• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Nokia E65 Yardım!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Nokia E65 Yardım!

Selam arkadaşlar Nokia E65 telefon aldım ama diğer Nokia telefonları gibi programları yükleyemiyorum sürekli sertifika hatası veriyor bi msn yi bile yükleyemedim bana bi yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler......

İlginç kimsenin yokmu bu konu hakkında bilgisi arkadaşlar lütfen yardımcı olun hiç bir yerden bilgi alamıyorum

e65 bildiğim kadarıyla OS9 platformunu kullanan bir model..
    symbian 9 versiyonu ile uyumlu yazılımlar yüklersen sorun çıkmaz diye tahmin ediyorum...

Yorum yap

sağol dostum deneyeceğim

Yorum yap

aksenemon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Selam arkadaşlar Nokia E65 telefon aldım ama diğer Nokia telefonları gibi programları yükleyemiyorum sürekli sertifika hatası veriyor bi msn yi bile yükleyemedim bana bi yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler......

İlginç kimsenin yokmu bu konu hakkında bilgisi arkadaşlar lütfen yardımcı olun hiç bir yerden bilgi alamıyorum
        Arkadaşım, aynı sorun bende de vardı. menüden araçlar orda uyg.yöneticine gir ve seçeneklerden ayarları seç. orda Çev.İçi. Sert.Kontrolü'nü KAPALI yap. Sonra araçlardan ayarlardan güvenlik ve sertifika yöneticisine gir. oradaki tüm sertifikaları sil kalan 5-6 sertifika kalacak. onlar silinemiyor. bu işlemden sonra sedece zamanı geçmiş sertifika hatası verir. bunun için tarihi geriye alıp yükleme yapmalısın. umarım işini görür.

Yorum yap

mevlütnazlı arkadaşa sonsuz teşekkürler
          inanırmısınız sırf teşekkür etmek için üye oldum
          ama bundan sonra burdayım

By_S.AkGuN

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X