• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Premieredeki discovery animal planet kanallari

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Premieredeki discovery animal planet kanallari

selamlar, ben astradaki premier yayinlari izliyebiliyorum ama premierdeki discovery,animal planet gibi kanallari acmiyor....arkadasimda next2000super var onda aciyor sorun nerede olabilir acaba?
    Not.4-5 ay önce premierleri ilk actigimda acilmisti ama sonradan bir daha acilmadi..

oz_ys Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar, ben astradaki premier yayinlari izliyebiliyorum ama premierdeki discovery,animal planet gibi kanallari acmiyor....arkadasimda next2000super var onda aciyor sorun nerede olabilir acaba?
    Not.4-5 ay önce premierleri ilk actigimda acilmisti ama sonradan bir daha acilmadi..
    1- o paketin sinyaline bak,eğer sinyal varsa;
    2-nağravizyon bolümünden en son verilen aktif keylerden 501 identli olanı cihazındaki ile dikkatlice karşılaştır hatalı girme varsa düzelt
    3-sinyal var vede düzeltemedin ise cihazına uyan bu günki k.e.y dosyasını yükle
    açılmaması için bir sebep kalmayacaktır.
    BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
    ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

sinyal seviyesi cok iyi keylerde sorun yok cünki diger
      premiere kanallari acik bu bahsettigim kanallarda premierelerle birlikte acilan kanallardi,dedigim gibi ilk olarak premierleri actigim zaman acilmisti hepsi,****** degisince sadece premierler geldi geriye...

Yorum yap

sinyal seviyesi cok iyi keylerde sorun yok cünki diger
        premiere kanallari acik bu bahsettigim kanallarda premierelerle birlikte acilan kanallardi,dedigim gibi ilk olarak premierleri actigim zaman acilmisti hepsi,****** degisince sadece premierler geldi geriye...
        arkadaşım bilgisayarın var en iyisi k.e.y dosyasını yükle mutlaka açar

Yorum yap

sayın dostum o kanalları şifrelediler
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            sayın dostum o kanalları şifrelediler
            Bencede extra bir sey yapildi cünki ilk actigimda izliyordum..fakat next 2000 süper de aciyor sorun yok..arkadas softcam attiginda acti,bende benim cihaz icin olanini attim acmadi...
            yinede tesekkürler cevaplariniz icin...

Yorum yap

Bencede extra bir sey yapildi cünki ilk actigimda izliyordum..fakat next 2000 süper de aciyor sorun yok..arkadas softcam attiginda acti,bende benim cihaz icin olanini attim acmadi...
              yinede tesekkürler cevaplariniz icin...
              sayın arkadaşım yeni sayfa şifrelendi demiş ama zaten premier paketlerindeki kanallar şifreli kimse şifresiz demedi ben 9000 kulanıcısı değilim ama 2000 plus ve süper lerde hatta 5000 lerdede paketlerin tüm kanalları açılıyor ben bu yüzden açılması lazım diyorum ama 9000 lerdeki yazılım eski ise onu bilmiyorum sana en doğru cevabı aynı cihazı kullanan arkadaşlar verir

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                sayın arkadaşım yeni sayfa şifrelendi demiş ama zaten premier paketlerindeki kanallar şifreli kimse şifresiz demedi ben 9000 kulanıcısı değilim ama 2000 plus ve süper lerde hatta 5000 lerdede paketlerin tüm kanalları açılıyor ben bu yüzden açılması lazım diyorum ama 9000 lerdeki yazılım eski ise onu bilmiyorum sana en doğru cevabı aynı cihazı kullanan arkadaşlar verir
                dostum ben premier serileri izliyorum premier yazılımı verildiğinde o kanallarda açıktı sonradan bir kısmı şifrelendi belkide türkiyedeki paralı paketlerde olduğu içindir
                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X