• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 Hakkında Her Şey...

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ismarasaid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Liberelec için çok çabaladım ama ilgili başlıkta bahsini ettiğim gibi tıkandım ve bir geri dönüş olmayınca vazgeçtim. Sağlam bir backup gelinceye kadar androidden devam edeceğim.

PM gönderdim.

Yorum yap

• sd kart kaç gb olması lazım @byagli bildiğimiz sd kart mı yoksa telefondaki micro sd kartlar mı?
      MSN DURUMU::

Yorum yap

• Telefondaki micro SD card
        Cihazın solunda usb girişinin
        yanındaki yuvaya takılacak
        Sandisk 32GB Class 10 Micro SD Hafıza Kartı 48MB/S

Yorum yap

• yergun_002 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sd kart kaç gb olması lazım @byagli bildiğimiz sd kart mı yoksa telefondaki micro sd kartlar mı?
          micro sd kart olacak.

Yorum yap

• yergun_002 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            sd kart kaç gb olması lazım @byagli bildiğimiz sd kart mı yoksa telefondaki micro sd kartlar mı?
            Minumum 1 gb olması lazım.ama siz yine de bacuplarda kullanabilmek için 8 veya 16 gb alın. Her sd kartın boyutu farklı oluyor daha önceki wp1 konularında bu tartışıldı. A101 lerde genelde ucuz oluyordu ordan almıştım ben.

Yorum yap

• m.s.1999 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Kanal listesini düzenlemek isteyenler için önerim
              önce cihazdan kanal listenizi e2 olarak flash belleğe export edip, bunu pcde dreamset ile düzenleyip kaydedip usb ye atarak wp2 den e2 import ederek yapabilirsiniz.
              Örnek alın kardeşi, aklını ve mantığını ne güzel kullanmış.

Helal olsun, dk1 rovaşata golü atmış.

adela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              kardağ üsdat;
              arkadaşın anlattığı şekilde libreelec de yapabilirimiyiz?
              Olmaz.

byagli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Elec tarafına geçin bence android tarafı uydu konusunda çok zayıf.*Electe bir kere çok uğraşarak kanallarınızı hazırlayın. İmaj veya versiyon değiştikçe sadece ftp ile kopyalama yaparak*kanallarınızı*ve uydu ayarlarınız yükleyebilirsiniz. Düşünün ben WP1 kullanıyordum. WP2 gelince o taraftan aldığım kanal listesi yedeğimi bu tarafa kopyaladım. Hepsi bu kadar. Bütün kanallarım yerli yerinde ve çalışıyor.
              Aynen, 1 kere tarattım, sonra yeni kanal, yeni tp eklenince onları taratırım o kadar.
              İnanın hepsinden pratik ve kullanışlı, ama tabii öğretmek gerek.

ismarasaid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Liberelec için çok çabaladım ama ilgili başlıkta bahsini ettiğim gibi tıkandım ve bir geri dönüş olmayınca vazgeçtim. Sağlam bir backup gelinceye kadar androidden devam edeceğim.
              Yazdım cano, geç kalsam da mutlaka yazarım.

Sevgiler...

Yorum yap

• Android kısmını sayenizde yavaş yavaş öğreniyorum, çok teşekkürler.

Libreelec kısmına geçecek olursam, tv izlemek için çanak gerekli midir? Yoksa internet üzerinden mi tv izleniyor libreelecte?

Yorum yap

• bende bir türlü liberelec geçemedim nasıl yapacağım yardımcı olurmusunuz bunu wetek1 dede yapamamıştım zaten

Yorum yap

• karah1555 Nickli Üyeden Alıntı
                    bende bir türlü liberelec geçemedim nasıl yapacağım yardımcı olurmusunuz bunu wetek1 dede yapamamıştım zaten
                    1 sayfa geride sayın @byagli tarif etmiş nasıl geçileceğini.
                    Ben de onun anlattığı şekilde geçiş yapacağım inşallah, sd kart aldıktan sonra.

Yorum yap

• Bozyiğit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Android kısmını sayenizde yavaş yavaş öğreniyorum, çok teşekkürler.

Libreelec kısmına geçecek olursam, tv izlemek için çanak gerekli midir? Yoksa internet üzerinden mi tv izleniyor libreelecte?
                      İkisi de mümkün, yalnız uydu için LE'de TVHeadend sisteminin mantığı farklı, önce onu anlamanız gerek, anladıktan sonra da çorap söküğü gibi gelir.

Sevgiler...

Yorum yap

• H.265/hevc, h.265/avc wetek 2de h265 veya h264 mü bir farkı varmı acaba ustalar

Yorum yap

• H265/HEVC kodlamasını H264'ün bir üst modeli ya da sürümü gibi düşün.

H265 Daha efektif özellikle de IPTV akışı konusunda, bunu ne zaman farkedecekler çok merak ediyorum doğrusu.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
                            İkisi de mümkün, yalnız uydu için LE'de TVHeadend sisteminin mantığı farklı, önce onu anlamanız gerek, anladıktan sonra da çorap söküğü gibi gelir.

Sevgiler...

Kullanım açısından hangisini tavsiye edersiniz?
                            Yoksa sadece zevk meselesi mi?

Yorum yap

• Kullanım derken?

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Kullanım derken?

Sevgiler...
                                Yani bizim gibi acemiler için, öğrenme aşamasında birinin diğerine göre bir kolay tarafı var mıdır?
                                Yoksa tamamen aynı mıdır?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X