman hocam dosya vermemenİzİ saygiyla hakliliĞinizi savunuyorum
                                dostumun dÜŞmani benİmde dÜŞmanimdir

Sayın Mernet Bey,
                                Sayın Uzm@n Bey'in böyle bir kararı yok ki. Konular hakkında lütfen yeterli bilgi sahibi olmaya gayret gösteriniz.

Bilgilerinize sunarım.
                                Saygılarımla.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X