• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Esp Turk ve Esp2 şifreleri

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Esp Turk ve Esp2 şifreleri

11242 V 27500 deki ESP Turk ve ESP 2 yayınlarını super plusta izliyorum ancak 8300 cı stream da izlenmiyor uzman hocanın verdiği soft cam ler yüklü

polsat keyleriyle çalışıyor onları doğru gir veya yükle çalışmaması imklansız

Yorum yap

korsanuydu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      polsat keyleriyle çalışıyor onları doğru gir veya yükle çalışmaması imklansız
      aynen öyle

Yorum yap

güzel kardeşlerim, acemi kardeşlerim, ben ne yazdım softcam attım dedim elle değil bu birincisi,şu an bende polsatlar açıyor o bahsettiğim kanallar açmıyor(stream'da loaderla yüklü hocanın verdiği softcam ler)da bu konudan anlayanlar yazssın lütfen çünkü başka yararlanmak isteyen arkadaşlarda faydalansın,lütfen bilgisi olmayan kişiler yazmasın

Yorum yap

polsatları açıyorsa onlarıda açmaması imkansız ikiside nagra kullanıyor

Yorum yap

korsanuydu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            polsatları açıyorsa onlarıda açmaması imkansız ikiside nagra kullanıyor
            İşte gariplik orda polsatları açıyor ,nexte hem polsatları hemde ESP leri açıyor ancak streamda yanlızca polsatları açıyor.

Yorum yap

cominic Nickli Üyeden Alıntı
              İşte garipli orda polsatları açıyor ,nexte hem polsatları hemde ESP leri açıyor ancak streamda yanlızca polsatları açıyor
              Bütün ESP kanallarını silip yeniden taratıp deneyin

Yorum yap

tkantar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Bütün ESP kanallarını silip yeniden taratıp deneyin
                yok be kardeşim hikkaye ,olmadı acaba şifreleme sistemi farklı nagralardan ondan mı ? acaba Mediaguard yazıyor Nagravision değil bunların k.e.y.leri galiba yüklediğimiz softcam de yok uzman hocanın verdiğinde.Hoca bir el atsa belki farkına varır

Yorum yap

arkadsların dedıklerıne bende katılıyorum manuel gırdım nagra sıstenının hepsı calısıyor esp turk kanalları acılmıyor next9000 ultra deneyın arkadasın bendenedın bugun acmıyor ve gm de yenı cıkan outo yazılımıda attım basabır cıhaza elelgırdıgım halde 5 dakıka kadar acıyor ve otamatık bırsekılde makına kendı degıstırıyor ve acmıyor eleln yenıden gırıyorun ok fakat yenıde kapatıyor keylerı kont rol ettıgımdede ılk ıkıtanesını degısmıs buluyorum hocalkarın dıkkatıne ıyıaksamlar

Yorum yap

djrexx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadsların dedıklerıne bende katılıyorum manuel gırdım nagra sıstenının hepsı calısıyor esp turk kanalları acılmıyor next9000 ultra deneyın arkadasın bendenedın bugun acmıyor ve gm de yenı cıkan outo yazılımıda attım basabır cıhaza elelgırdıgım halde 5 dakıka kadar acıyor ve otamatık bırsekılde makına kendı degıstırıyor ve acmıyor eleln yenıden gırıyorun ok fakat yenıde kapatıyor keylerı kont rol ettıgımdede ılk ıkıtanesını degısmıs buluyorum hocalkarın dıkkatıne ıyıaksamlar
                    Bu nasıl bir cevap yazmak,Allah aşkına bir kelimesini anladınız mı?

Yorum yap

Bende de dün çekiyordu bu kanallar.Bugün çekmiyor.Yeni softcami yükledim.Yine olmadı.2000cx sp kullanıyorum.Daha önce kırdı.Şimdi kırmıyor.Şifresi falan mı değişti acaba?
                      Lockerz Davetiyesi için Tıklayın.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X